Eva Kopecká

Eva Kopecká

novinárka copywriterka vyučovanie španielskeho jazyka autorka rozhovorov

Mojich Top 5 talentov: Vymýšľajúci, Zvedavý, Intelektuálny, Učiaci sa, Prepájajúci

Moje webstránky:

www.evakopecka.com

evka.ezeny.sk 

 

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:

Zatiaľ nepodnikám.

 

Čomu som sa venovala predtým:

Začínala som za katedrou, odtiaľ som prešla k účtovaniu faktúr. Po odchode do Španielska som sa uplatnila ako asistentka v školskom manažmente a neskôr ako koordinátorka jazykových kurzov. Niekoľkomesačný pobyt v Latinskej Amerike mi umožnil spojiť cestovanie s dobrovoľníctvom.

 

Čo som vyštudovala:

Pedagogickú fakultu UK v Bratislave. Ako prvá v histórii fakulty som vyštudovala kombináciu dejepis – španielsky jazyk a literatúra. Tento jazyk ma očaril už na strednej škole. Študijný pobyt Erasmus na Universidad Complutense v Madride ma nakazil cestovateľskou horúčkou.

 

Čomu sa teraz venujem:

Pracujem ako novinárka vo verejnoprávnom médiu a takisto ako učiteľka španielčiny v rámci projektu vzdelávania budúcich lídrov strednej Európy.

 

V ktorej časti Slovenska pôsobím:

Pôsobím v Bratislave a príležitostne aj v rodnom meste – v Trnave.

 

O mojej rodine:

Som slobodná, pochádzam z učiteľskej rodiny, kde sa každý druhý muž volá Peter. Som dcéra, staršia sestra, vnučka, neter, sesternica, švagriná a hrdá krstná mama dvoch špuntov.

 

Iné pracovné aktivity:

Pre ezeny.sk spovedám inšpiratívne ženy. Moje rozhovory nájdete na blogu E-žien.

 

 

Voľnočasové aktivity:

Cestovanie, knihy, joga, kultúra, písanie, dobré jedlo a kvalitný spánok.

 

Ciele, priania, posolstvá:

Svätý Augustín vraj raz povedal: „Svet je kniha a tí, ktorí necestujú, čítajú iba jednu stranu.“ Mojim snom je čítať a písať strany plné príbehov z ciest k sebe a okolo sveta.

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie