Katarína Husárová

Katarína Husárová

online marketing baby znakovanie online podnikanie

.

Môj e-mail:
katarina.husarova85@gmail.com 

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Online podnikanie mi dáva takpovediac "voľné krídla", ktoré ja pri akejkoľvek práci potrebujem.
Vďaka kurzu VIRTUÁLNA ASISTENTKA túto možnosť mám.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Po škole som mala klasické zamestnania, prevažne ako predajca tovaru alebo služieb, v ktorých som trávila 8 až 12 hodín denne. Prišla som však na to, že takýto typ práce ma ubíja, nedáva mi dostatok možností sa realizovať. A hoci sa nepovažujem za človeka s veľkou fantáziou, nemala som dostatok priestoru sa kreatívne realizovať.

Čo som vyštudovala:
Po strednej škole som sa dva roky venovala vidieckemu cestovnému ruchu na pomaturitnom štúdiu v Piešťanoch, kde som objavila svoju lásku k vidieku, ľudovým tradíciám a zvykom, najmä tým našim slovenským, ale i k českému vidieku a mojou srdcovkou a cestovateľskou túžbou je spoznávať Toskánsko. A tiež som sa počas školy "zamilovala" do cateringu, studenej kuchyne a detských táborov. Zatiaľ sa profesne ničomu z toho nevenujem.
V súčastnosti si dopĺňam vzdelanie o vysokú školu na UKF v Nitre, pedagogická fakulta, odbor Pedagogika a vychovávateľstvo.

V čom podnikám teraz:
Organizujem kurzy programu Baby signs Baby znakovanie (@babyznakovanienitra) pre rodičov a detičky vo veku od 6/8 mesiacov do 36 mesiacov (tiež sú vhodné pre detičky s autizmom), prostredníctvom ktorých prinášam rodinám novú možnosť komunikácie v období, keď dieťatko nevie ešte rozprávať, ale vníma svet okolo seba a chce nám ho ukázať (rovnako je to pri detičkách s autizmom).
Vďaka znakovaniu sa odbúrava stres, plač a frustrácia, ktoré prirodzene vznikajú v tomto období z nedorozumenia sa.
Znakovaním sa podporuje prirodzená vlastnosť používať gestá i celkový vývin dieťatka.
Celý súbor približne 100 znakov bol vyvinutý prostredníctvom vedeckého skúmania v spolupráci s profesorkami vývojovej psychológie a rodičmi, ktorý sa na výskume spolu podieľali.
A tiež "podávam pomocnú ruku" v oblasti online marketingu.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Hlavne Nitra a okolie, a čo sa týka online služieb, tak v podstate v rámci celého Slovenska.

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Pomáha mi šíriť moje myšlienky aj do tých kútov Slovenska, kde sa sama fyzicky nedostanem, spoznávať nových ľudí, vytvárať priateľstvá či už pracovné alebo súkromné. A odovzdávať tak kúsok seba cez moje aktivity.

O mojej rodine:
Vlastnú rodinu zatiaľ nemám (manžel, detičky). Ale mám skvelú sestru, švagra, rodičov a krstnú dcéru Soničku i synovca Samka, s ktorými trávim toľko voľného času, koľko sa dá. Títo dvaja drobci obohacujú môj svet o neopakovateľné okamihy.

Iné pracovné aktivity:
V súčastnosti mám stále klasické zamestnanie, pracujem ako pomocná sila v OZ Skalka v Nitre, ktorá okrem iného prevádzkuje Montessori škôlku.

Voľnočasové aktivity:
Vo voľnom čase (aj keď ho nie je veľa) rada čítam knihy. Žáner nemám vyhranený, ale blízke sú mi ženské romány, historické romány, knihy s dánskou filozofiu hygge či knihy, ktoré mi prinesú určitú hodnotu v rámci osobnostného rozvoja.
Veľmi rada trávim čas v prírode prechádzkami alebo pod stanom pri grilovaní či opekaní s priateľmi.
Rada cestujem a objavujem krásy vidieka.
Veľmi rada pečiem, najmä slané dobroty ako pagáčiky, pizza slimáky a pod. (tiež rada pripravujem slané torty, obložené chlebíčky, šaláty, misy a pod. - moje pokusy môžete vidieť na fb @katkindomov)
A samozrejme trávim čas so svojou rodinou.

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Keďže som v podstate na začiatku svojho podnikania, o výsledkoch je ešte priskoro hovoriť.
Absolvovala som s mamičkami dva kurzy a pripravujem ďalšie, ako aj semináre, kde priblížim ČO? PREČO? KEDY? AKO? znakovať.
V oblasti online marketingu pomáham s drobnými prácami (práca s tabuľkami, tvorba darčekových poukazov, vkladanie príspevkov na fb stránku, vkladanie príspevkov na instagram a pod.).
A tam moje plány nekončia. :-)

Ciele, priania, posolstvá:
Mojim prianím je prinášať do života ľudí určitú hodnotu.
Podať im pomocnú ruku, vo chvíli, keď to potrebujú. Či už sú to mamičky a ich detičky na kurzoch baby znakovania alebo niekto, komu pár "ťuknutiami" na klávesnici ušetrím čas pre rodinu a seba.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie