Bohumila Ďurišová

 Bohumila Ďurišová

administratívne služby virtuálna asistentka osobný rozvoj poradenstvo osobného charakteru automatická kresba rešerše a monitoringy preklady do českého jazyka channeling správa sociálnych sietí

.

Moja webstránka:

www.bohumila.eu

www.nadherna.sk

Môj kontakt  pre E-ženy: virtualky@e-zeny.sk


Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Počítače a internet mi boli blízke už od strednej školy a považujem ich za silný komunikačný kanál. Podnikať som chcela vždy, už na strednej škole sme v maturitnom ročníku 1999 so spolužiakmi chceli založiť firmu na optimalizovanie webových stránok. Nakoniec som to v živote zobrala okľukou a 12 rokov som zbierala skúsenosti ako zamestnanec. Osamostatnila som sa až v roku 2012. Veľmi dlho mi trvalo, kým som nabrala odvahu vykročiť k slobode v živote i v práci. Som však vďačná za svoje bohaté skúsenosti zo zamestnania, ktoré teraz viem využiť.


Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Pracovala som vyše 10 rokov v oblasti telemarketingu, obchodu a zákazníckeho servisu v spoločnostiach typu IT, retail, a nakoniec námorná preprava. Prešla som korporáciami i rodinnými firmami. Dalo mi to veľa. Podnikať som začala zároveň s narodením synčeka - multitasking a time management teda zvládam ľavou zadnou. :) 


Čo som vyštudovala:
Mám technické vzdelanie, SPŠ, obor management elektrotechniky. Tu vznikla moja láska k IT a technológiám. Povahovo však inklinujem skôr k humanitným oborom a témam. Neustále študujem školu života. Zaujíma ma osobnostný rast, rozvoj, pozitívna motivácia. Mám tiež niekoľko kurzov a rekvalifikácií v oblasti zdravia a krásy. Proces učenia sa u mňa nikdy nekončí. 


V čom podnikám teraz:
Za štyri roky podnikania som si osvojila mnoho nového a neustále sa prispôsobujem záujmu mojich cieľových skupín. Veľmi rada vymýšľam nové projekty, preto som všetky svoje aktivity sústredila pod web www.bohumila.eu. Je to môj portfoliový web, kde nájdete všetky moje súčasné činnosti. Napríklad momentálne prepájam kariéru online asistentky a intuitívnej terapeutky. 


V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Ako online asistentka pôsobím najmä vo virtuálnom svete internetu. Fyzicky pôsobím najmä v Bratislave. Ale mám online klientov z celého Slovenska i Českej republiky, nakoľko pochádzam z Moravy a čeština je môj rodný jazyk. Ak majú klienti záujem, vycestujem kamkoľvek. 


Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Online podnikanie mi dáva slobodu, môžem sa venovať sebe i svojej rodine vtedy, kedy chcem a potrebujem, pracovný čas si určujem sama a moje stránky mi robia reklamu vo dne v noci za mňa. :) Zarobím si, koľko potrebujem, aby som mohla slobodne žiť. Nemusím sa nikomu spovedať. Poznáte ten pocit, ako keď sa vám roztiahnu krídla a letíte? Tak ten vďaka mojmu onlie biznisu mám! Nejde o to, aký je váš biznis veľký - môže byť i celkom malý - ak vás napľňa, a plní svôj účel. 


O mojej rodine:
Som rozvedená, z manželstva mám malého synčeka a som znovu šťastná vo vzťahu. Vždy som si priala širokú rodinu, a tak sa mi moj sen plní, i keď trošku inak. :)


Iné moje pracovné aktivity:
Nakoľko som pôvodom Češka, občas prekladám z SK do CZ jazyka. Taktiež spolupracujem na rôznych projektoch v oblasti zdravia a krásy, v oblasti reklamy a marketingu a som koordinátorkou virtuálnych asistentiek pre Eženy.sk.


Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:
Online podnikanie je môj koníček. :) Ale mám i iné aktivity. Najviac sa venujem synčekovi, ale tiež rada čítam, obľubujem rôzne ručné práce. Chodím rada na prechádzky do prírody a tiež si pravidelne zacvičiť do posilňovne.


Pracovné výsledky môjho podnikania:
Moje podnikanie ma neskutočne ma napĺňa, stále sa učím a motivuje ma to hľadať niečo nové a ísť dopredu. Ako virtuálna asistentka pomáham firmám a jednotlivcom šetriť ich čas a zdroje. Ako terapeut pomáham najmä ženám. Som veľmi empatická, a teší ma, keď s klientkou spoločne hľadáme cesty a posúvame sa dopredu. Najradšej mám oblasti osobného rozvoja, kariéry a životnej cesty. 

 

Ciele, plány, priania, posolstvá:
Mojim cieľom je pomáhať, učiť, motivovať, ukazovať cestu, otvárať druhým nové obzory a vízie a zároveň si tým zarábať na živobytie. Chcem sa neustále rozvíjať a dopĺňať si vedomosti. Na prvom mieste je pre mňa sloboda ako stav duše. Moje online podnikanie mi v dosahovaní tejto slobody veľmi pomáha. 

 

Moja spolupráca s inými E-ženami: 

 

Tímová VA spolupráca so Soňou Hlavatou i na externých projektoch mimo OZ E-ženy

Rozhovor s Evou Kopeckou o virtuálnych asistentkách

Článok v odbornom časopise Fokus s Gabrielou Revickou

Rozhovor s Monikou Chybovou v Novom čase pre ženy

Rozhovor s Kamilou Slašťanovou pre Menučka.sk

Rozhovor s Andreou Trávničkovou pre Nádherná.sk

Produktové recenzie s Dagmar Turner pre Nádherná.sk

Produktové recenzie a PR servis so Zuzkou Beňovou pre Nádherná.sk

Článok o Fit Curves - Miroslava Kromková a Grétka Pakšiová pre Nádherná.sk

a ďalšie. :) 

 

Pre E-ženy školím virtuálne asistentky, spravujem KLUBY a robím rôzne práce v oblasti virtuálnej asistentky. 

V prípade záujmu o individuálnu konzultáciu ma kedykoľvek kontaktujte.  Môžete si ma pridať i na Facebooku alebo LinkedIn. :)

 

Výhody pre aktívne členky OZ E-ženy:

 

Členky OZ E-ženy majú najmenej 30% zľavu na moje kurzy a konzultácie. 

Ceny pre členky OZ E-ženy:

Automatická kresba  - Kurz -  35 EUR  (nečlenky 50 EUR)

Individuálna konzultácia  60 minút - 20 EUR (channeling, automatická kresba a pod.) (nečlenky - 30 EUR)

Individuálna konzultácia 60 minút  - 40 EUR (podnikanie, virtuálne asistentky)  (nečlenky - 55 EUR)

 

                              Chcete odoberať  Spravodaj zo sveta E-žien?

spravodaj

Naše off-line aktivity

Raňajky s E-ženami v Bratislave - 23.03.2018 

Fit Day s E-ženami - 24.03.2018

Workshop Ako vydať knihu a načastejšie chyby v rukopisoch - 11.4.2018

Workshop 5x5 s Gabi Revickou - 16.04.2018

*************

 E-ženy majú vlastné bannery!

*************

 Odhaľte nám vaše otázky a pýtajte sa

       e-poradňa      

Pošlite nám otázku do E-poradne

 

                          

 

Táto stránka používa cookies. Viac info