Referencie z kurzu Virtuálne asistentky

Referencia ku Koľko zarába VA

Chcem poďakovať za priateľskú atmosféru počas nášho prvého bloku kurzu pre VA. V mnohom ma to nabilo novou energiou a aj znalosťami. Už teraz sa teším na pokračovanie.

Alžbeta Laučeková

 

Referencia - bezplatný webinár VA

Milá Niki a Gabi.

Hoci reagujem o niečo neskôr, chcela by som sa Vám obom poďakovať za štvrtkový webinár. Hoci sme sa dozvedeli o práci virtuálnej asistentky zatiaľ len okrajovo, dalo mi to viac, ako keď čítam články o tejto práci a určite sa chcem aj dozvedieť viac.
A samozrejme, rozhodla som sa, že idem do toho ;-).

Pekný deň,
Eva

 

Virtuálna asistentka, e-ženy a podnikanie

Kedysi dávno, keď som čakala na príchod druhého syna, som mala rôzne myšlienkové pochody. Určite to poznáte! Čím viac detí, tým viac radostí, ale aj starostí. Často som rozmýšľala, ako to budem zvládať, akú prácu budem stíhať pri dvoch deťoch, čo nové sa mám učiť, aby mi neušla tá parná lokomotíva.....
V tom čase som na webe natrafila na stránku e-ženy.sk, na ktorej ma zaujalo prepájanie a podpora žien v podnikaní. Veľmi ma bavilo ich sledovať, ako sa tento projekt posúva ďalej.
U mňa doma sa medzitým niečo zmenilo. Narodili sa mi ďalšie dve detičky - dvojičky. Už nebol priestor dumať nad tým, ako to budem stíhať. Proste len ísť ďalej, veď vesmír je takisto stále v pohybe. :-)
Po rodičovskej "dovolenke" som si našla prácu, síce ako SZČO, ale tiež sa zo mňa znova stala podnikateľka. Človek možno stratí tú istotu pravidelného príjmu, no má možnosť hľadať ďalšie alternatívy, a pritom si veľa zručností osvojiť. Pre mňa to bol určite veľký reset toho, čo už viem, čo by som ešte mohla vedieť, a to všetko dať nejako dokopy.
A do toho prišla tá pandémia! Deti sa začali učiť online, v práci - na poradách a seminároch sme tiež online, aj nakupujeme online.
Vždy ma zaujímal online marketing a ako ho použiť v praxi, ale nejak som nemala odvahu sa takto prezentovať. No a dozrel vo mne ten správny moment na eženy a virtuálne asistentky!
Pracujem home office, všetci sú online, už sa toho až tak nebojím, tak prečo nie?
Stretli sme sa cez zoom na bezplatnom webinári o virtuálkach, potom na troch moduloch pre virtuálne asistentky a mňa to naštartovalo. Zrazu som videla aj ďalšie možnosti, ako si upratať v tom čo robím, ale aj ako podporiť biznis niekoho iného, komu rada pomôžem. Stále mám dosť motivácie, priestoru a aj času. Určite sa toho ešte veľa naučím, ale to je tá pridaná hodnota, tie kamienky - diamanty (ako povedala Gabi), ktoré počas tej cesty zbierame.

Ďakujem vám dámy! Veľmi si vážim váš čas a duševnú spriaznenosť.

Katarína Harbuláková

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info