Prosperujte vďaka svojmu talentu

 

Pozrite si foto a video z konferencie, ktoré zachytávajú úžasnú atmosféru počas nej.

 

 

E-ženy.skInšpiratívny deň s E-ženami,

na konferencia, na ktorej ste zažilie aj networkingovú párty! 

 

Gabi Revická nám predstavila hlavnú hosťku konferencie a spolu s Júliou Lorencovič, našou prvou slovenskou navigačnou dôstojníčkou, vám predstavla našich ďalších významných hostí:

 

 

SANDRA EPSTEIN Z BRAZÍLIE  Sandra Epstein

Vo svojom živote spojila všetko, čo miluje: lásku k umeniu, fotografii, kozmetike, vzdelávaniu a cestovaniu s terapiami. Z rastlín, ktoré rastú v atlantickom dažďovom pralese, vytvorila unikátny systém vibračných esencií Araretama. Tie sú dnes známe po celom svete, rovnako ako jej nevšedné semináre. Má úspešné medzinárodné podnikanie a jej obľúbenou témou je prosperita a talent. Prednáša v Európe, v Amerike a vedie pravidelné semináre v Japonsku. V Brazílii si ju začali objednávať korporátne spoločnosti. Na Slovensko prichádza pravidelne. Rozhovory, ktoré pre časopisy Profit a Vitalita pripravila organizátorka konferencie, Gabi Revická, nájdete tu:

"Gabi RevickaProsperuj vďaka svojim talentom," povedala mi raz pri užívaní jednej z esencií jej manažérka Veronika Šablová, čím prehĺbila aj moje spojenie s pralesom kdesi v južnej Amerike. Stretnutia so Sandrou sú nezabudnuteľné. Dáma, ktorá má vyše šesťdesiat, no jej oči sú stále mladé a žiari z nich živosť a pružnosť prúdiaca z jej najhlbšieho vnútra. Aj preto som si jej oči požičala pre hlavnú postavu mojej knihy Juliet a tá druhá.

Pokračovanie rozhovoru Gabi Revickej so Sandrou Epstein pre Profit nájdete TU

Rozhovor Gabi Revickej so Sandrou Epstein pre časopis VITALITA

 

 

SLÁVKA HALČÁKOVÁ a PALO HLUBINAAko robiť dobré rozhovory?

Palo Hlubina

Publicista, spisovateľ, autor troch kníh, mentor a výborný lektor workshopov (www.palohlubina.com) vám predvedol, ako robí rozhovory naživo priamo na pódiu, a to s obľúbenou slovenskou herečkou a novátorkou Slávkou Halčákovou, autorkou e-bookov Nebojte sa hovoriť pred kamerou a Ako hovoriť pred kamerou a natáčať videá (slavkahalcakova.sk)

 

    Slavka Halcakova

 

 

Viac info o Slávke Halčákovej a Palovi Hlubinovi nájdete aj na: Prednášajúci na konferencii Prosperujte vďaka talentu

 

 

LUCIA LUŽINSKÁ: Ako poznávať a preciťovať telo ako nástroj na to, aby sme našli svoj talent

Lucia Lužinská„Celé naše telo je hudobný nástroj. Pomocou hlasusa dokážeme zbaviť trémy. Hudbou v nás, či preciťovaním rezonancií odstránime mentálne a fyzické bloky, alebo spojíme zdanlivo nesúvisiace talenty.“

Lucka je úspešná jazzová speváčka, herečka a matka dvoch malých dcér. Vyše 8 rokov sa venuje joge, skladá vlastné skladby a príležitostne si píše aranžmány. Jej klienti ju vyhľadávajú nielen kvôli hodinám spevu, ale aj kvôli využívaniu hlasového potenciálu. Klientov učí rôzne techniky, ako môžu používať hlas, napríklad aj v manažérskych pozíciách. Vo svojej prednáške nám prezradila aj to, ako sa jej podarilo preklenúť obdobie, keď mala pocit, že sa stratila.

Viac info o Lucii Lužinskej nájdete v článku Prednášajúci na konferencii Prosperujte vďaka talentu

 

Frantisek Kozacek

FRANTIŠEK KOZÁČEK: Ako skvele využiť YouTube a prosperovať tak vďaka svojmu talentu rýchlejšie

Motivačný spíker, ktorý sa venuje YouTube marketingu, prezradil, ako ho hľadanie doviedlo k práci, ktorá ho baví aj živí a ako to učí ostatných.

 


 

MILAN REPÁK: Energetická harmónia, chápanie súvislostí 

Numerológ, ktorý nám síce porozpráva aj o číslach, ale jeho prednáška nebola o numerológii, ako ju poznáte. Bola o tom, ako prebádať samého seba a ako pochopiť, prečo robíme to, čo robíme. Keď majú veci hlbší zmysel, dotkneme sa samotnej podstaty toho, čomu sa venujeme.

Viac info: Prednášajúci na konferencii Prosperujte vďaka talentu

Networking – priateľstvo v podnikaní

Významnú časť nášho popoludnia sme venovali spolupráci a priateľstvu v podnikaní - konkrétnym príkladom úspešného networkingu medzi E-ženami, ktoré práve vďaka prepájaniu svojich projektov rozvinuli svoje podnikanie.

Biznis môže byť aj zábavný a podnetný. Keď robíte v príjemnej atmosfére to, čo vás živí, začne vás to baviť ešte viac.


Neformálna časť konferencie

Po oficiálnej časti konferencie bola párty – ideálny priestor na rozhovory s prednášajúcimi, s E-ženami a pre váš networking. S chutným jedlom, s dobrou hudbou a v príjemnom prostredí. 

 

 

Partneri konferencie: 
vitalita bizniswebmenuckadif  intimi   jana koczkasova   ja spravimARARETAMA.SK   Zeny v meste fitcurves

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie