Katarína Harbuľáková

Katarína Harbuľáková

financie poistenie firemné poistenie

.

Kontakt:

katarina.harbulakova@gmail.com

Čo ma inšpirovalo k podnikaniu:

Online podnikanie je pre mňa zaujímavý nástroj, ako zhodnotiť svoje skúsenosti a spoznávať nové príležitosti. Je to spôsob sebarealizácie, ktorý podporuje moju kreativitu a učí ma novým veciam.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:

Podnikám už dlhšiu dobu s menšími prestávkami, počas ktorých som si užívala rodičovskú dovolenku. Pracovala som na viacerých pozíciach, či už ako obchodník, ale aj lektorka na rôznych projektoch.

Čo som vyštudovala:

Vyštudovala som VŠ BERG v Košiciach v odbore: Informatizácia firemnej a verejnej správy (1.stupeň) a Manažérstvo zemských zdrojov (2.stupeň). Počas svojej praxe som si prešla viacerými vzdelávaniami od predajných zručností až k projektovému manažmentu. V súčasnosti sa venujem viac online marketingu a zlepšujem si svoje IT zručnosti spoznávaním programovacích jazykov.

V čom sa realizujem (moja práca, podnikanie):

Moja špecializácia je firemné poistenie, kde pomáham svojim klientom nájsť najvhodnejšie riešenia v spleti poisťovacích rizík a neštandardných požiadaviek. Spolupracujem s rakúskou maklérskou spoločnosťou UMS s.r.o, ktorá poskytuje finančné poradenstvo aj v rámci zahraničného poisťovacieho trhu. 

V ktorej časti Slovenska pôsobím:

Pochádzam z malej dedinky pri Košiciach. Vďaka dnešným technológiám a svetu online pôsobím na celom Slovensku.

Ako mi pomáha moje online podnikanie:

Online podnikanie mi dáva možnosť sa prepájať s rôznymi klientmi kdekoľvek sa práve nachádzam.

O mojej rodine:

Som mamina dvoch školopovinných chlapcov a jedného páriku menších dvojčiat. Sme šesťčlenná rodina, v ktorej sa stále niečo deje.

Iné pracovné aktivity:

V spolupráci s eženami ma zaujalo písanie článkov a robenie krátkych videí. Keďže sa vzdelávam v oblastí online marketing, je to pre mňa obohacujúca skúsenosť.

Voľnočasové aktivity:

Rada čítam, hrajem na klavíri, vzdelávam sa, ale najviac času trávim so svojimi deťúrencami a psíkom na záhrade.

Ciele, priania, posolstvá:

Mojim prianím je byť čo najviac šťastná a vyrovnaná mama, ktorá má zdravú a spokojnú rodinu, na ktorú budú moje deti vždy s láskou spomínať.

Môj bonus pre členky OZ E-ženy:

Bezplatné poradenstvo v oblasti firemného poistenia.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie