Ak nám napíšete, akú konzultáciu by ste chceli absolvovať so Slávkou Halčákovou, môžete vyhrať

                                         Súťažnú otázku nájdete na konci článku.

 

SLÁVKA HALČÁKOVÁ - herečka a novátorka. Vyštudovala VŠMU, odbor herectvo. Hrá, dabuje, moderuje, píše. Je autorkou e-bookov Nebojte sa hovoriť pred kamerou a Ako hovoriť pred kamerou a natáčať videá

Je autorkou, producentkou, režisérkou a hlavnou hrdinkou vlastného predstavenia Esencia divokej ženy, ktoré uviedlo Divadlo Štúdio L+S. Hrala takmer na všetkých bratislavských scénach. V SND debutovala Čechovovou Čajkou, neskôr ste ju mohli vidieť aj napríklad v roli Anny Kareninovej v rovnomennej hre, ale aj v iných. V divadle GuNaGU, hrala v hrách ako napríklad, Mária Sabína, Čakanie na Gotta, Osamelá. Za herecký výkon v roli osamelej Evy dostala Cenu literárneho fondu. Hrala aj v divadlách Aréna, Nová Scéna, Štúdio12.

Bufetarka Aneta Garajova SarkbavaVo filme Modré z neba si zahrala po boku Emílie Vášáryovej a Zity Kabátovej. Bola prvou moderátorkou hudobnej hitparády Deka v TV Markíza. Hrala v rôznych inscenáciách a seriáloch (Druhý dych, Profesionáli a.i.) Aktuálne ju môžete vidieť v divadlách La Komika (Čakanie na Gotta), alebo v GunaGU (Raj je iba Eden), v TV Markíza v skeč show Kávomat, alebo naživo v lese.

Vo Fun rádiu mala svoju reláciu o časopise Elle, tam vznikla aj jej kultová humorná ezoterická mystička a liečiteľka s maďarským prízvukom, pani Rebecca. Svoj hlas prepožičiava v dabingu napríklad hlavnej hrdinke v seriáli Kosti.

Študovala alchýmickú Školu čuchu. Vyrába prírodné voňavé esencie, elixíry a parfumy.
Je propagátorka celostného a citlivého prístupu človeka na ceste k sebe, k človeku, k Zemi a k životu. Jej témy sú zdravý životný štýl, prirodzený pôrod a dôvera v materské inštinkty, dojčenie, kontaktné rodičovstvo a rešpekt voči deťom, ekológia človeka a Zeme. Je zakladateľka a producentka festivalu zdravia, tvorivosti a poznania Svetlo Zeme, ktorý aj moderovala.

Viedla konzultácie, ktoré súvisia s osobnostným rozvojom a zážitkové semináre na tému vnútorného dieťaťa a znovuobjavenia talentov. V súčasnosti ponúka nové konzultácie, niektoré sú zamerané na hľadanie vašich talentov, na zdravý životný štýl a stravovanie a konzultácie súvisiace s jej E-bookom – Ako hovoriť pred kamerou. (Tieto konzultácie a ich prehľad budú na Slávkinom webe zverejnené o pár dní!)

So svojím mužom, online podnikateľom Miloslavom Ježom sprevádzajú životom dcéru Jasmínku.

Svoje talenty a vášne začína prepájať na svojej novej stránke s blogom, k čomu ju inšpiroval práve jej muž. Rozbieha konzultácie na rôzne témy, v ktorých je doma, aktuálne o vystupovaní a prezentovaní sa pred kamerou.


Viac informácií o Slávke Halčákovej aj s vtipnými videami  sa dozviete na jej webstránke: www.slavkahalcakova.sk 

 

Súťažná otázka: Napíšte názov jedného zo Slávkiných E-bookov a akú konzultáciu by ste chceli absolvovať so Slávkou Halčákovou.

RanajkySúťažíme  o 3 ceny:

  1. Individuálne raňajky s E-ženou
  2. Účasť na klasických Raňajkách s E-ženami
  3. Knižný dar z vydavateľstva Literárna a prázdninová spoločnosť Tricio

 

Do súťaže sa môžete zapojiť na našej FB stránke

 

 

Mimochodom,

 

viete, prečo sa Slávka Halčáková kamaráti s E-ženami a prečo sa teší na konferenciu?


,,E-ženy ma vždy inšpirovali a často dokopali do toho, čo ma baví a na čo som dlho nemala odvahu. Tak som sa k E ženám pridala a postupne som zlanárila aj niekoľko zaujímavých kamarátok.

 

Na konferenciu sa teším, lebo sa s Palim Hlubinom budeme rozprávať asi úplne inak, ako sa to v "bežných" rozhovoroch robí. Povedali sme si, že sa budeme rozprávať o nás a o tom, čo považujeme za zaujímavé, o tom, čo nás na tom druhom baví, čo momentálne robíme a čo by sme radi a čo je pre nás hodnotné. A vám, ktorí prídete, umožníme, aby ste do nášho rozhovoru nahliadli.

 

Možno porušíme zaužívané klišé v rámci rozhovorov a ukážeme vám, že to môže byť tak, ako sa momentálne cítite. Už si s Paľom mailovo dopisujeme o tom, čo nás zaujíma.

 

ALE: Kto s kým bude robiť rozhovor sa ešte uvidí:-)

 

Viac o konferencii 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie