3. deň - Vzťahy

Vedeli ste o tom, že zásady priestorového usporiadania, Feng Shui, môžu napomôcť aj vo vzťahovej oblasti nášho života?

Ak si určitým spôsobom upravíte a naladíte svoj byt, pozitívne to ovplyvní nielen vaše zdravie či prácu, ale aj lásku. Harmonické usporiadanie domácnosti napomôže k prežívaniu vnútornej rovnováhy.
Keď sa niekomu dlho nedarí v láske alebo si nevie nájsť partnera, príčina môže byť práve v bývaní, kde prevažuje jinová (ženská) alebo jangová (mužská) energia. Napríklad úspešná mladá žena žije v modernom byte plnom kovov s takmer sterilnou kuchyňou, v ktorej sa ale často nevarí. Pôsobí príliš samostatne, preto už nepritiahne viac mužskej energie. Preto je dôležitá vyváženosť, aby ste umožnili ako ženskej tak aj mužskej energii naplno sa rozvinúť.
Vzťahy všeobecne spojujeme s partnerstvom, patria sem však aj vzťahy k ostatným ľuďom, či už doma alebo na pracovisku, a tiež celkový vzťah k svojmu okoliu.
Aké doplnky, obrazy a motívy použiť, poradíme pri Feng Shui harmonizácii obytného priestoru.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie