Zuzana Almáši Koreňová

Zuzana Almáši Koreňová

koučing osobný rozvoj motivácia handmade písanie komunikácia lektorka NLP

.

Moje webstránky:
http://zuzanaalmasi.sk/ 
FB - Bábky, ktoré liečia dušu
FB - Inakšie rozprávky  
FB - TVORivé-STVORy-v-jednej-STORY  

zuzana-almasi-korenova.ezeny.sk 

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Od roku 1997 som pracovala 12 rokov v spoločnosti Orange, kde som denne prichádzala do kontaktu aj s internetovými službami a dokonca som tieto záležitosti aj školila. Takže k online podnikaniu som už mala iba na skok.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Pred začatím podnikania som pracovala v korporácii v oblasti logistiky a tiež ako soft a hard skills trénerka.
Ešte počas tohto zamestnania som si založila živnosť, aby som mohla podnikať v oblasti handmade. Moje podnikanie s - výstava Dvorné Dámy rozšírila o lektorovanie aj ako externá trénerka pre Iuventu, MPC, rôzne firmy a vzdelávacie agentúry.

V roku 2009 som odišla z korporácie do neziskového sektora, kde som pracovala denne s inými cieľovými skupinami a rôznymi vekovým a sociálnymi skupinami ľudí. V roku 2011 som spoluzriaďovala dve súkromné materské školy Montessori a okrem zriaďovateľskej činnosti mi pribudlo aj lektorovanie v oblasti Montessori pedagogiky.

Napísala som niekoľko metodických publikácií, bola som garantka niekoľkých výchovno vzdelávacích programov. Ako mediátorka som založila prvý rovesnícky mediačný klub na Slovensku, som autorkou niekoľkých výchovno vzdelávacích projektov.

Čo som vyštudovala:
Vyštudovala som pedagogiku a psychlógiu a ďalej mám absolvovaných niekoľko rôznych tréningov a kurzov. Som mediátorka, transformačná spíkerka, lektorka, NLP Master, certifikovaná life koučka a mám vyštudovanú aj pedagogiku Márie Montessori.

V čom podnikám teraz:
V súčasnosti od roku 2010 intenzívne prednášam a trénujem v oblasti osobného rozvoja, komunikačných, marketingových, manažérskych zručností, NLP a individuálne koučujem.

Píšem rozprávky zamerané na osobný rozvoj pre deti aj dospelých, ktoré spĺňajú pozitívne transformačné princípy, trénujem NLP (Neuro Lingvistické Programovanie).

Organizujem a vediem motivačné semináre, vydala som dve knihy.
Publikujem stĺpčeky na portáloch Akadémie Petra Krištofoviča a DALITO.SK.

Vyrábam "Bábky, ktoré liečia dušu" a keď mi zvýši čas, prednášam v školách. Od roku 2010 organizujem originálnu umeleckú výstavu Dvorné Dámy.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Som flexibilné a mobilná, pohybujem sa po celom Slovensku, ako treba :)
Žijem v okrese Zvolen, v obci Železná Breznica.

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Pracujem z pohodlia domova.

O mojej rodine:
Som vydatá, máme dospelú dcéru, ktorá práve doštudovala univerzitu v zahraničí. Aby sme neboli v dome sami dvaja - ja a manžel, tak máme ešte čierneho kocúra Fera a kokríka Dea.

Iné pracovné aktivity:
Všetky moje súčasné pracovné aktivity sú zároveň aj moje veľké hobby. Milujem svoju prácu a už si robím len to, čo chcem :)

Voľnočasové aktivity:
Milujem hubárčenie, túry, bicyklovanie, vypekanie a veľa čítam.

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Spokojní klienti, zákazníci, výborné referencie.

Ciele, priania, posolstvá:
Želám si, aby podľa mojich bábok a príbehu o nich niekto natočil filmovú alebo hral divadelnú motivačnú rozprávku. Tiež si želám, aby sa niektorá z mojich ďalších kníh stala slovenským bestsellerom.
Napĺňa ma v ľuďoch vyvolávať príjemné pocity a keď sa stávajú šťastní. Preto si želám, aby čo najviac ľudí denne prežívalo viac a viac príjemných pocitov. Aby robili, čo ich baví a napĺňa.

Môj bonus pre členky OZ E-ženy:
10% ZĽAVA na všetky moje služby a produkty

- bábky
- knihy
- koučing
- semináre

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info