Marina Sečanská

Marina Sečanská

koučing sebarealizácia životná rovnováha

.

Moje webstránky:
https://marinasecanska.sk/ 

marinasecanska.ezeny.sk

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Sloboda, flexibilnosť a túžba robiť zmysluplné veci.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Som pôvodom z Ruska, kde som sa venovala právu. V roku 2008 som sa presťahovala na Slovensko, kde som rok pracovala ako právnička v advokátskej kancelárii a dva roky ako referentka v obchodnej spoločnosti. Posledných 7 rokov som mamička na plný úväzok a popri tom 3 roky som bola majiteľkou e-shopu detskej barefootovej obuvi.

Čo som vyštudovala:
V Rusku som vyštudovala právnickú fakultu štátnej univerzity v Irkutsku.
V roku 2015 som prešla 10-mesačným výcvikom v koučovaní.

V čom podnikám teraz:
Momentálne sa venujem koučingu sebarealizácie a životnej rovnováhy.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Vďaka komunikačným možnostiam dnešnej doby môžem poskytovať svoje služby ľudom kdekoľvek vo svete. Osobné stretnutia sú možné v Bratislave.

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Som veľmi vďačná za to, že žijem v dobe, kedy s ľahkosťou môžem komunikovať s ľuďmi, ktorí sa nachádzajú stovky kilometrov ďaleko. Vďaka tomu som stretla a stále stretávam veľa úžasných, inšpirujúcich a kreatívnych osobností.

O mojej rodine:
Som vydatá, máme dve dcéry, ktoré sa narodili v rokoch 2011 a 2016. Som vďačná svojmu manželovi Michalovi za nekonečnú podporu, svojej staršej dcére Aurorke za to, že ma každý deň učí ako bezpodmienečne milovať a svojej mladšej dcére Aničke za to, že násobí lásku v mojom srdci.

Voľnočasové aktivity:
Mám rada plávanie, brušné tance a háčkovanie.

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Za svoj hlavný výsledok považujem spokojnosť mojich klientov.

Ciele, priania, posolstvá:
Venujem sa koučingu, pretože chcem pomáhať ľudom spoznávať svoje skutočné túžby a sny a pochopiť, ako ich realizovať. Orientácia na výsledok, ktorý dominuje v našej spoločnosti, núti ľudí, aby sa usilovali o spoločensky akceptované atribúty úspechu, zatiaľ čo skutočný hlas ich sŕdc zostáva nepočutý. Mojou úlohou je pomôcť človeku počuť hlas svojho srdca a žiť šťastný a plnohodnotný život, a tešiť sa z každého dňa.

Môj bonus pre členky OZ E-ženy:
30% zľava z ceny koučingu

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie