Online Klub s Tímeou na tému: Ako zlepšiť marketing a nájsť klientelu - august 2019

V auguste 2019 sme spustili úvodné komorné stretnutie Online Klubu E-žien, do ktorého sa zapojili dámy z Talianska, Bratislavy, Nitry aj Nových Zámkov.

Naša nová členka Timea Droždiaková žije už 10 rokov v talianskych Alpách a svojim klientom ponúka prostredníctvom svojej CK Slow It Agency pobyty do rôznych zákutí krásneho Talianska. Veľmi sa potrebovala poradiť ohľadom podnikania, klientely, webstránky, či marketingu. Dojem po stretnutí a aj jej feedback, nás presvedčil o tom, že Online Club má naozaj zmysel. Ako nám Timea napísala:

"Motivačné stretnutia s E-ženami sú naozaj „motivačné". Ďakujem všetkým, ktorí sa včera zúčastnili a úžasne poradili. Našla som na stretnutí skvelé baby, ktoré majú v podnikaní už naozaj čo to "odžité" a vidia veci z úplne inej perspektívy ako my – nováčikovia. Dostala som skvelé rady a tipy ohľadom webu, získavania zákazníkov a ľudí, ktorí mi pri činnosti mojej cestovnej kancelárie môžu pomôcť dostať sa ďalej.

Ešte raz vám dievčatá ďakujem. Rady si beriem k srdcu, so mnou na týchto stretnutiach môžete počítať hocikedy :)".

Ďakujeme Timei, aj zapojeným dámam Tamara Osaďanová, Katarína Medvecová Plichtová & Zsanett Berec za super podnetné stretnutie a rady a už teraz sa tešíme na ďalší Online Klub v druhej polovici septembra.


Ak by ste mali chuť byť respondentkou a chceli by ste poradiť či už s podnikaním, alebo inou témou, napíšte nám na office@e-zeny.sk.

Vytvárame online priestor pre každú dámu, ktorá sa bude chcieť prísť poradiť, vypočuť si rady či poradiť iným z vlastnej skúsenosti alebo odborného pohľadu. Bez ohľadu na vzdialenosť.

Možnosť prepájať dámy a sieťovať nielen na offline stretnutiach, ale už aj online.

 

Veď aj o tom sú E-ženy :)

 

Taliansko

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info