Adela Píšová

Adela Píšová

obrazy feng shui obrazy pomoc pri zariaďovaní domácností a firiem pomoc pri upravení priestoru pred predajom feng shui

.

Moje webstránky:

www.adelafengshui.sk 

adela.pisova@cassis.sk 

adel-pisova.ezeny.sk 

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu: 

Dnes je to jednoducho nutnosť. Keď človek chce niečo ponúknuť, toto je najjednoduchšia cesta ako vôbec informovať ľudí, čomu sa človek venuje.

Čomu som sa venovala pred podnikaním: 

Moja prvá práca bola v podniku zahraničného obchodu, potom som robila v reklame.

Čo som vyštudovala: 

Na strednej ekonomickej škole som vyštudovala odbor zahraničný obchod a na vysokej škole ekonomickej to bolo plánovanie. Asi 10 rokov som navštevovala rôzne kurzy, ktoré sa venovali feng shui.

V čom podnikám teraz: 

Teraz sa venujem maľovaniu terapeutických obrazov, ktoré v rámci feng shiu umiestňujem tak, aby podporili daný priestor a jeho obyvateľov. Venujem sa aj priestoru ako takému, aj technikami feng shui, podľa želania klienta.

V ktorej časti Slovenska pôsobím: 

Pôsobím v Bratislave, ale nie je problém riešiť veci aj mimo Bratislavy či Slovenska.

Ako mi pomáha moje online podnikanie: 

V prvom rade moja práca je veľmi pestrá, takže stretávam veľa ľudí s rôznymi príbehmi, čo je pre mňa veľmi zaujímavé. Z klientov sa stávajú priatelia. Ľudia, ktorí takto prichádzajú do môjho života ma veľmi obohacujú a otvárajú mi naozaj nové obzory, z čoho sa veľmi teším.

Iné moje pracovné aktivity:

Okrem svojho podnikania som zamestnaná vo firme, ktorá sa venuje eurofondom.

Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:

V lete je to určite plávanie, bývam blízko pri jazere a tak ak je teplejšie leto, tak plávam aj každý deň. Voda pre mňa znamená veľmi veľa. Rada čítam, z času na čas mám potrebu sa naučiť nejakú novú techniku, či už samoliečiteľskú, alebo niečo z oblasti ručných prác a tak využívam dnešné možnosti a navštevujem zaujímavé kurzy, či ľudí od ktorých sa učím.

Pracovné výsledky môjho podnikania:

Mojimi výsledkami je momentálne asi 80 obrazov, ktoré som namaľovala. Najviac ma teší, keď si obraz nájde svoje miesto a žiari, vtedy mám naozaj veľmi veľkú radosť.

Ciele, priania, posolstvá:

Mojim cieľom a zároveň aj cestou, je radosť. Netreba sa nechať zmiasť aj neradosťou, niekedy keď namaľujem obraz, cítim aj hnev, či už na seba, alebo na obraz – ale aj vyplavenie takéhoto pocitu je veľmi pozitívne, zatiaľ sa vždy tento hnev po čase pretransformoval na radosť.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info