Výhody členstva v OZ E-ženy

Milé dámy, zaujíma vás, čo vám môže členstvo v našom združení priniesť a ako vás môže obohatiť? Nechajte sa inšpirovať referenciami od našich členiek, kde otvorene píšu o tom, čo im členstvo v našom združení prináša. Ak sa rozhodnete pridať sa k nám, tak okrem výhod, ktoré sú popísané nižšie, získate aj cenné rady, znalosti a nové partnerstvá či priateľstvá, ktoré sú v podnikaní nenahraditeľné.

Máme mnoho príkladov úspešného networkingu medzi dámami, ktoré sa spoznali na našej pôde a dnes majú výbornú spoluprácu. Niektoré dokonca vydali spolu knihy, niektoré úzko spolupracujú v rovine podnikateľka - virtuálna asistentka alebo aj v rovine podnikateľka - mentor, poradca alebo kouč. Niektoré vytvorili aj biznis - partnerstvá a podnikajú spolu alebo organizujú spolu celonárodné prednášky a workshopy. Rady vám o nich povieme na niektorej z našich offline aktivít, napríklad na Biznis rande s E-ženami. Môžete si objednať aj Podnikateľské poradenstvo online.

Môžete nám napísať a pýtať sa, čo by ste rady vedeli a čo s nami riešili. Okrem iného vás rady privítame aj v našom novom centre - vo Vilovo.sk

Ak máte chuť stretnúť sa on-line alebo off-line - napíšte nám, o čo máte záujem tu: ÁNO - MÁM ZÁUJEM

 Ak sa chcete sa stať členkou, vyplňte prihlášku.

 Prihláška

  Čo všetko členstvom v OZ E-ženy získate?

 

Výška členského príspevku za členstvo v E-ženách je - 111 Eur/rok - čo je len necelých 10 Eur/mesiac

 

V prípade záujmu o rozloženie sumy na dve platby je členské 2 x 60 Eur, teda spolu 120 Eur (hradí sa dva mesiace po sebe). Ak máte záujem o túto možnosť, uveďte nám to v prihláške.

 Som E-žena

Členský príspevok platí počas 12 mesiacov od úhrady a zahŕňa:

  • 45 minútový individuálny konzultačný rozhovor so spolukoordinátorkou OZ E-ženy Tamarou Osaďanovou na tému: Finančná gramotnosť alebo ako si upratať financie, ktorý môžete absolvovať offline alebo online (po dohode).
  • 1 sedenie grátis (45 min.) so špecialistkou na pamäťové techniky Zuzanou Hanzelovou na tému: Ako podporiť a vylepšiť svoju pamäť pomocou pamäťových techník, ako ich vytvárať a využívať vo svoj prospech.
  • Webvizitku na subdoméne - t.j. uvedenie na webstránke E-ženy. Váš profil s vlastnou subdoménou v tvare meno.ezeny.sk - takéto uvedenie môžete používať ako webvizitku aj ako križovatku pre vaše webstránky alebo, pokiaľ nemáte web, ako info o vašom profile.
  • Biorezonančnú terapiu proti stresu alebo na elimináciu chuti na sladké v hodnote 27 EUR (30min) a analýzu na prístroji Bicom body check so zľavou 50% od Miroslavy Neštickej
  • 90 minútovú konzultáciu "Vyšperkuj si svoj web", s 50% zľavou (bežná cena je 72 EUR, pre E-ženy 36 EUR) od Eleny Vargovej
  • 45 minútové online poradenstvo z oblasti ženského zdravia so Zuzanou Slovačkovou a navyše k členskej VIP karte TianDe balíček vzoriek zdarma a 10 € poukaz na nákup na www.zuzino.sk
  • Rôzne zľavy a výhody na naše workshopy (spravidla až 30% zľavy na workshopy Inštitútu vzdelávania E-žien a zaujímavé výhody na vzdelávacie aktivity našich E-žien).
  • Členstvo v uzavretej FB skupine E-žien s možnosťou priebežnej konzultácie s ostatnými členkami, so zviditeľňovaním v skupine a s návrhmi spolupráce/networkingu.
  • Možnosť využívania mini-coworkingového priestoru za symbolický poplatok. Skvelý parking aj výborná dostupnosť s MHD aj pre E-ženy z vidieka. Náš priestor ponúkame v Bratislave na Ostredkoch, presnú adresu našim záujemkyniam rady pošleme emailom. Ako u nás môžete pracovať a fungovať: pracovať za stolom (wifi v priestore), pracovať na zemi, na gauči, pripraviť alebo si objednať jedlo (nie je v cene), urobiť si kávu, čaj (v cene), spraviť si prestávku alebo si vybaviť telefonát a prejsť sa v parku na Ostredkoch. Rozhovory (nie konzultácie) vedieme len počas prestávok, ktoré si vopred dohodneme, aby sme sa nerušili. Priestor vieme ponúknuť pre max 4 osoby. Cieľom je, aby ste odišli od nás spokojné, že ste sa venovali svojej práci a nenechali sa rozptyľovať vonkajšími vplyvmi. Iné možnosti: pokiaľ si chcete prenajať priestor len pre seba - napíšte nám. Ponuka platí len pre členky OZ E-ženy - 5eur/do 3 hodín, 7eur/do 6 hodín.

 +

15% zľava na ubytovanie vo Vílove, komunitnom centre E-žien - www.vilovo.sk


 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

BONUSY K ČLENSTVU - NEPREHLIADNITE UNIKÁTNE ZĽAVY, ktoré ponúkajú E-ženy len E-ženám

Ďalšia desiatka dôvodov, prečo sa byť E-ženou oplatí. Čítajte :)

 

E-ženy E-ženám - zľavy od našich členiek

 

Networking medzi E-ženami - prečítajte si príklady

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

TRVALÉ ZĽAVY OD NAŠICH PARTNEROV

 

50% zľava na WEBHOSTING od Webglobe

30% zľava na služby: Ochrana osobných údajov, Ochrana zdravia BOZP, Ochrana pred požiarmi od Webpomoc

Zľava 15% na webstránku či eshop od Biznisweb

M2 Business ponúka našim členkám tieto dve skvelé výhody:

kupón v hodnote 100 € na založenie s.r.o.

(zľava z 399 € na 299 €)

kupón v hodnote 300 € na služby virtuálneho sídla spoločnosti

 

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Milé dámy, pokiaľ ste sa rozhodli pre členstvo v OZ E-ženy, môžete tak spraviť vyplnením prihlášky.

 

Prihláška

Navyše, ak si predĺžite vaše členstvo u nás aj na ďalší rok, bude vás to stáť len 59 Eur/rok.

Ďakujeme za Vašu dôveru a tešíme sa na spoluprácu.

 

Zaujímajú vás naše off-line aktivity? Prečítajte si o nich viac

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info