Gabriela Lukáčová

Gabriela Lukáčová

Project management Leadership a etika v riadení

.

Môj email:
lukacova.gabi@gmail.com

Čo ma inšpirovalo k podnikaniu? :)
Digitálni nomádi, kedy som prvý krát pomenovala svoju túžbu, chcem byť nomád, v zmysle slobody bytia v mieste a čase. Dáva mi to priestor pre moje hodnoty a priority a tou najzákladnejšou je v mojom prípade rodina.

Chcem byť príkladom, kedy uplatnenie a sebarealizácia nie sú v rozpore s osobnými hodnotami a plnohodnotným rodinným životom.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Projektové riadenie a riadenie odborných technických tímov.
Manažment a vedenie a rozvoj tímov pre medzinárodné globálne spoločnosti.

Čo som vyštudovala – Vzdelanie:
Som absolventkou Strojníckej fakulty (Slovenská technická univerzita) v Bratislave, odbor fluidného a procesného inžinierstva (KCHSZ: stroje pre chemický, potravinársky a iný priemysel) a Materiálovo technologickej fakulty (Slovenská technická univerzita) v Bratislave, odbor Inžinierskej Pedagogiky a Psychológie.

Svoje vzdelanie som si rozšírila doplňujúcim kontinuálnym vzdelávaním o riadenie projektov metodikou PMA a Prince 2, Leadership, Reziliencia (odolnosť zamestnanca, ktorý sa dokáže vyrovnať s prekážkami a nepriaznivými pracovnými a životnými podmienkami), Totálne produktívna údržba (TPM) a ďalšie interné vzdelávania spoločností kde som pôsobila.

V čom podnikám teraz:
Špecializujem sa na riadenie projektov, interim manažment, rozvoj začínajúcich manažérov a Leadership. Ak pracujete s tímom ľudí a chcete sa naučiť, ako ich motivovať k lepšiemu výkonu, viem vám poradiť vďaka mojim dlhoročným skúsenostiam. Chceli by ste sa dozvedieť, ako harmonizovať svoj tím tak, aby ste stále nehasili „výzvy"? Povieme si o manažérskych nástrojoch, morálnych hodnotách. Etické princípy riadenia ako konkurenčná výhoda. Čo sa dnes v riadení ľudského potenciálu nenosí.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Bratislava a všade tam, kde sa dohovorím anglicky.

Ciele, priania, posolstvá:
Som v zhode s mojou najväčšou hodnotou a vášňou a tou je môj manžel a syn. Moja prvoradá rola je milujúca manželka a matka.

Iné pracovné aktivity:
Vo svojom voľnom čase sa venujem rodine, mám rada knihy, rada píšem a tvorím mentálne mapy, zaoberám sa témou nenásilnej komunikácie.

Voľnočasové aktivity:
Ďalšie moje koníčky sú psychológia, beh, cyklistika, turistika, minimalizmus, výnimočné projekty, environmentalistika, nové trendy a technológie, ako napríklad energetické zhodnocovanie odpadov, emisie, environmentálne šetrná likvidácia odpadov zo žltej nádoby na odpad EVECONT. Viete, ktoré sú to odpady?

Môj bonus pre klientov je zdieľanie praktických skúseností v oblasti manažmentu a vedenia získané dlhoročnou prácou v zahraničných korporátnych organizáciách a pôsobením na zaujímavých projektoch.
štandardná cena - 126 EUR
Zvýhodnená cena pre členky OZ E-ženy a absolventov workshopov Literaria - 65 EUR

Najvýznamnejšie referencie:
Walraven, Probugas, ASBIS, Porsche Zlaté piesky, Pivovar Šariš, Ido HP, Holcim, Ecorec, Vítkovické strojírny, BAT engineering, Ikea atď.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info