Výhody členstva

Milé dámy, zaujíma vás, čo vám môže členstvo v našom združení priniesť a ako vás môže obohatiť? Nechajte sa inšpirovať referenciami od našich členiek, kde otvorene píšu o tom, čo im členstvo v našom združení prináša. Ak sa rozhodnete pridať sa k nám, tak okrem výhod, ktoré sú popísané nižšie, získate aj cenné rady, znalosti a nové partnerstvá či priateľstvá, ktoré sú v podnikaní nenahraditeľné.


Cítite, že E-ženy sú pre vás to pravé a že by vás dokázali posunúť vpred či podporiť na vašej ceste? Na výber máte viacero možností členstva.

Nájdete v nich koučing, mentoring aj konzultáciu - hodnotné nástroje pre vaše podnikanie a sebarozvoj. Ale to zďaleka nie je všetko. Napríklad taký networking alebo marketing. Vyberte si alebo nám napíšte, čo by vám pomohlo, rady vám poradíme pri výbere.

*členské v E-ženách je na obdobie 12 kalendárnych mesiacov

____________________

 

Ako je to s členským v ďalších rokoch?

Ak si chcete predĺžiť členské po uplynutí jedného roka (pri členskom GOLD po 2 rokoch) a stále využívať viaceré výhody členiek, máte tri možnosti.

  • ďalší rok členské len za 59€, ktoré bude obsahovať výhody členského Basic.
  • bárter vašich služieb, ktorého hodnota je v cene plného ročného členského BASIC, teda 111€, čiže tiež s obsahom výhod členského BASIC
  • platí pre členky, ktoré sú členkami minimálne dva roky alebo si zakúpili balík SILVER alebo GOLD: zostať naša členka sympatizantka bezplatne, pričom vám ponecháme výhody percentuálnych zliav z našich aktivít, zostanete v našej aktívnej databáze, aj vo facebookovej skupine pre členky. Tento variant neobnáša výhody ako je webvizitka a konzultácie, je možné si ich však priebežne dokúpiť.

 

ezenyezenam

 


Máme mnoho príkladov úspešného networkingu medzi dámami, ktoré sa spoznali na našej pôde a dnes majú výbornú spoluprácu. Niektoré dokonca vydali spolu knihy, niektoré úzko spolupracujú v rovine podnikateľka - virtuálna asistentka alebo aj v rovine podnikateľka - mentor, poradca alebo kouč. Niektoré vytvorili aj biznis - partnerstvá a podnikajú spolu alebo organizujú spolu celonárodné prednášky a workshopy. Rady vám o nich povieme na niektorej z našich offline aktivít, napríklad na Biznis brunch s E-ženami. Môžete si objednať aj Podnikateľské poradenstvo online.
Môžete nám napísať a pýtať sa, čo by ste rady vedeli a čo s nami riešili.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info