Simona Socratousová

Simona Socratousová

tréningy koučing vzdelávanie konzultácie zážitkové učenie

.

Moje webstránky:
www.simonasocratous.sk 

simonasocratous.ezeny.sk

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Chuť robiť to, pre čo mám skutočnú vášeň a byť viac nezávislá. Práca ma napĺňala, no cítila som, že sa mierne vychyľujem od smeru, ktorým chcem hlavne ísť, a že chcem väčšiu slobodu do toho čo, kedy a kde robím. V súčasnosti sa teším, že sa môžem naplno venovať neformálnemu a zážitkovému vzdelávaniu, nastavovaniu vzdelávacích systémov a koučingu.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Pôsobila som v oblasti ľudských zdrojov od roku 2011. Odvtedy úročím svoje profesionálne skúsenosti z oblasti výberov a náboru ľudí, assessment a development centier a rozvojom ľudí prostredníctvom školení, workshopov a teambuildingov.
Tesne pred začiatkom podnikania som sa venovala práci v konzultačnej firme v oblasti ľudských zdrojov. Pomáhala som veľkým firmám pri rozvoji ich zamestnancov v oblasti soft skills (time a stres manažment, komunikácia, dávanie spätnej väzby, delegovanie tímová práca), pri výberoch manažérov pomocou assessment centier a manažérskych simulácií. Organizovala som otvorené školenia a tiež zastrešovala marketing. Tieto cenné skúsenosti prinášam do každej spolupráce so svojími klientmi.

Čo som vyštudovala:
Manažment, odbor strategický manažment.

V čom podnikám teraz:
Pôsobím na voľnej nohe ako tréner, konzultant a kouč. Vediem tréningy najmä v témach:
- Ako riadiť svoj čas,
- Ako zvládať stres a seba,
- Komunikácia a typológia osobnosti,
- Ako podať kritiku a nenarobiť s pritom nepriateľov
- Riešenie konfliktov
- Ako, čo a komu delegovať a mať viac času na to podstatné.
Tréningy vediem interaktívnym a zábavným spôsobom na základe zážitkového učenia, diskusií, zdieľania osvedčených postupov medzi jednotlivcami, ako aj vypracovania konkrétnych akčných plánov.
Vedenie zážitkových a interaktívnych workshopov je moja vášeň, preto v tejto oblasti poskytujem aj konzultácie.
Celé to dopĺňa koučing, ktorý je veľkým pomocníkom pri individuálnej aj skupinovej práci.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Najmä Bratislava, ale vycestovať za prácou viem všade :)

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Pomáha mi udržiavať kontakt s potencionálnymi klientmi a časom verím, že mi poskytne aj viac flexibility čo sa týka miesta odkiaľ pracujem :)

Iné pracovné aktivity:
Venujem sa dobrovoľníctvu v oblasti rozvoja a práce s mládežou. V Nexterii robím workshopy pre študentov v oblasti kariérneho smerovania (2016, 2017) a aktuálne time manažmentu.

Som členom organizácie Plusko ktorá organizuje zážitkové akcie pre mladých.

Voľnočasové aktivity:
Milujem osobnostný rozvoj, preto sa mi často práca prelína s voľným časom. Chodím na rozvojové semináre a čítam knihy v oblasti osobnostného rozvoja. Cvičím jogu a pilates a sem tam si idem zabehať. Teším sa z chvíľ, kedy môžem tráviť čas s priateľmi a rodinou, ideálne v prírode alebo pri dobrom jedle :)

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Mojím výsledkom je každý spokojný klient. Po koučingu, keď mu žiari úsmev, lebo sa mu rozsvietilo a zistil, že má všetko čo potrebuje, aby uspel. Po tréningu, keď predo mnou sedia spokojné tváre, ktoré ešte spracúvajú informácie a niektoré aha momenty zo školenia. Po konzultácii, keď klient zrazu presne vie, ako spraviť workshop viac interaktívnym, aké cvičenie použiť a ako podať tému v ktorej on je odborník a chce to predať ďalej.

Ciele, priania, posolstvá:
Želám si, aby každý z nás objavil samého seba (svoje talenty, silné stránky, túžby hodnoty, slabosti i zranenia) a vytváral si život, ktorý je v súlade s ním samotným. Aby každý jeden z nás prebral zodpovednosť za svoj život a šťastie v ňom do vlastných rúk. Aké by to bolo krásne, akí by sme boli slobodní.
Každým dňom si to pripomínam a hľadám tú cestu, pretože viesť takýto život chce odvahu a vyžaduje neustály kontakt so svojim vnútorným kompasom.
Práve sebapoznanie a prebratie zodpovednosti za vlastný život sú poslanie, ktoré vnášam do mojej práce s jednotlivcami i skupinami.

Môj bonus pre členky OZ E-ženy:
30% zľava na konzultácie Ako spraviť interaktívny a zážitkový workshop na akúkoľvek tému
30% zľava na koučing

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie