Kristína Sihelská

Kristína Sihelská

Divadlo Théaterapia Liečenie divadlom Spiritualita Sebapoznanie Playback theatre TranscenDance Kurzy pre osobný a profesionálny rast

.

Moje web stránky:
cennik-kristy.ezeny.sk

www.alchymiarozvoja.sk  

kristy.ezeny.sk

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Zmena v živote.
Po narodení môjho syna som ostala na materskej dovolenke a uvedomila som si, že sa potrebujem posunúť ďalej. Otvorili sa mi nové možnosti pre osobný aj pracovný rast. Pocítila som túžbu venovať sa divadlu hlavne ako terapii a sprevádzať ľudí na ich ceste k sebapoznaniu. A tiež moje rozhodnutie vydať sa cestou Movement Medicine. Keď som pocítila, že nastal čas zdieľať svoje skúsenosti s ostatnými.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Venovala som sa hlavne divadlu. Trinásť rokov som členkou Mestského divadla Žilina. Učila som na Súkromnom konzervatóriu v Martine herectvo. Vytvorila som metódu Liečenie divadlom pre osobný rast.

Čo som vyštudovala:
Vyštudovala som herectvo na Akadémií Umení v Banskej Bystrici. Momentálne študujem Movement Medicine - tanečnú prax vychádzajúcu zo šamanizmu a pohybových terapií. Absolvovala som desiatky workshopov a seminárov v oblasti osobného rozvoja a sebapoznania slovenských aj zahraničných lektorov.

V čom podnikám teraz:
Ponúkam workshopy a semináre cesty osobného rozvoja - Liečenie divadlom
Sprevádzam liečivým tancom TranscenDance
Vediem divadelnú skupinu Théaterapia s ktorou prinášam Playback theatre
Ponúkam Kurzy pre profesionálny rozvoj - Alchýmia rozvoja

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Najviac som doma v Žiline, ale pôsobím často aj v Bratislave.

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Online podnikanie mi umožňuje zariadiť si svoj čas a byť sama sebe paňou.

O mojej rodine:
Žijem so svojim dlhoročným francúzkym partnerom a máme spolu päťročného syna, ktorý je môj veľký učiteľ. Sme cestovatelia - dobrodruhovia. Radi spoznávame nové krajiny a kultúry a milujeme kempingy v prírode „na divoko“.

Iné pracovné aktivity:
Som členka Mestkého divadla Žilina.
Som zakladateľka divadelnej skupiny Théaterapia.

Voľnočasové aktivity:
Sebarozvoj. Milujem sa učiť a učiť. Veľa čítam. Spev, tanec, divadlo, umenie je to, čo milujem a čo ma živí. Príroda a cestovanie ma vždy inšpiruje a otvára mi nové obzory. Moje veľké hobby je reštaurovanie starého nábytku, dizajn, maľovanie... Najviac času trávim so svojou rodinou.

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Théaterapia - divadelná skupina ktorá ako prvá na Slovensku hrá Playback divadlo - improvizované divadlo s prvkami story tellingu a psychodrámy.
Liečenie divadlom ako komplexná cesta sebarozvoja a osobného rastu, ktorá otvára plný potenciál človeka.
TranscenDance - liečivý tanec, ktorý tancujem na týždennej báze - otvorené hodiny, teraz aj online.
Alchýmia rozvoja - kurzy pre profesionálny rast - individuálne aj skupinové kurzy pre zlepšenie komunikačných zručností a profesionálneho vystupovania na verejnosti, práca s telom a hlasom, práca s mikrofónom, na javisku.

Ciele, priania, posolstvá:
Prajem si, aby sa každý človek dokázal vyjadrovať slobodne a autenticky. Aby mohol tvoriť, a tak zhmotňovať svoje sny, manifestovať svoju jedinečnosť.

Môj bonus pre členky OZ E-ženy:
30% zľava na seminár Liečenie divadlom
20% zľava na kurzy TranscenDance

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info