Referencie z kurzu Virtuálne asistentky

Referencia ku kurzu pre virtuálne asistentky

 

Do kurzu pre VA som sa prihlásila, lebo som chcela nadobudnúť skúsenosti pre VA. V čase, keď som sa prihlásila, oslovila som aj svoju prvú klientku a tak išlo získavanie informácií a nadobúdanie skúseností ruka v ruke. Moduly som si síce prešla asi len jeden krát, ale stačilo mi to na to, aby som začala používať nástroje, ktoré Niki prezentovala ako úžasnú pomoc pre virtuálne asistentky. Zároveň som sa pustila do zadní od Gabi Revickej, s ktorou sa mi úžasne spolupracovalo, hlavne, keď som si od nej v komentároch k textu našla rady, ako by to ona napísala inak. Respektívne, ako by to malo byť gramaticky správne:)

Kristína Kleinová

 

Kurz pre virtuálne asistentky ma veľmi milo prekvapil. Páčilo sa mi, ako bolo všetko jednoducho a prakticky vysvetlené. Bolo príjemné zistiť, že mnoho nástrojov už poznám a využívam a tiež ma zaujal tréning, počas ktorého prídete do kontaktu s úlohami, ktoré dostáva VA.

Lucia Bruncková

 

Váš kurz minimálnych zručností pre VA, ma ubezpečil, že toto je práca, ktorú by som chcela robiť. Naučila som sa, že existuje Google disk a začala som ho aj využívať a povedala som o tom aj mojim stredoškolským deťom, ktoré to tiež začali používať pri školských projektoch.
Naučila som si na tvorbu dennej alebo týždennej nástenky, vďaka čomu mám trošku menší chaos vo svojich povinnostiach.

Anna Kviatkovská

 

Absolvovala som váš kurz Minimum zručností pre VA. Týmto kurzom som si uvedomila, že online prostredie sa od mojej poslednej práce veľmi rozšíril a že ja ovládam málo "online" zručností. Som rada, že som sa zoznámila s plánovačom, timetrackerom, canvou, google svetom, a že som nazrela hlbšie do facebook, instagram a linkedin sveta. Rada by som sa aj v tomto zlepšila.

Lucia Pobiecka

 

Absolvovala som kurz Minimum zručností pre VA. K tomuto kurzu nemám absolútne žiadne výhrady. Bol perfektne spracovaný, stručné videá, kde som sa nestrácala v súvetiach, ale bolo to jasné a výstižné.

Stanislava Hadžová Skladaná

 

Kurz sa mi veľmi páčil. Niki aj Gabi sú úžasné školiteľky, veľmi jednoducho a zrozumiteľne vysvetľujú danú problematiku a ich príklady z praxe celú problematiku uľahčujú. Páčilo sa mi, ako je kurz spravený, rozdelený do jednotlivých modulov. Keďže som na RD, tak oceňujem aj kratšie videa, tým pádom som si mohla s kľudom videá pozrieť, keď som mala na ne čas.

Kurz ma obohatil o veľa informácií ohľadne správy sociálnych sieti, naučila som sa pracovať s novými aplikáciami, ktoré som nepoznala a ktoré mi uľahčia prácu v budúcnosti a už aj v súčasnosti.

Rada by som sa vzdelávala v oblasti sociálnych sieti trošku hlbšie, rada by som tam videla zahrnuté napr. vytváranie reklám na sociálnych sieťach. Prioritou je ale pre mňa automatizácia webu a SEO, to ma veľmi baví a zaujíma ma to.

Veľmi oceňujem aj to, že aj napriek tomu, že som si kupovala tréning v inom čase ako sa robil webinár na základy účtovníctva pre VA, tak že mám možnosť si aj toto video nájsť v členskej sekcii a uvedené video si pozrieť.

Bolo to pre mňa naozaj prínosné a veľmi sa mi to páčilo, za čo Vám veľmi pekne ďakujem.

Simona Rajčanová

 

Váš kurz ma informoval o nových, skvelých programoch, ktoré som dovtedy nepoznala. Tiež ma informoval o novom spôsobe práce, ktorý nie je úplne bežný, ale za to veľmi vábivý.

Lilian Jucková

 

Kurz s Niki bol tiež veľmi príjemný, niečo z povedaného som už poznala, ale veľa nástrojov a informácií boli pre mňa novinky. Obohatilo ma to a som rada, že som, hoci zo skromných úspor, do tohto kurzu investovala. Forma, akou sú kurzy nahraté je mi veľmi blízka a to, že sa k nim viem vracať, je pre mňa nespornou výhodou. Z povedaného v kurze ma asi najviac prekvapil dopyt po VA v oblasti správy sociálnych sietí, čo sa mi zdá aj veľká príležitosť do budúcna, lebo táto forma práce sa mi zdá ako práca hrou, hoci možno v praxi zmením názor.

Paula Marečková

 

Absolvovala som u vás Kurz virtuálnej asistencie, ktorý mi poskytol základné informácie ohľadne nástrojov potrebných pri práci VA ako pomôcť klientovi s marketingom prostredníctvom sociálnych sietí a taktiež, ako sa zviditeľniť a spolupracovať s klientmi. 

Jaroslava Cenker

 

Kurz Minimum zručností pre virtuálne asistentky som absolvovala. Veľmi sa mi páčil, dal mi stručný prehľad o tom, čo profesia virtuálnej asistentky obnáša, keďže som v podstate o tom nemala žiadnu predstavu. Taktiež mi dal základné informácie o tom, aké nástroje sa pri práci VA využívajú a môžu ju uľahčiť. Dá sa povedať, že nejakých 90 % informácií bolo pre mňa nových, čo je dosť, ale úprimne sa teším, že sa niečo nové naučím.

Iveta Šmelková

 

Kurz mi ukázal jednoduchú a efektívnu formu online vzdelávania, s dostatočným časom na praktizovanie teoretických vedomostí a získavanie nových zručností už v priebehu kurzu. Samotný kurz je veľmi pekne a prehľadne usporiadaný. Oceňujem informácie o aplikáciách Trello, Toggl a Canva, ktoré som hneď aj začala používať. Rovnako sa mojou nevyhnutnou pomôckou stali poznámky z Keepu. Za mimoriadne užitočné považujem školenie o sociálnych sieťach a SEO, ktoré mi priniesli doteraz nepoznané poučenia.


Martina Orosová

 

Moja voľba bol kurz pre virtuálne asistentky a na vlastnej koži som si vyskúšala, ako to celé prebieha, od zápisu na kurz, pomoc s administratívou okolo žiadosti o finančnú dotáciu z UPSVAR a samotný priebeh kurzu formou úloh, ktorých predlohou sú požiadavky reálnych podnikateľov.
Trikrát HURÁ tým, ktorí si svoje vedomosti a skúsenosti nenechávajú len pre seba a rady ich posúvajú ďalej.

Lenka Füleová

 

Kurz Minimum zručností pre virtuálnu asistenciu bol pre mňa veľmi inšpirujúci. Zoznámila som sa v ňom s takými nástrojmi pre virtuálnu asistenciu, ktoré pôsobili veľmi prakticky. Poznala som ich len veľmi málo, v podstate skoro žiadny z týchto nástrojov. Páčilo sa mi na ňom, ako účinne sa dajú tieto nástroje využívať a prepájať. Lektorky, ktoré ho zostavili, majú v tejto profesii veľa praxe a zároveň dokážu svoje skúsenosti zdielať.


Mária Velická

 

Na kurz virtuálnej asistentky som sa veľmi tešila, išla som do toho s obavami, no to, že sa chcem naučiť veľa nového bolo silnejšie. Kurz a úžasná Niki Kolesár mi otvoril úplne nové obzory, dostala som pocit, že konečne nevenujem čas len deťom, ale robím niečo aj pre svoje napredovanie. Niki všetko perfektne povysvetlovala, už sa len pustiť do neznámych vôd, skúšať a tvoriť nové veci.


Monika

 

S termínom virtuálna asistentka som sa stretla prvykrát toto leto a zaujalo ma to. Keďže sa blížil koniec mojej rodičovskej dovolenky, začala som uvažovať nad návratom do práce a či sa do nej vlastne chcem vôbec vrátiť. Počas troch rokov, ktoré som bola doma, som si uvedomila, že ma moja práca prestala napĺňať a že si neviem predstaviť, že by som takto mala stráviť zvyšok svojho života - v práci, do ktorej sa neteším. Keď som sa s kamarátkou o tom rozprávala a uvažovali sme sa, čo by ma tak bavilo, tak jej vravím, že mňa by bavilo robiť sekretárku a najlepšia by pre mňa bola aj práca z domu, aby som vedela skĺbiť svoj pracovný a rodinný život. A vtedy mi ona povedala, o virtuálnej asistencii, že to by mohlo byť niečo pre mňa. (Aj vo vašom bezplatnom teste mi vyšlo, že mám na to predpoklady ????)

Potom som túto myšlienku dáko odložila, nastúpila som do práce a pred pár dňami som sa k virtuálnej asistencii opäť dostala. Ale teraz som to už začala brať vážnejšie, pretože by som naozaj chcela zmeniť svoje povolanie. Moja kariérna poradkyňa mi hneď písala, že dokonca by som mohla mať kurz preplatený cez UPSVAR, aj keď som zamestnaná. A to bol taký spúšťač, vďaka ktorému som sa "nakopla" a rozhodla som si prezrieť si vaše bezplatné webináre, prečítať články a prihlásila som sa aj na ten platený webinár, ktorý bude 15.11.2022 a rozhodla som sa absolvovať aj kurz Minimum zručností pre virtuálnu asistenciu.


Jana K

 

Na kurz virtuálnej asistentky som sa veľmi tešila, išla som do toho s obavami, no to, že sa chcem naučiť veľa nového bolo silnejšie. Kurz a úžasná Niki Kolesár mi otvoril úplne nové obzory, dostala som pocit, že konečne nevenujem čas len deťom, ale robím niečo aj pre svoje napredovanie. Niki všetko perfektne povysvetlovala, už sa len pustiť do neznámych vôd, skúšať a tvoriť nové veci.

Medzi okruhy zručností, na ktoré by som sa chcela v budúcnosti špecializovať patrí: administratíva, komunikácia s klientmi, copywriting, grafika - dizajny (chcela by som skúsiť a naučiť sa), správa sociálnej siete Facebook.


Monika Pažitná

 

Základný kurz je skvelý. Páči sa mi jeho štruktúra. Videá nie sú zbytočne dlhé a s Niki ste vypichli podstatu, ktorú ma virtuálka ovládať. Aspoň si myslím. Tiež sa mi páči dostupnosť kurzu v zmysle, že sa môžem kedykoľvek vrátiť k téme, ktorú potrebujem. Dúfam, že ÚP schváli moju žiadosť a budem sa môcť zúčastniť aj ďalšieho nadstavbového školenia.


Dana Straková

 

Videokurz ma prekvapil množstvom nástrojov, o ktorých hovoríte. Niektoré nahrávky si potrebujem vypočuť opakovane. Toggl už mám zapnutý :) Oceňujem moderný formát kurzu.


Kamila Hantuchová 

 

Váš kurz ma informoval o nových, skvelých programoch, ktoré som dovtedy nepoznala. Tiež ma informoval o novom spôsobe práce, ktorý nie je úplne bežný, ale za to veľmi vábivý.


Lilian Jucková

 

Kurz pre VA hodnotím veľmi pozitívne. Niky má príjemné vystupovanie a tak sa videá dobre pozerali a pôsobili takým "friendly" dojmom.

Pre mňa boli najviac prínosné videá, kde Niky predstavila Google Drive, Toggl či Trello. Čo sa týka Google drive, ten som doteraz využívala výlučne ako úložisko a vďaka videu od Niky som spoznala veľa praktických funkcií. Programy Toggl a Trello som nepoznala a veľmi sa teším, že som ich vďaka kurzu VA spoznala.

Tiež boli pre mňa veľmi zaujímavé videá, kde bolo predstavené ako pracuje VA.


Anna Borgulová

 

Chcem poďakovať za priateľskú atmosféru počas nášho prvého bloku kurzu pre VA. V mnohom ma to nabilo novou energiou a aj znalosťami. Už teraz sa teším na pokračovanie.


Alžbeta Laučeková

 

Vďaka kurzu Zručnosti pre virtuálne asistentky som si doplnila chýbajúce informácie, forma kurzu - videá - sa mi páčila a vyhovovala mi, najmä vlastné tempo. Nie všetky nástroje som poznala, takže som rada, že si môžem vyskúšať zopár nových. Najviac prínosný pre mňa bol v rámci kurzu pre VA 3. Modul, kde mi bola zodpovedaná otázka ohľadom cien za služby virtuálnej asistentky a taktiež Komunikačné zručnosti VA z 1. Modulu, nad čím som si už dlhšie lámala hlavu. Avšak v každom videu som si našla niečo užitočné.

Janka Ondrovičová

 

Ahoj Gabi a Niki.
Ďakujem vám, že som sa mohla prihlásiť na kurz pre virtuálne asistentky. Tento kurz VA je iná pecka. Niki je perfektná. Síce som len na začiatku v Google Drive, Niki úplne super všetko zrozumiteľne ukazuje. Verím, že mi to veľa dá. Bonus pre mňa je, že sa môžem k tomu hocikedy vrátiť a opakovane prezerať.

Simona Bachratá

 

Všetko sa začalo obdobím, keď som sa rozhodla urobiť zmenu v živote a plniť si sny. Hľadala som rôzne príležitosti ako pracovať online a robiť niečo kreatívne, niečo, čo ma bude baviť a napĺňať. Pri prehľadávaní rôznych „web" stránok som narazila na pracovnú pozíciu virtuálnej asistentky. Cítila som, že toto je to, čo hľadám, čo chcem. Vyhľadala som si o tejto pozícii všetky dostupné informácie a ani neviem ako, ocitla som sa na stránke E-žien.

Počula som o nich. Vedela som, že existujú a pomáhajú ženám realizovať sa v kariérnom živote. Ale odkiaľ? Zalovila som v pamäti a odrazu som si spomenula. Áno, veď predsa naša známa, Katka Rusňáková (známu pod značkou Onlinetoro.sk) vyhrala pred desiatimi rokmi súťaž Podnikateľka roka a rozbehla si vlastné podnikanie aj vďaka E-ženám. Odtiaľ si ich pamätám. A dokonca som si spomenula, že som prednedávnom videla reprízu známeho večerného programu, kde sa hádalo povolanie virtuálna asistentka.

S nadšením som absolvovala kurz virtuálnej asistentky. Po zhliadnutí všetkých troch modulov som ostalo milo prekvapená. Jednoducho, stručne, krásne všetko vysvetlené a názorne ukázané v podaní Niki Kolesár. Jednoducho a polopatisticky vysvetlené SEO a dôležitosť kľúčových slov, názorne ukázané a vysvetlené nástroje potrebné pre výkon tejto práce. Ďakujem.

Ďakujem za to, že existuje takéto združenie, ktoré pomáha ženám. Ďakujem, že nám dávate nádej, že nás podporujete a učíte. A svojím spôsobom aj motivujete. Verím, že každá z nás môže byť úspešná, či už v osobnom alebo tom kariérnom živote. A verím, že čoskoro si vďaka vám splním ďalšie sny.

Absolventka kurzu pre virtuálne asistentky Ivana Urbanová.

 

 

Referencia ku konzultácii pre VA

 

S Gabi som absolvovala dva webináre ohľadom kurzov virtuálnej asistencie. Gabi na mňa od začiatku pôsobí veľmi milo, stále pozitívne naladená a niekedy až mysticky záhadná. Je stelesneným kultom silnej ženy. Konzultácia VA bola vedená vo veľmi príjemnej "online" atmosfére. Prešli sme si v krátkosti "moje etapy života" a upriamili sa na časti, ktoré by som chcela pre svoj osobný pracovný profil do budúcna vylepšiť. Vďaka jej rozhovoru som si len potvrdila, že som v rámci virtuálnej asistencie na správnom mieste. Teším sa na ďalší čas strávený pri tréningu VA, ktorý som sa rozhodla uskutočniť prostredníctvom OZ E-ženy.

Jaroslava Cenker

 

,,Však ja si na moje otázky odpovedám vlastne sama," to bola moja reakcia v polovici rozhovoru s Gabi. Nielenže rozhovor prebiehal v priateľskej atmosfére, ale svojimi otázkami ma vedela nasmerovať presne k odpovediam, ktoré som potrebovala počuť.
Mnoho-ročné skúsenosti vo viacerých oblastiach podnikania, ochota hľadať riešenia aj v menej tradičných situáciách z nej robia ideálneho mentora a poradcu, či už v zameraní na prácu VA alebo v ďalšom kariérnom smerovaní.

Timea Tasiová

 

Ahoj Gabika,

reagujem na konzultáciu s Tebou zo stredy. Bol to veľmi príjemný rozhovor s TEbou. Pred rokmi, keď som ako začínajúca informatička mala v rukách letáčiky CA Tricio, ktoré sa spájali s menom Gabriela Revická, nikdy by mi nenapadlo, že sa s Tebou stretnem a budem rozprávať prostredníctvom online sveta. Bola si pre mňa vzorom už vtedy. A odvtedy prešlo pekných cca 15 rokov.

V sobotu si pozriem webinár - Kľúčové slová a dám Ti spätnú väzbu. Pri tom sme sa rozprávali, že som si kľúčové slová predstavila niečo ako slogany, pamätáš?

Zatiaľ pekný večer.

S pozdravom

Alena z Podhájskej

 

Referencia ku Koľko zarába VA

Chcem poďakovať za priateľskú atmosféru počas nášho prvého bloku kurzu pre VA. V mnohom ma to nabilo novou energiou a aj znalosťami. Už teraz sa teším na pokračovanie.

Alžbeta Laučeková

 

Referencia - bezplatný webinár VA

 

Ahojte, ženy, chcem poďakovať za úžasný náboj, ktorým ste ma "nakazili" počas webinára, radosť vo mne pri predstave spolupráce.

Dominika

 

Virtuálna asistentka, e-ženy a podnikanie

Kedysi dávno, keď som čakala na príchod druhého syna, som mala rôzne myšlienkové pochody. Určite to poznáte! Čím viac detí, tým viac radostí, ale aj starostí. Často som rozmýšľala, ako to budem zvládať, akú prácu budem stíhať pri dvoch deťoch, čo nové sa mám učiť, aby mi neušla tá parná lokomotíva.....
V tom čase som na webe natrafila na stránku e-ženy.sk, na ktorej ma zaujalo prepájanie a podpora žien v podnikaní. Veľmi ma bavilo ich sledovať, ako sa tento projekt posúva ďalej.
U mňa doma sa medzitým niečo zmenilo. Narodili sa mi ďalšie dve detičky - dvojičky. Už nebol priestor dumať nad tým, ako to budem stíhať. Proste len ísť ďalej, veď vesmír je takisto stále v pohybe. :-)
Po rodičovskej "dovolenke" som si našla prácu, síce ako SZČO, ale tiež sa zo mňa znova stala podnikateľka. Človek možno stratí tú istotu pravidelného príjmu, no má možnosť hľadať ďalšie alternatívy, a pritom si veľa zručností osvojiť. Pre mňa to bol určite veľký reset toho, čo už viem, čo by som ešte mohla vedieť, a to všetko dať nejako dokopy.
A do toho prišla tá pandémia! Deti sa začali učiť online, v práci - na poradách a seminároch sme tiež online, aj nakupujeme online.
Vždy ma zaujímal online marketing a ako ho použiť v praxi, ale nejak som nemala odvahu sa takto prezentovať. No a dozrel vo mne ten správny moment na eženy a virtuálne asistentky!
Pracujem home office, všetci sú online, už sa toho až tak nebojím, tak prečo nie?
Stretli sme sa cez zoom na bezplatnom webinári o virtuálkach, potom na troch moduloch pre virtuálne asistentky a mňa to naštartovalo. Zrazu som videla aj ďalšie možnosti, ako si upratať v tom čo robím, ale aj ako podporiť biznis niekoho iného, komu rada pomôžem. Stále mám dosť motivácie, priestoru a aj času. Určite sa toho ešte veľa naučím, ale to je tá pridaná hodnota, tie kamienky - diamanty (ako povedala Gabi), ktoré počas tej cesty zbierame.

Ďakujem vám dámy! Veľmi si vážim váš čas a duševnú spriaznenosť.

Katarína Harbuláková

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie