Lucia Langová

Lucia Langová

PR a komunikácia moderovanie Organizácia podujatí podpora zdravia detské akcie just

.

Moje webstránky:
www.langova.ezeny.sk  

Môj e-mail:
lucialangova.lmedia@gmail.com   

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Moje podnikanie bolo doteraz z 90% naživo, v online svete som mu robila reklamu, komunikovala s klientmi, ale tento rok všetko zmenil a ja som sa pustila do skúmania všetkých možných online nástrojov, ktoré by ma posunuli novým smerom.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Ešte za študentských čias som veľmi rada predávala na trhu, komunikácia s ľuďmi ma bavila od malička, potom som zakotvila v kultúrnej inštitúcii, odtiaľ už bolo len na skok do médií. Práca moderátorky bola pre mňa veľkou výzvou a veľmi ma bavila. Potom som pričuchla k marketingu vo veľkej spoločnosti, ktorá vyrába okuliare a popri tom všetkom som bola 13 rokov som členkou združenia Červený nos Clowndoctors ako zdravotný klaun.

Čo som vyštudovala:
Strednú priemyselnú školu odevnú, od malička som chcela byť módnou návrhárkou. Nestalo sa, ale veľa kostýmov a šiat na rôzne akcie som ušila aspoň sebe. Neskôr som absolvovala 2-ročné štúdium Arteterapie na Masarykovej univerzite v Brne, PR školu a veľa umeleckých workshopov v Medzinárodnej škole humoru vo Viedni (ISH Vienna).

V čom podnikám teraz:
Práca zdravotného klauna ma každý deň presviedčala, že tá najvyššia hodnota je zdravie, keď ochorie dieťa, celá rodina urobí čokoľvek, aby mu bolo lepšie. A to ma aj na základe môjho nie 100% zdravia priviedlo k otázkam, ako sa posilniť, ako pomôcť svojmu telu, skôr ako nastane nerovnováha. V roku 2017 som sa stala odbornou poradkyňou spoločnosti JUST Slovensko.
Organizujem stretnutia na tému zdravia, individálne poradenstvo, už aj online, zaujímam sa o Aromaterapiu a rada kombinujem a miešam olejčeky, soli do kúpeľa. Dokonca organizujem workshopy na túto tematiku.
Okrem toho stále rada moderujem živé akcie pre všetky vekové kategórie, organizujem tábory, a mám ešte jeden zatiaľ tajný sen...

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
V Žiline a v Rajeckej doline, ale kvôli moderovaniu a účinkovaniu pre deti rada pricestujem aj do iného kraja.

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Vďaka online priestoru sa môžem zviditeľniť, dať o sebe vedieť a verím, že o pár týždňov spustiť aj svoj nový online projekt.

O mojej rodine:
Mám manžela Jančiho a 6 ročnú dcérku rebeku. Založiť si svoju vlastnú rodinu bola asi najväčšia výzva a nie vždy ju celkom zvládam tak, aké boli moje predstavy. Byť mamou je pre mňa veľkou školou života, lásky, odpúšťania a znovunachádzania aj samej seba.

Iné pracovné aktivity:
V obci, kde sme sa pred 8 rokmi prisťahovali sme založili spolu s ďalšími maminami Rodinné centrum Kamienkovo. Rôznymi projektmi, vytvorením herne sa snažíme budovať komunitu rodín, ktoré sa navzájom môžu svojou prítomnosťou obohacovať.

Voľnočasové aktivity:
Milujem tanec, hudbu, vodu, leto, knihy, stanovačky s rodinou. Miešam si vlastné voňavky, masážne oleje, soli do kúpeľa, vyrábam likéry. Chceš ovoňať? Ochutnať?

Ciele, priania, posolstvá:
Nečakaj na správy čas, TERAZ je najdôležitejší moment.

Môj bonus pre členky OZ E-ženy:
- 30% zľava na moderovanie akcie
- darček v hodnote 20% pri objednávke produktov JUST

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie