Dagmar W. Polievková

Dagmar W. Polievková

koučing HR management komplexné pracovné poradenstvo vyhorenie sebaúcta zmena tréning komunikačných zručností neverbálna komunikácia pozitívna psychológia felinoterapia

.

Moje webstránky:

www.catcoaching.sk

catcoaching.ezeny.sk 

Kontakt:
cattcoaching@gmail.com

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Dnešná doba si vyžaduje rýchlejší spôsob prvého kontaktu s klientom a takisto zjednodušenie jeho prístupu k nášmu servisu. Byť „online" pre obe strany znamená „komunikujem". A to je pre náš biznis to najdôležitejšie.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Viac ako 30 rokov som sa venovala oblasti ľudských zdrojov (HR) a ich potenciálu, od pozície asistentky až po riaditeľský post. Od zamestnanca až po podnikateľa. Pracovala som v medzinárodných firmách, korporáte, krízovom manažmente, viedla som dve negociačné skupiny v rámci európskej integrácie do EÚ, pracovala ako autor a koordinátor na projektoch pre tretí sektor (dospelé deti z detských domovov, týrané ženy a ľudí so špeciálnymi potrebami). Okrem toho som sa snažila pomáhať ľuďom vyrovnať sa s čoraz častejšími zmenami v práci aj v osobnom živote (organizačné zmeny, strata zamestnania, nevery, stagnácia, nízka sebaúcta, atď).

Čo som vyštudovala:
Študovala som na Chemickotechnologickej Fakulte SVŠT (dnes STU), FiFUK Psychológia v manažmente, Double BB Integratívny koučing podľa ICF + ďalšie certifikované viacročné výcviky, ktoré ma kvalifikujú do pozície kouča a konzultanta v oblasti HR

V čom podnikám teraz:
CAT Koučing - komplexné personálne poradenstvo a koučing pre firmy aj jednotlivcov

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Celé Slovensko. Osobný kontakt je dôležitý ale dnes sa už pri veľkých vzdialenostiach alebo urgentných prípadoch dajú výborne využívať Skype, Viber a iné aplikácie.

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Všetko je o komunikácii. Online komunikácia ma posúva bližšie ku klientovi a ja sa pre neho stávam lepšie viditeľnou a zrozumiteľnou. Stávame sa tak navzájom užitoční :)

O mojej rodine:
Mám skvelú rodinu, ktorá ma podporuje a pomáha mi vo všetkom. Som vydatá viac ako 31 rokov, máme dve skvelé, dnes už dospelé deti, na ktoré sme obaja hrdí.

Iné pracovné aktivity:
Pomáham združeniam podporujúcim ľudí s mentálnymi poruchami (DSS MOST, Andreas)

Voľnočasové aktivity:
Píšem knihy, ktoré by som chcela venovať hlavne ženám v akomkoľvek štádiu zmeny v ich živote. Rada relaxujem vo svojej divokej bylinkovej záhradke, no a bezpodmienečne musím spomenúť Francúzsko a Paríž, kde by som chcela zostarnúť, až nám zvýšia dôchodky.

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Výsledky mojej práce môžem merať len cez spokojnosť mojich zákazníkov. Referencie viem samozrejme predložiť na požiadanie. Verím, že som na dobrej ceste.

Ciele, priania, posolstvá:
Zmeny v našom živote nemusíme vnímať len ako prekážky, cez ktoré musíme pracne a boľavo preliezť. Zmeny sú našou cestou, ktoré nás môžu naučiť niečo nové, ak si to dovolíme. Niekedy s tým bojujeme tak silno, že v tej spleti ciest už nevidíme kadiaľ môžeme ísť. Moja rola sa odvíja od toho, čo klient vníma, že v danej chvíli potrebuje mať: prevádzača, toho, kto ho vypočuje, alebo radcu? A je úplne jedno, či je klient v pozícii zamestnávateľa, zamestnanca, matky, milenky, či seba samej.

Môj bonus pre členky OZ E-ženy:
50% zľava (hodinová sadzba 50 EUR)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info