Michaela Haneková

Michaela Haneková

poradenstvo osobného charakteru vzdelávanie aktivity pre deti písanie

.

Moje webstránky:

michaela.ezeny.sk

Kontakt:

hanekova@netkosice.sk 

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:

Zatiaľ ešte on-line nepodnikám, ale mojím snom je mať vlastnú kaviarničku, či cestovnú kanceláriu. Som nevidiaca, ale mám rada nové výzvy!

Čo som vyštudovala:

Vyštudovala som vysokú školu odbor učiteľstvo všeobecno-vzdelávacích predmetov: dejepis, náuka o spoločnosti a náboženská výchova.

V čom podnikám teraz:

Momentálne zatiaľ nepodnikám...

Pracujem ako učiteľka na Gymnáziu. Vyučujem dejepis, občiansku náuku, umenie a kultúru. Sú to predmety, ktoré mi predurčili cestu k písaniu a tvoreniu vlastného životného príbehu. Okrem toho vediem divadelno-dramatický krúžok.  

V ktorej časti Slovenska pôsobím:

Mojím pôsobiskom sú Košice:)

O mojej rodine:

Moja rodina je tak veľká, že netuším z ktorej časti mám začať. Žijem v domácnosti zatiaľ spolu s mojimi rodičmi, ktorí ma celý môj život podporovali a viedli ako zdravú. Nebolo to ľahké, ale ja som im za to neskutočne vďačná. Okrem rodičov mám jednu sestru, ktorá je vydatá a má dve dcéry. Sú to moje krstné dcéry a moje zlatíčka. Pomáhajú mi dívať sa na tento svet prostredníctvom ich detských obrazov, ktoré mi tak radi opisujú. Všetok voľný čas sa snažím využiť naplno v ich spoločnosti. Túžim mať samozrejme aj vlastnú rodinu a využiť poznatky, ktoré mi vštepovali moji starí rodičia:)

Iné moje pracovné aktivity:

Teraz sa chystám prednášať na vysokej škole, aby som získala ďalšie skúsenosti v komunikácii.

Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:

Vo voľnom čase sa venujem jazde na koni, kde cítim pokoj a spätosť s prírodou. Cestovaniu, ktoré mi dáva nekonečne inšpiratívne možnosti zážitkov. Predovšetkým k mojej voľnočasovej aktivite patrí neodmysliteľne divadlo! Je to miesto, kde sa cítim ako doma. Moment, keď vstúpim do divadla je neopísateľný, ak mám príležitosť vždy ma nájdete v divadle.

Ciele, plány, priania, posolstvá:

Mojím veľkým snom je písať a mať vlastný blog, na ktorom by som prezentovala moje zážitky z ciest, rozhovory s inšpiratívnymi ľuďmi a fotografie, cez ktoré sa vám budem snažiť priblížiť svet cez ružové okuliare prostredníctvom, ktorých ja vidím na modro. Môj blog by sa mal volať: Očami Michaely

Trochu zvláštny pohľad, poviete si. Práve preto, potrebujem spoločenstvo, ktoré by ma podporilo v mojich snoch a dalo mi pocítiť, že aj keď je môj pohľad iný je inšpiratívny pre iných. Okrem písania túžim byť prínosom pre vás ostatné E-žienky, ktoré mi dávate neskutočnú silu, že sa mi to podarí a budem si tak vedieť nájsť miesto v živote. Rada by som sa ešte vzdelávala, naberala skúsenosti, ktoré by som mohla využiť pri realizácii mojich plánov do budúcnosti.

Môj bonus pre členky OZ E-ženy:

Môj bonus by bol v tom, že som ochotná pomôcť a poradiť vždy ak to bude potrebné. Podeliť sa so zážitkami, či skúsenosťami ohľadne poradenstva pre ľudí so zrakovým postihnutím, či motivovať, prípadne organizovať aj prednášky.  

 

Moje články a rozhovory nájdete na blogu E-žien.

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie