Smerovanie OZ

Aké je smerovanie OZ E-ženy?

Zámerom OZ E-ženy je podporovať ženy vo svojom podnikaní a prepájať ich navzájom, vytvárať príležitosti pre osobný a podnikateľský rast, ako aj možnosti networkingu a spolupráce medzi ženami-podnikateľkami.

Tiež prinášať zaujímavé a užitočné informácie v oblasti podnikania pre tie dámy, ktoré zvažujú cestu podnikania, ale aj pre tie, ktoré sa už svojou podnikateľskou cestou vydali.

E-ženy preferujú kvalitu a dôvernosť pred kvantitou, čomu svedčí aj fakt, že máme obmedzený počet členiek na 111 a prijatie novej členky starostlivo zvažujeme, musí so združením súznieť :)

Keď sa stanete členkou OZ E-ženy, máte možnosť a podporu pracovať na sebarozvoji a rozvoji svojho podnikania takouto formou:

  • Spoznávať sa (nielen) s novými ženami, a tak dostávať obchodné príležitosti, ale aj možnosť vytvárať si úprimné osobné vzťahy či zdieľania medzi ženami (formou networkingových stretnutí, na rôznych eventoch, klubových stretnutiach, workshopoch a pod.)
  • Zviditeľniť svoje podnikanie aj svoju osobnosť formou marketingovej online podpory (cez fb skupiny, na fan page) aj offline možnosťami (možnosť usporiadania vlastného workshopu alebo udalosti po dohode)
  • Mať vlastnú webvizitku, ktorá je ecofriendly a slúži ako križovatka pre vaše rôzne podnikania a prináša základné info o vás, je ľahko nájditeľná cez google a po zadaní mena si môže ktokoľvek vyhľadať podrobné zhrnutie toho, v čom podnikáte (napr. www.gabriela.ezeny.sk)
  • Prístup k širšej databáze žien – podnikateliek s možnosťou širšieho záberu oslovenia či už formou fb alebo newslettrov

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie