Kristína Sihelská

Kristína Sihelská

Divadlo Théaterapia Liečenie divadlom Intuitívny tanec Autentický pohyb Tanečno - pohybová terapia Spiritualita Sebapoznanie

.

Moje web stránky:
cennik-kristy.ezeny.sk  

kristy.ezeny.sk

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Zmena v živote.
Po narodení môjho syna som ostala na materskej dovolenke a uvedomila som si, že sa potrebujem posunúť ďalej. Otvorili sa mi nové možnosti pre osobný aj pracovný rast. Pocítila som túžbu venovať sa divadlu hlavne ako terapii a sprevádzať ľudí na ich ceste k sebapoznaniu.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Venovala som sa hlavne divadlu. Desať rokov som členkou Mestského divadla Žilina. Učila som na Súkromnom konzervatóriu v Martine herectvo. Vytvorila som divadelnú skupinu Théaterapia, ktorú vediem a ktorá spája divadlo a terapiu.

Čo som vyštudovala:
Vyštudovala som herectvo na Akadémií Umení v Banskej Bystrici. Momentálne študujem Tanečno - pohybovú terapiu na Akadémii Alternativa v Olomouci. Mám certifikát z Reiki. Absolvovala som desiatky seminárov v oblasti osobného rozvoja a sebapoznania, hlavne umelecké workshopy a semináre slovenských aj zahraničných lektorov.

V čom podnikám teraz:
Ponúkam divadelno - terapeutické semináre Liečivého divadla.
Vediem kurzy Intuitívneho tanca.
Vediem divadelnú skupinu Théaterapia, s ktorou vytvárame autorské predstavenia odrážajúce vnútornú esenciu a inšpirujúce k hľadaniu svojej podstaty.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Najviac som doma v Žiline, ale pôsobím často aj v Bratislave.

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Online podnikanie mi umožňuje zariadiť si svoj čas a byť sama sebe paňou.

O mojej rodine:
Žijem so svojim dlhoročným francúzkym partnerom a máme spolu dvojročného syna, ktorý je môj veľký učiteľ. Sme cestovatelia - dobrodruhovia. Radi spoznávame nové krajiny a kultúry a milujeme kempingy v prírode "na divoko"

Iné pracovné aktivity:
Som členka Mestkého divadla Žilina.
Som zakladateľka OZ Vedome - centrum duchovného rozvoja

Voľnočasové aktivity:
Čítanie, spev, tanec, divadlo, umenie, príroda, cestovanie, reštaurovanie starého nábytku, dizajn, maľovanie... Najviac času trávim so svojou rodinou.

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Úspešné autorské divadelné predstavenie Vlčica divadelnej skupiny Théaterapia. /Rozpráva príbeh šiestich žien v rôznych etapách života. Zachytáva ženskú dušu prostredníctvom archetypov a symbolov, oslovuje na podvedomej úrovni. Prináša nadčasové témy a obracia pozornosť do vnútra človeka/.

Ciele, priania, posolstvá:
Prajem si, aby sa každý človek dokázal vyjadrovať slobodne a autenticky. Aby mohol tvoriť, a tak zhmotňovať svoje sny, manifestovať svoju jedinečnosť. A ešte si prajem, nech každá žena v sebe objaví svoju „Vlčicu".

Môj bonus pre členky OZ E-ženy:
30% zľava na seminár Liečenie divadlom
20% zľava na kurzy Intuitívneho tanca

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info