Výhody členstva v OZ E-ženy

Milé dámy, zaujíma vás, čo vám môže členstvo v našom združení priniesť a ako vás môže obohatiť? Nechajte sa inšpirovať referenciami od našich členiek, kde otvorene píšu o tom, čo im členstvo v našom združení prináša. Ak sa rozhodnete pridať sa k nám, tak okrem výhod, ktoré sú popísané nižšie, získate aj cenné rady, znalosti a nové partnerstvá či priateľstvá, ktoré sú v podnikaní nenahraditeľné.

Máme mnoho príkladov úspešného networkingu medzi dámami, ktoré sa spoznali na našej pôde a dnes majú výbornú spoluprácu. Niektoré dokonca vydali spolu knihy, niektoré úzko spolupracujú v rovine podnikateľka - virtuálna asistentka alebo aj v rovine podnikateľka - mentor, poradca alebo kouč. Niektoré vytvorili aj biznis - partnerstvá a podnikajú spolu alebo organizujú spolu celonárodné prednášky a workshopy. Rady vám o nich povieme na niektorej z našich offline aktivít, napríklad na Biznis rande s E-ženami. Môžete si objednať aj online Individuálne Biznis rande s E-ženou.

Môžete nám napísať a pýtať sa, čo by ste rady vedeli a čo s nami riešili. Okrem iného nás môžete navštíviť aj v našom novom centre - vo Vilovo.sk

Ak máte chuť stretnúť sa on-line alebo off-line - napíšte nám, o čo máte záujem tu: ÁNO - MÁM ZÁUJEM

 

Ak sa chcete sa stať členkou, vyplňte KRÁTKY FORMULÁR

 

Čo všetko členstvom v OZ E-ženy získate?

 

Výška členského príspevku za členstvo v E-ženách je - 111 Eur/rok Som E-žena

Členský príspevok platí počas obdobia 12 mesiacov od úhrady a zahŕňa:

90 minútový individuálny konzultačný rozhovor s hlavnou koordinátorkou OZ E-ženy Gabi Revickou, alebo účasť na sérii štyroch stretnutí na tému Poradenstvo k vášmu podnikaniu, ktoré môžete absolvovať offline alebo online.

Jednodňový pobyt vo Vílove v LA - pobyt s konzultáciou, ktorú máte ako základnú súčasť členského. Budete si môcť vybrať, či budete chcieť byť na chalupe s Gabi Revickou individuálne, alebo so skupinou max. ďalších 4 dám a následne networkingovať :) Strava nie je súčasťou výhod, vyriešime ju podľa typu programu.

45 minútový individuálny konzultačný rozhovor so spolukoordinátorkou OZ E-ženy Tamarou Osaďanovou na tému: Finančná gramotnosť alebo ako si upratať financie, ktorý môžete absolvovať offline alebo online (po dohode).

45 minútová úvodná online konzultácia s odborníčkou na talenty Katarínou Medvecovou Plichtovou, na ktorej spolu preberiete svoj talent č. 1 podľa dotazníka CliftonStrengths.

Webvizitku na subdoméne - t.j. uvedenie na webstránke E-ženy. Váš profil s vlastnou subdoménou v tvare meno.ezeny.sk - takéto uvedenie môžete používať ako webvizitku aj ako križovatku pre vaše webstránky alebo, pokiaľ nemáte web, ako info o vašom profile.

Rôzne zľavy a výhody na naše workshopy (spravidla až 30% zľavy na workshopy Inštitútu vzdelávania E-žien a zaujímavé výhody na vzdelávacie aktivity našich E-žien).

Účasť na Inšpiratívnych stretnutiach s E-ženami alebo na akciách organizovaných výlučne len pre členky.

Možnosť využiť fungovanie v kluboch - je to priestor, prostredníctvom ktorého si môžete organizovať rôzne aktivity (besedy, eventy, workshopy) a prizývať si osobnosti z oblasti, ktorá vás vábi (napríklad, ak vytvoríte klub fotografov, môžete si prizývať osobnosti z oblasti fotografie a obrazu, vašu aktivitu podporíme prostredníctvom našej databázy, sociálnych sietí, webstránok).

Členstvo v otvorenej skupine Next E-ženy na FB - možnosť propagácie aktivít medzi sympatizatkami OZ E-ženy.

Členstvo v uzavretej FB skupine E-žien s možnosťou priebežnej konzultácie s ostatnými členkami, so zviditeľňovaním v skupine a s návrhmi spolupráce/networkingu.

Malá cielená kampaň cez FB funpage E -ženy – minimálne raz ročne, a to na základe vašich podkladov.

Možnosť byť poradkyňou v našej e-poradni pre oblasť, v ktorej ste špecialistka a publikovať na našich webstránkach.

15% zľava na ubytovanie vo Vílove, komunitnom centre E-žien - www.vilovo.sk


 

BONUSY K ČLENSTVU - NEPREHLIADNITE UNIKÁTNE ZĽAVY, ktoré ponúkajú E-ženy len E-ženám

Ďalšia desiatka dôvodov, prečo sa byť E-ženou oplatí. Čítajte :)

 

E-ženy E-ženám - zľavy od našich členiek

Networking medzi E-ženami - prečítajte si príklady

 

 

TRVALÉ ZĽAVY OD NAŠICH PARTNEROV

 

50% zľava na WEBHOSTING od Webglobe

 

Zvýhodnené ceny za prenájom priestorov (55€/cena za celodenný prenájom priestorov) od Aha-ki centra

30% zľava na služby: Ochrana osobných údajov, Ochrana zdravia BOZP, Ochrana pred požiarmi od Webpomoc

Zľava 15% na webstránku či eshop od Biznisweb

M2 Business ponúka našim členkám tieto dve skvelé výhody:

kupón v hodnote 100 € na založenie s.r.o.

(zľava z 399 € na 299 €)

kupón v hodnote 300 € na služby virtuálneho sídla spoločnosti

 

Milé dámy, pokiaľ ste sa rozhodli pre členstvo v OZ E-ženy, môžete tak spraviť vyplnením prihlasovacieho formulára. Ďakujeme za Vašu dôveru a tešíme sa na spoluprácu.

Zaujímajú vás naše off-line aktivity? Prečítajte si o nich viac

 

 

Táto stránka používa cookies. Viac info