Poradenský rozhovor alebo individuálna konzultácia

Obsah individuálnej konzultácie tvoria vaše otázky týkajúce sa podnikania, bez ohľadu na to, v akej fáze práve Gabi Revickáste.

Gabi Revická podniká od 1992, združuje viacero podnikateľských subjektov, s ktorými spolupracuje a ponúka vám svoje skúsenosti. Jej prvým podnikaním bolo účtovníctvo, vďaka ktorému má prehľad o daňovej sfére a vďaka aktívnej komunikácii s odborníkmi z ekonomickej oblasti ho má doteraz. Neskôr založila cestovnú kanceláriu Tricio.sk so špecializáciou na prenájom chát a chalúp na Slovensku. Venovala sa viacerým nekomerčným projektom, ktoré podporovali marketing cestovky (Poznáš svoju krajinu, Bohom zabudnuté, Babské jazdy), viedla celonárodné školenia pre ubytovateľov a po takmer 20-tich rokoch praxe cestovku odstúpila. 

V súčasnosti sa venuje konzultáciam pre nové cestovné kancelárie - Ako založiť cestovnú kanceláriu alebo cestovnú agentúru, Marketing cestovných kancelárií. Výsledkom jej promo-marketingu sú knižky propagujúce Slovensko (Ukážem ti Slovensko a najnovšia Tips for trips around Slovakia - www.slovakia.tricio.sk). Keď si naplnila svoj cestovkársky sen, začala sa venovať svojej najväčšej pracovnej méte - literatúre. Z oblasti beletrie je najpopulárnejšia jej kniha Juliet a tá druhá, ktorú si vydala vo vlastnom vydavateľstve a podporila ju prostredníctvom Autorskej školy Literario www.Literario.eu.

Projekt E-ženy založila v roku 2009 s dvoma ďalšími podnikateľkami (Monikou Jakubeczovou a Hankou Sekulovou). V súčasnosti je to jej primárny job a jej zámerom je otvárať prodstredníctvom neho témy ženstva, poukazovať na slobodu a zodpovednosť podnikania, podporiť spájanie podnikateľských projektov a vyzdvihnúť talenty. Prosperita a talent sú témou jej najnovšieho projektu a konferencia, ktorej túto tému venovala, má rôzne formy pokračovania aj rozmanitých vstupov. Individuálne konzultácie s Gabikou sú skvelý úvodom do ktorejkoľvek z nich.

Kontakt:

www.gabriela.ezeny.sk 
gabi@e-zeny.sk  

 

Prihlásenie