Blanka Králiková

Blanka Králiková

koučing poradenstvo terapie Osho meditácie

.

Moje webstránky:
www.mentalnyfitness.sk

blanka.ezeny.sk


Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Možnosť ponúkať svoje služby aj za hranicami regiónu či krajiny v ktorej žijem.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Pracovala som ako bibliografka, metodička, historička, pedagogička, riaditeľka atď.

Čo som vyštudovala:
Gymnázium, Kulturológiu na UKF v Nitre, Mediamatiku a kultúrne dedičstvo na Žilinskej univerzite v Žiline, kde som v roku 2017 obhájila dizertačnú prácu.

V oblasti osobnostného rozvoja som prešla rôznymi kurzami, seminármi a workshopmi, ktoré som zavŕšila skúškou a získala buď diplom alebo certifikát. Absolvovala som Kurz: Firemná kultúra, Komunikácia so zákazníkom, Zvládnutie stresu a konfliktných situácií /2010/; Kurz Neurolingvistického programovania – NLP PractitionerCertification /rok. 2012/; Kurz Liečenie vnútorného dieťaťa - /rok 2013, kurz pod vedením psychologičky L. Kolaříkovej/; Seminár Skutočné vzťahy /rok 2014, lektor Lucie Nováková/; Kurz Štyri otázky, ktoré vám môžu zmeniť život /rok 2014, lektor Lucie Nováková/; Kurz v programe Sprievodca transformačnou technikou The Work od Byron Katie/rok 2014 - 2017; lektor Lucie Carthy/; Kurz Štyri otázky, ktoré vám môžu zmeniť život /rok 2016 asistencia/; Kurz Terapia Duše I. /rok 2015/; Kurz Terapia Duše II. /rok 2016/; Pobytový transformačný seminár Týždeň premeny 2016; Kurz Štyri otázky, ktoré vám môžu zmeniť život /rok 2017 asistencia/; Absolvovanie záverečnej skúšky Program Pruvodce /2017/; Kurz Štyri otázky, ktoré vám môžu zmeniť život /rok 2018 asistencia/; Kurz Práca a peniaze /2018, lektor L. Carthy/; Akadémia pre začínajúce podnikateľky /2018, lektor Z. M. Stubbs/.

V r. 2017 som absolvovala skúšku na získanie odbornej spôsobilosti vodiča vozidla taxislužby.

V čom podnikám teraz:
Venujem sa poradenstvu, koučingu, terapiám v oblasti osobnostného rastu a rozvoja osobnosti. Používam transformačné techniky The Work a Terapia Duše. Tiež vychádzam z techniky NLP. Pôsobím aj ako facilitátor Osho meditácií.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Prevažne v Žiline ale zároveň aj na celom Slovensku; prostredníctvom Skypu je možnosť podnikať aj v zahraničí, čo rada využívam.

O mojej rodine:
Som rozvedená a mám dve už dospelé deti.

Iné moje pracovné aktivity:
V čase keď nekoučujem, jazdím taxíkom ako taxikárka, píšem články, zaujíma ma regionálna história; maľujem mandaly; poriadam kurzy, semináre a workshopy, výcviky.

Voľnočasové aktivity ktorým sa venujem:
Čítanie, maľovanie, písanie, poznávanie ľudských osudov a ich dôvodov, cykloturistika, turistika, online korčuľovanie...

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Pomôcť klientom nájsť zmysel života a pomáhať im ho napĺňať. Nasmerovať ich k šťastnému a zmysluplnému životu.

Ciele, plány, priania, posolstvá:
Môj cieľ na rok 2018 je ponúknuť moje služby väčšiemu počtu ľudí na Slovensku ale i v zahraničí: ženy, muži, deti, páry... Šíriť techniky formou kurzov a workshopov, aby sa dostali k ľuďom, ktorí potrebujú pomoc či nasmerovať.
Mojím mottom je výrok Byron Katie, autorky techniky The Work s ktorou pracujem: „Narodili sme sa, aby sme boli šťastní, nie aby sme sa trápili."

Môj bonus pre členky OZ E-ženy:
Rada pracujem so ženami a pre ženy. Baví ma hľadať ich boľavé miesta, liečiť ich zranenia a pomáhať im znova sa zaradiť do plnohodnotného života. Pomáhať im prekračovať vlastné hranice, aby tak mohli urobiť krok mimo vlastnej komfortnej zóny, kde môžu nájsť odpovede na svoje otázky „Prečo práve ja?, Prečo sa mi nedarí?, Prečo ma neľúbi?, Prečo nemám dostatok financií?, Prečo som frustrovaná, atď.".
Pre členky OZ E-ženy ponúkam svoje služby s 30% zľavou.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info