1.deň - Kariéra, práca

Chceli by ste viac napredovať v kariére? Potrebujete zvýšiť zisk firmy? Harmonické usporiadanie pracoviska pomocou znalostí Feng Shui Vám v tom pomôže!

Vaša životná cesta podľa Feng Shui

Mnohí z nás trávia veľkú časť života v práci. Energie prúdiace z niektorých smerov vyhovujú našej práci viac ako iné. Preto je potrebné pracovný priestor usporiadať tak, aby kladné energie podporoval. Pri práci z domu vo vymedzenom priestore je ešte dôležitejšie nájsť správne umiestnenie jednotlivca a jeho smer, ktorým sa pri práci pozerá. Ak docielime vyvážené a harmonické prostredie, ktoré nás posilní, v konečnom výsledku to prospeje aj firme.

Maloobchodný predaj, reštaurácie, obchodné spoločnosti môžu vyžitím Feng Shui veľa získať. Zanalyzujeme vhodnosť priestoru pre vašu firmu ešte pred kúpou alebo prenájmom, resp. pred výberom vhodných kancelárií a ďalších podnikateľských priestorov. Ukážeme vám, ako ku vchodu „prilákať" zákazníkov a klientov, upozorníme, čo naopak vo vchode a jeho okolí nemá byť. Navrhneme vhodné usporiadanie kancelárie, vo veľkých firmách strategické rozmiestnenie jednotlivých kancelárií, ktorý smer je vhodný pre riaditeľa, komunikačné či ekonomické oddelenie, kde by mali byť zasadačky a kde sedieť výkonní zamestnanci...

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie