Zuzana Hanzelová

Zuzana Hanzelová

osobný rozvoj pamäťové techniky a myšlienkové mapy

.

Moje webstránky: 

mnemona.sk 

Čo som vyštudovala:

Vyštudovala som na STU, MTF v Trnave odbor  Manažment priemyselných podnikov. Neskôr som sa rozhodla ešte pre štúdium na UJAK Praha, odbor Andragogika – vzdelávanie dospelých, ktorý som ukončila  bakalárskym titulom.  Toto vzdelanie si dopĺňam rôznymi kurzami ako je napríklad aj Trénovanie pamäte, ktoré mi otvára možnosti ďalšieho rozvoja. 

V čom podnikám teraz: 

Vzdelávacie kurzy zamerané na zlepšenie pamäte a na lepšie spracovanie informáci.

Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:

Vo voľnom čase čítam rôzne knihy ako aj životopisy ľudí, ktorí vytvorili niečo veľké a jedinečné. Ich životné príbehy sú pre mňa  často krát veľmi motivujúce a povzbudzujúce. Okrem toho často cestujem po Slovensku ale aj po iných krajinách spoznávam nové miesta a ľudí. Mám veľmi rada prírodu a jogu, ktoré ma nabíja svojou pozitívnou energiou.

Ciele, plány, posolstvá:

Vždy som sa rada učila. Učenie a vzdelávanie ma sprevádza celý môj doterajší život, a veľmi ma teší pocit, keď môžem niekomu odovzdať niečo, čo pomôže a posunie človeka ďalej.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie