Referencie ku kurzu virtuálne asistentky

S radosťou prinášame niekoľko referencií ku kurzu pre virtuálne asistentky a rady by sme vás pozvali na webinár Ako sa stať virtuálnou asistentkou - Q & A o VA. Za predpokladu, že hľadáte virtuálnu asistenku, odporúčame vám, pozrieť si niektoré z nich aj s ich ponukami na tejto časti webu virtualneasistetnky.eu.

 Ako sa stať vitruálnou asistentkou

Referencie absolventov kurzu Zručnosti virtuálnej asistentky

 

Nové poznatky, nové obzory, pocit radosti, že zase robím niečo pre seba, ukludnenie vo forme Nikinho ukľudňujúceho hlasu. Na malú chvíľku sa mi vrátili také staré dobré školské časy 😀 Veľmi ma prekvapilo a zároveň najviac potešilo, že nešlo iba o prednahratý kurz, na ktorý po dopozeraní zabudnem, ale v podobe webinárov, online stretnutí a podporných skupín ma to vtiahlo do komunity reálnych ľudí, žien s podobnými pocitmi a podobnými životnými križovatkami ako boli tie moje. Každá jedna bola pre mňa obrovskou inšpiráciou. Online stretnutia boli pre mňa osobne asi najväčším prínosom, vrátili mi pevnú pôdu pod nohami a prinavrátili mi pocit sily zhmotniť svoje vízie a predstavy. Už len za to máte moje ďakujem.

Denisa Kolesárová

 

Kurz Virtuálna asistentka vyniká svojou schopnosťou zjednodušiť a automatizovať každodenné úlohy, čím výrazne šetrí čas. Je ľahko ovládateľný a ponúka množstvo užitočných funkcií, programov, linkov pre osobné aj profesionálne použitie. Chcela by som sa naučiť viac praktických vecí a ako ich využiť v praxi.

Monika Bubliaková

 

Zoznámila som sa s profesiou virtuálnej asistentky a 112 druhmi prác, ktoré môže vykonávať. Naučila som sa, aké nástroje a aplikácie sú potrebné pre výkon práce a tiež som si prešla úvod do legislatívy, ktorá je potrebná pre začiatok podnikania v tejto oblasti.

Eva Kršáková

 

Niekoľko rokov som pracovala ako asistentka v jednej z najväčších IT firiem na Slovensku. Počas tretej materskej dovolenky som cítila potrebu tieto vedomosti a zručnosti zužitkovať. Pri hľadaní možného uplatnenia, som sa dostala ku kurzu pre virtuálne asistentky, čomu som sa veľmi potešila, pretože asistentskú prácu som mala naozaj rada. Vďaka kurzu som si uvedomila, že práca asistentky môže byť skutočne všestranná a zameraná na rôzne oblasti. Informácie v kurze doplnili moje praktické skúsenosti a samozrejme priniesli nové vedomosti, ako túto prácu robiť lepšie a efektívnejšie.

Lenka Možná

 

Kurz Zručnosti pre virtuálnu asistenciu je skvelou voľbou. Poskytol mi komplexný prehľad o práci VA, zahŕňajúci definíciu virtuálnej asistencie, jej výhody a nevýhody, ako aj potrebné nástroje a zručnosti. Počas kurzu som sa oboznámila s rôznymi programami a aplikáciami a naučila som sa dôležité aspekty spolupráce, od cenenia služieb a stanovenia hraníc až po efektívne pracovné postupy. Okrem toho som získala užitočné informácie na začiatok kariéry ako VA a zároveň ma oslovili oblasti ako napr. social marketing kde by som chcela zbierať nové vedomosti a zručnosti.

Monika Serafinová

 

Kurz je prehľadne štruktúrovaný. Rozšíril mi obzory v používaní aplikácií, ktoré som doteraz nepoznala, a ktoré zjednodušujú a zefektívňujú prácu VA. Je spracovaný veľmi zrozumiteľne a je obohatený aj o dôležité odkazy a webináre.

Katarína Keselicová

 

Kurz obsahuje mnoho cenných tipov a návodov, ako prácu virtuálnej asistentky vykonávať profesionálne a efektívne. Veľmi som ocenila nástroje a aplikácie, ktoré mi môžu uľahčiť prácu (niektoré som začala ihneď používať a neviem si ich vynachváliť). Najviac prínosné boli pre mňa ale témy legislatíva a cenotvorba, kde som mala viacero aha momentov. Čo by som chcela ale obzvlášť vyzdvihnúť, je výborné Nikino vysvetľovanie (a jej veľmi príjemný hlas, ktorý dobrý pocit z kurzu ešte viac umocňuje) a možnosť vstúpiť do klubu VA, kde dostávam podporu od úžasných inšpiratívnych dám. Veľká vďaka za to, čo robíte! 

Zuzana Bedrunková

 

Čo mi dal základný kurz VA? V prvom rade poriadnu dávku nových informácií, zaujímavých prednášok, návodov k nástrojom ako Trello, Toggl, Canva a i. V druhom rade, som zistila, čo všetko sa dá ešte praxou naučiť, ako a kam sa vedomostne posunúť. Trello, Toggl a Canvu som používala celý november a december na súkromné účely, aby som zistila ako a či 🙂 to naozaj funguje 👍. V Canve som vytvorila napr. personalizované Vianočné a narodeninové/meninové pozdravy, ktoré som potom poslala rodine a známym ako originál.V kurze VA sa mi páčila aj prednáška o ďalších možnostiach využitia Google Disc, lebo predtým som neskúšala vytvárať dokumenty na disku a teraz to robím dosť často.Veľký bonus je začiatočnícke, niekoľko mesačné bezplatné členstvo vo VA klube.

Katarína Jakubko

 

Nakoľko som už ukončila kurz absolvovaný cez Úrad práce, chcela by som sa vám VEĽMI PEKNE POĎAKOVAŤ za vašu pomoc pri spracovaní jednotlivých zadaní, za všetky rady, tipy...neskutočne ma to bavilo a okrem toho som sa naučila aj kopec nových vecí, ktoré už teraz aktívne využívam pri rozbehu môjho online podnikania a pri práci ako VA .Takto pred rokom som o profesii VA ani nepočula. Rok 2022 bol (je) pre mňa osobnostne veľmi zlomový. Veľa sa toho zmenilo aj v mojom vnímaní hodnôt či mojich priorít...Pri jednej online konferencii som sa prvýkrát stretla s pojmom VA. Hneď ma to zaujalo a s pomocou Google moje cesty viedli až k vám... Okrem samotného kurzu, ktorý bol super, musím povedať, že celkovo články, príspevky, rozhovory....ktoré uverejňujete na vašich weboch, sú pre mňa neskutočne inšpirujúce a povzbudzujúce...a aj za ne vám patrí veľká vďaka!

Anna Borgulová

 

Kurz mi poskytol základnú predstavu o práci VA. Bolo tam veľa postrehov a informácií z reálnej praxe vrátane odporúčaní a možných nástrah. Absolvent dostane komplexnú informáciu nielen o tom, ako si organizovať prácu s klientom a kde ho získať, ale aj o rôznych technických vychytávkach (ako sú kalendáre, grafické nástroje, sledovanie náročnosti práce..). Veľmi užitočná bola šiesta časť, ktorá sa venovala už konkrétnym formám podnikania. Zrozumiteľne a jasne dala dokopy základné informácie o daniach a odvodoch s tipmi, aké sú možnosti optimalizácie. Za veľkú pomoc a super nápad považujem systém certifikácie. Absolventi si prostredníctvom zadaní od Gabi vyskúšajú prácu VA a majú možnosť zverejnenia svojej vizitky na webe VA.

Renáta Konečná

 

Dlhšie som hľadala spôsoby prepojenia oblastí, ktoré ma zaujímajú a ich šírenia ďalej, pevne verím, že sa mi to podarí prepojiť aj so zárobkovou činnosťou. Robiť osvetu je jedna vec, ale mať z toho aj príjem, keď len vedľajší, je vec druhá. Vopred ďakujem za činnosť, ktorú robíte a teším sa na prípadnú spoluprácu.

Alena Ďuráčová

 

Veľmi prehľadne a "plnoobsažne" vyskladaný kurz na veľa rôznych aktuálnych tém. Úprimne som sa dozvedela mnoho nových a praktických informácií. Už len začať :) . Ďakujem.

Magdaléna Vargová

 

Na kurze oceňujem, že kapitoly obsahujú prehľadné a ucelené informácie. Zoznámila som sa nástrojmi, ktoré som predtým nepoznala (toggl, trello, chatGPT, ...) a spojila som si súvislosti týkajúce sa všetkých aspektov práce VA, čím som ušetrila veľa času a energie.

Zuzana Stachová

 

Kurz VA mi priniesol mnoho užitočných informácii ohľadom možností práce v online priestore, nie len pre odborníkov v IT sektore a marketingu. Pomohol mi uvedomiť si, že aj ja možno mám čo ponúknuť a tiež objaviť niečo nové, na čo by som sa v budúcnosti rada zamerala.

Karolína Ponesz

 

Musím povedať, že už po pozretí prvého webináru o virtuálnej asistencii, ktorý mi preposlala moja sestra od lektorky pani Niki Kolesar ma táto oblasť zaujala natoľko, že som sa po krátkom čase rozhodol prihlásiť na kurz zručností virtuálnej asistencie. Mnohé prednášky v rámci kurzu boli pre mňa veľmi obohacujúce, predovšetkým prednášky venované softvérom/platformám, s ktorými VA najčastejšie pracuje. V rámci samoštúdia a samostatného tréningu sa mi s niektorými platformami pracovalo ľahšie (Google Drive, Google kalendár, Canva), s niektorými to však bolo veľmi náročné (CapCut, Toggl). Určite by som sa do budúcnosti chcel naučiť strihať a upravovať videá a fotky. Všetko však chce svoj čas a trpezlivosť.

Peter Minarech

 

Našla som na FB kurz virtuálnej asistencie a po prezretí webinára zdarma som bola presvedčená, že kurz "Zručnosti pre VA" je niečo pre mňa. Ešte som bola len pri úvodných kapitolách a už som vedela, že som na správnom mieste. Každá informácia bola pre mňa hodnotná a zrozumiteľne podaná, v minulosti som absolvovala podobné vzdelávanie ale pre mňa sa tieto dva kurzy nedaju ani porovnať.

Tatiana Kerekešová

 

Aktuálne som ukončila kurz Zručnosti VA, ktorý mi otvoril dvere do sveta virtuálnej asistencie. Kurz bol skutočne bohatý na podnetné informácie, praktické rady či ukážky. Toto vo mne vzbudilo vážny záujem o prácu virtuálnej asistentky. Rozhodla sa preto pokračovať tréningom zameraným na zlepšenie zručností, ktoré budú pre profesionálnu virtuálnu asistentku kľúčové.

Martina Lopatková

 

Kurz Zručnosti pre virtuálnu asistenciu je výborným návodom, ako zmeniť svoj pracovný život a sebanaplnenie. Je nástrojom, ktorý pomôže uvedomiť si vlastné schopnosti, ukáže možnosti rozvoja a podporí rozhodnutie urobiť prvý krok.
Vo videách je obsiahnuté široké spektrum pomôcok, návodov, hodnotných informácií, ktoré sú lektorkami podané zrozumiteľne a cielené hlavne pre ženy. .
Myšlienka zdieľania "ženy-ženám" je pre mňa životnou potrebou. Sama som obklopená silnými ženami, od ktorých sa veľa učím.
Ďakujem za príležitosť sebarozvoja, za podporu a nasmerovanie k naplneniu mojich snov.

Silvia Gombalová

 

O Virtuálnu asistenciu som sa začala zaujímať na rodičovskej dovolenke. Rozmýšľala som ako skĺbiť prácu a rodinu.
Kurz Zručnosti pre virtuálnu asistenciu, pod vedením Niki Kolesar a Gabriely Revickej, môžem vrelo odporučiť.👍
Dal mi ucelený prehľad, čo je virtuálna asistencia, aké sú jej klady a zápory, čo všetko môžem pri práci potrebovať.
Videá natočené Niki sú výborné, plné hodnotných praktických informácií.
Vrámci kurzu som sa naučila používať rôzne programy a aplikácie. Dozvedela som sa, ako si dohodnúť spoluprácu, ako ju nacenieť, určiť hranice, efektívne pracovať. Získala som veľa užitočných informácií pre rozbeh kariéry VA (založenie živnosti, základy účtovníctva, dane a odvody).
Ďakujem❤️

Zuzana Martiniaková

 

S termínom virtuálna asistentka som sa stretla prvýkrát toto leto a zaujalo ma to. Keďže sa blížil koniec mojej rodičovskej dovolenky, začala som uvažovať nad návratom do práce a či sa do nej vlastne chcem vôbec vrátiť. Počas troch rokov, ktoré som bola doma, som si uvedomila, že ma moja práca prestala napĺňať a že si neviem predstaviť, že by som takto mala stráviť zvyšok svojho života - v práci, do ktorej sa neteším. Keď som sa s kamarátkou o tom rozprávala a uvažovali sme sa, čo by ma tak bavilo, tak jej vravím, že mňa by bavilo robiť sekretárku a najlepšia by pre mňa bola aj práca z domu, aby som vedela skĺbiť svoj pracovný a rodinný život. A vtedy mi ona povedala, o virtuálnej asistencii, že to by mohlo byť niečo pre mňa. (Aj vo vašom bezplatnom teste mi vyšlo, že mám na to predpoklady )
Potom som túto myšlienku dáko odložila, nastúpila som do práce a pred pár dňami som sa k virtuálnej asistencii opäť dostala. Ale teraz som to už začala brať vážnejšie, pretože by som naozaj chcela zmeniť svoje povolanie. Moja kariérna poradkyňa mi hneď písala, že dokonca by som mohla mať kurz preplatený cez UPSVAR, aj keď som zamestnaná. A to bol taký spúšťač, vďaka ktorému som sa "nakopla" a rozhodla som si prezrieť si vaše bezplatné webináre, prečítať články a prihlásila som sa aj na ten platený webinár, ktorý bude 15.11.2022 a rozhodla som sa absolvovať aj kurz Minimum zručností pre virtuálnu asistenciu.

Jana K

 

Kurz Zručnosti pre VA som absolvovala a bola som vďačná, že sa venujete aj témam ako FB, FB skupiny a Instagramu. Výzva je pre mňa zvládnuť Instagram. Niektoré oblasti, ktorým sa venujete v kurze využívam a niektoré mi boli neznáme, ale vysvetlené zrozumiteľne. Veľmi mi pomohla oblasť účtovníctva, ktoré ste rozoberali dosť podrobne a dozvedela som sa informácie, ktoré sú pre mňa dôležité. Myslím, že tento kurz nie je náročný na čas, a dokážete poznatky hneď použiť v pracovnom živote.

Michaela Ďuriníková

 

Veľmi sa mi páči obsah bonusových webinárov. Pri pozeraní je to pre mňa taký pocit ako na nejakom tábore, kde sú deti nadšené z workshopov😀. Napríklad myšlienkové mapy alebo talenty a silné stránky. Ďakujem za túto možnosť mať ich k dispozícii. Celkovo hodnotím kurz ako veľký prínos do môjho života. Nadobudla som mnohé skúsenosti, ktoré už teraz aktívne využívam. Veľa vecí som už okrajovo ovládala, ale kurz mi tieto moje znalosti a skúsenosti vyšperkoval a dodal mi v nich väčšiu istotu. Páči sa mi komunita, ktorá vďaka kurzu vzniká, a že Gabi s Niki a ich asistentky sú vždy ochotné poradiť, podporiť. Srší z nich radosť z práce, ktorú robia a to je veľmi inšpiratívne a povzbudzujúce. Možnosť vzdelávať sa v rámci kurzu tým smerom, ktorý človeka láka je veľkou výhodou. Je super, že som si mohla zvoliť svoje témy pre vypracovanie zadaní. Získala som tak skúsenosť, materiál pre svoj úžitok a zároveň aj hodnotné spätné väzby.

Monika Blažíčková

 

Výborná investícia. Lektorky sršia entuziazmom a odhodlaním odovzdať kurzistom čo najviac informácií a praktických rád. Kurz som si kúpila v čase, keď som nevedela, ktorým smerom sa mám po pracovnej stránke vydať a cítila som sa zaseknutá. Veľmi ma inšpiroval a nakopol k novým nápadom. Skvelý začiatok, ak premýšľate nad tým, čo robiť so svojou kariérou.

Kristína Nováková

 

Absolvovala som kurz Minimum zručností pre VA s Niki a tiež som sa už videla s Gabi na webinári Ako mať kurzy zdarma. Webinár s Gabi ma utvrdil v tom, že práca VA je rôznorodá a pokiaľ sa budem snažiť, nájdem si uplatnenie. Čo je pre mňa veľmi dôležité a čo ma oslovilo je okrem výhod práce z domu aj to, že si môžem časom nájsť klienta v oblasti, ktorá je mne blízka a tak mať svoju prácu rada a cítiť sa užitočne.Kurz s Niki bol tiež veľmi príjemný, niečo z povedaného som už poznala, ale veľa nástrojov a informácií boli pre mňa novinky. Obohatilo ma to a som rada, že som, hoci zo skromných úspor, do tohto kurzu investovala. Forma, akou sú kurzy nahraté je mi veľmi blízka a to, že sa k nim viem vracať, je pre mňa nespornou výhodou. Z povedaného v kurze ma asi najviac prekvapil dopyt po VA v oblasti správy sociálnych sietí, čo sa mi zdá aj veľká príležitosť do budúcna, lebo táto forma práce sa mi zdá ako práca hrou, hoci možno v praxi zmením názor.

Paula Jančeková

 

Po piatich rokoch na materskej dovolenke prišlo obdobie pandémie, ktoré mi výrazne skomplikovalo návrat do pracovného života. Absolvovanie kurzu a tréningu pre virtuálne asistentky bol krokom, ktorý zmenil môj život od základu. Na kurze pre začínajúce VA som sa oboznámila so skvelými nástrojmi potrebnými pre prácu virtuálnej asistentky a súvisiacimi informáciami ohľadom tejto profesie. Nasledoval tréning pre profesionálne VA, na ktorom som mala možnosť vyskúšať si v praxi zručnosti nadobudnuté v kurze. Každé zadanie, ktoré som v rámci tréningu vypracovala ma vďaka následným spätným väzbám posúvalo veľkými krokmi vpred. Po získaní certifikátu som si vybavila živnosť cez projekt "Chyť sa svojej šance" (realizovaný ÚPSVR) so zameraním na virtuálnu asistenciu. Teraz už mám všetko vo svojich rukách a vďaka tejto skvelej skúsenosti môžem aj popri rodičovských povinnostiach robiť to, čo ma baví, napĺňa a zároveň finančne zabezpečí. Ďakujem OZ e-ženy!

Lenka Semethová

 

Ďakujem ti za obrovský know how, ktorý si mi dala, veľmi ma to v tíme, kde pracujem, kariérne posunulo a za to vďačím len tebe. 💚

Katka

 

Niki, ďakujem ti za túto super obohacujúcu prezentáciu. Hneď som vyskúšala nástroje, ktoré Google disk ponúka, a ktorých používanie si tak pekne vysvetlila. Skvelé je, že je všetko na jednom mieste a ľahko „ovládateľné." Ešte raz ďakujem a teším sa už na ďalšiu lekciu.

Karolína

 

Časť v kurze o Facebooku som „zhltla" naraz. Ďakujem za super inšpiráciu na obsahovú stratégiu. Aj keď som vytvárala príspevky na mojej stránke vždy som musela dlho rozmýšľať o čom. Takto sa len pozriem na „koleso šťastia" a nápad príde sám. Pár mi ich prišlo už počas sledovania videí.

Kristína

 

Na kurz virtuálnej asistentky som sa veľmi tešila, išla som do toho s obavami, no to, že sa chcem naučiť veľa nového bolo silnejšie. Kurz a úžasná Niki Kolesár mi otvoril úplne nové obzory, dostala som pocit, že konečne nevenujem čas len deťom, ale robím niečo aj pre svoje napredovanie. Niki všetko perfektne povysvetlovala, už sa len pustiť do neznámych vôd, skúšať a tvoriť nové veci.

Monika

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie