Alena Vytřísalová

Alena Vytřísalová

e-shop s knihami o výchove rodičovstvo výchova s NLP články pre rodičov komunikácia vzťahy

Mojich Top 5 talentov: Empatický, Prepájajúci, Vymýšľajúci, Zodpovedný, Vzťahy

Moje webstránky:
www.edual.sk 
www.dtstudio.sk 

vytrisalova.ezeny.sk 

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Keď som sa stala mamou, začala som vo svojom okolí vnímať neistotu rodičov vo výchove vlastných detí. Kúpila som autorské práva na preklad troch kníh o rodičovstve a vytvorila som web stránku pre rodičov, učiteľov a vychovávateľov, na ktorej nájdu knihy, články, myšlienky aj rozhovory týkajúce sa výchovy a komunikácie s deťmi. Rola rodiča aj pedagóga je v dnešnej dobe obzvlášť náročná. Existuje však mnoho spôsobov, ako v tejto role uspieť. Zmenila sa doba, zmenili sa podmienky, v ktorých naše deti vyrastajú a zmenili sa aj postoje a názory na výchovu. Je dobré o nich vedieť, hovoriť a používať ich.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Už v detstve ma fascinovala móda. Od piatej triedy som si šila oblečenie a po škole som navrhovala a šila odevy na zákazku pod vlastnou značkou. Krátko som pracovala pre súkromnú firmu, ktorá dovážala odevy z Talianska. Po tom, ako som sa rozhodla nasledovať manžela na Slovensko, som pracovala ako asistentka a ekonómka.

Čo som vyštudovala:
Vyštudovala som Strednú priemyselnú školu odevnú v Prahe, Školský ústav umeleckej výroby v Prahe, získala som certifikáty Practitioner a Master Practitioner of Neuro-Linguistic Programming a absolvovala som celý rad kurzov a seminárov zameraných na výchovu a komunikáciu s deťmi.

V čom podnikám teraz:
Som prevádzkovou riaditeľkou vydavateľstva D.T. Studio a konateľkou spoločnosti Edual.sk.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
V Bratislave

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Flexibilita mi umožňuje skĺbiť rodinný život s prácou. Venujem sa tomu, čo ma zaujíma, v čom sa chcem posúvať a čo mi dáva zmysel. Moja práca je úzko prepojená s rodinným životom, lebo je o komunikácii a o vzťahoch. Dobré a fungujúce medziľudské vzťahy považujem za základ ľudského šťastia.

O mojej rodine:
Som vydatá a mám dvoch synov. Obaja sú aktívni športovci, preto trávime veľa voľného času na športoviskách a fandíme. Moje deti sú pre mňa tí najväčší učitelia.

Iné pracovné aktivity:
Aktívne som sa podieľala na obsahovej a štylistickej úprave všetkých našich kníh. Píšem články, publikujem názory aj výroky odborníkov na výchovu a rozhovory so zaujímavými ľuďmi.

Voľnočasové aktivity:
Milujem prírodu a rada cestujem. Pravidelne chodím do lesa a cvičím. V lete bicyklujem a v zime lyžujem. Tiež rada čítam a chodím do divadla. Najradšej trávim čas s rodinou, s priateľmi na spoločných dovolenkách, výletoch či posedeniach.

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Knihy Minútové karhanie, Šťastné deti, šťastní rodičia a Buďte šťastnějším rodičem s NLP.
Napísala som desiatky článkov.

Ciele, priania, posolstvá:
Mojím prianím je prostredníctvom článkov aj osobných stretnutí pomáhať rodičom, ktorí chcú byť dobrými rodičmi pre svoje deti, avšak často cítia neistotu, niekedy až frustráciu.
Na stránke www.edual.sk sa usilujem upriamiť pozornosť rodičov na najdôležitejšie aspekty správnej a efektívnej výchovy a komunikácie. Mojím cieľom je, aby čo najviac detí vyrastalo v šťastnej rodine a bolo sprevádzaných láskavými a súčasne silnými rodičmi.

Môj bonus pre členky OZ E-ženy:
40 % zľava na knihy vydavateľstva www.dtstudio.sk 
10 % zľava na knihy na e-shope www.edual.sk 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie