Zuzana Slovačková

Zuzana Slovačková

kozmetika TianDe tradičná čínska medicína zdravie

Mojich Top 5 talentov: Zvedavý, Strategický, Hľadá riešenia, Komunikatívny, Súvisiaci

Moje webstránky:
www.tiandekozmetika.sk 
www.darcekyhandmade.sk

Čo ma inšpirovalo k online  podnikaniu:

Pred pár rokmi som sa počas materskej dovolenky začala venovať výrobe šperkov, oprášila som svoje staré skúsenosti s výrobou sviečok z včelieho vosku a online podnikanie mi ponúkalo možnosť ukazať svoje výrobky väčšiemu množstvu zaujímavých ludí.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Pred podnikaním som pracovala ako kvalitárka a administrátorka dokumentov v jednej veľkej výrobnej spoločnosti a ako účtovníčka v rodinnej účtovnej firme.

Čo som vyštudovala:
Gymnázium v Bratislave

V čom podnikám teraz:
Moje zdravotné problémy ma posunuli o niečo ďalej, moje podnikanie sa profilovalo a dnes prevádzkujem e-shop s ruskou kozmetikou, ktorá používa tradičné čínske postupy pri výrobe svojich jedinečných produktov.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Žijem v Nových Zámkoch, ale vďaka e-shopu a online podnikaniu pôsobím v rámci celého Slovenska, ale aj Českej republiky.

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Môžem sa realizovať, som sama sebe paňou, napriek zaneprázdnenosti a maximálnemu nasadeniu som spokojná a šťastná :-) Online svet v súčasnej dobe prepájam aj s offline svetom a stretávam veľa nových úžasných ľudí, ktorí môj život obohacujú :-) Online podnikanie mi zároveň pomáha nachádzať tých správnych ľudí do môjho stále sa rozrastajúceho pracovného tímu v rámci celej SR a ČR.

O mojej rodine:
Mám tri dospelé deti, ktoré už dávno vyleteli z hniezda, 5,5 ročného syna a vdaka mojej najstaršej a jedinej dcére aj 5 mesačného vnúčika :-)

Iné moje pracovné aktivity:
Do môjho súčasného online podnikania venujem všetku moju energiu, takže som od ostatných pracovných aktivít úplne upustila a naplno sa venujem TianDe kozmetike.

Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:
Aj keď je toho času veľmi málo, snažím sa ho využiť naplno, trávim ho so svojim synom Maťkom a celou mojou rodinou, na rozprúdenie energie si chodievam zacvičiť, občas ešte vyrábam tepané šperky z drôtu a drahokamov, rada si prečítam zaujímavú knihu.

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Moje súčasné podnikanie je ešte na začiatku, budujem si svoje meno, dostávam do povedomia túto značku TianDe na Slovensku, a snažím sa pomôcť a poradiť tam, kde je to potrebné.

Ciele, plány, priania, posolstvá:
Moje ciele si stanovujem postupne, mojim snom bolo mať na Slovensku servisné centrum pre kozmetiku TianDe, sen sa stal skutočnosťou a teraz postupne aj vďaka tejto kozmetike pomáham najmä ženám nielen nájsť kvalitné produkty, ale mnohokrát aj riešenie na zdravotné ťažkosti. Veľmi si želám, aby sa kozmetika TianDe stala súčasťou každej ženy a domácnosti, a aby sa moje spokojné zákazníčky ku mne radi vracali :-) Veď predsa ženám na zdraví záleží...:-)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info