Mária Závodná

Mária Závodná

PR a komunikácia copywriterka feng shui

.

Moje webstránky:
www.obliekaniesfengsuej.sk

Čím obohacujem životy žien:
Mojou veľkou záľubou sú ženskosť, krása, elegancia a rafinovanosť. Okrem šiesteho zmyslu pre tieto kvality tiež veľmi silno vnímam harmóniu a disharmóniu energií, ktoré vytvárame a ktoré nás obklopujú. Tieto moje silné stránky sa spájajú v inovatívnom prístupe k obliekaniu, ktorý som si veľmi obľúbila pre jeho kreativitu a rešpektovanie princípu neprestajnej zmeny – FASHION FENG SHUI®. Som prvou a jedinou certifikovanou konzultantkou pre Fashion Feng Shui® na Slovensku a v Českej republike.

Prečo som sa pridala k E-ženám:
Internet je pre mňa veľkým pomocníkom pri spájaní sa s inými. Nie vždy máme možnosť stretnúť sa osobne, a preto vítam možnosti, ktoré nám internetové spojenie ponúka. A hoci bola platforma e-žien spočiatku orientovaná iba na online podnikanie, postupne presahuje aj do offline sveta a poskytuje ženám čoraz širší priestor pre rozvíjanie nášho potenciálu a podnikania. Projekt OZ E-ženy mi je veľmi sympatický najmä kvôli energii podpory, ktorou členky nášho OZ prirodzene žijú.

Moja cesta:
Na FiF UK som študovala pedagogiku a germanistiku. Už počas štúdia som pracovala ako lektorka pre renomovaných klientov, napríklad Goethe Institut či Tatra banku. Postupne som objavovala svoj talent pre jednoduché a logické vysvetľovanie aj zložitých problémov a súvislostí, organizáciu a vytváranie systémov.

Niekoľko rokov som pôsobila v oblasti PR. Pracovala som ako PR manažérka a organizátorka eventov a veľtrhov, napríklad aj pre spoločnosť vyrábajúcu lietadlá či skvelý Seesame, a ďalšie zaujímavé spoločnosti.

Splnila som si mnohé sny o cestovaní; moje srdce si získalo Mexiko, v ktorom som napokon niekoľko rokov zostala. Najskôr pri práci pre rakúsku cestovku Gulet, neskôr som sa vypracovala do hotelového manažmentu v sieti Riu Palace (v Cancúne a Playa del Carmen).

V súčasnosti sa venujem najmä svojej rodine a dospela som k poznaniu, že keď svoj život žijem celistvo a s prijatím, nepotrebujem rozlišovať medzi prácou a voľnočasovými aktivitami. Prirodzene ho napĺňam tým, čo má pre mňa hlboký zmysel, a to ma nabíja a teší. Pomáham firmám s komunikáciou, občas sa zo mňa stáva aj novinárka a korektorka, som koordinátorkou Feng šuej klubu E-žien a so záľubou pomáham ženám pri navodzovaní energetických zmien pomocou obliekania.

Hovorím nemecky, anglicky a španielsky.

Členkám OZ E-ženy poskytujem 30 % zľavu na moje služby.

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie