Online Klub s Tami Osaďanovou

Ako mať poriadok vo financiách?

Ako mať poriadok vo financiách?

Milé E-ženy,

mnohé z nás majú v týchto dňoch náročnú situáciu nielen doma so svojimi rodinami, ale aj vo svojom podnikaní či v práci. Túžba a schopnosti byť nastavené pozitívne a nedovoliť strachu a negatívnym správam ovládnuť nás sa miešajú s krátkodobými pocitmi obáv o existenciu a budúcnosť, o to, čo bude a ako budeme riešiť dopady na naše podnikanie a financie. Viacerí klienti sa na mňa obracajú s otázkami typu:

  • Ako najrozumnejšie postupovať v prípade, že máme hypotéky a iné pôžičky?
  • Ako si vytvoriť rezervu?
  • Čo môžeme od štátu žiadať naspäť?
  • Je rozumné nechať si úspory v bankách?

Ako s tým pracovať tak, aby nás to nepohltilo, ako urobiť drobné či zásadné kroky k tomu, aby sme si vedeli upratať nielen v našich emóciách, ale aj v našich peňaženkách a pripraviť sa na ďalšie týždne?

Sila zdielania a podpory, v tejto dobe online (vďaka za túto možnosť), je veľká, preto sme si pripravli online klub práve na tieto témy, ktoré sa nás dotýkajú najviac. Pridajte sa, ak máte chuť, ak máte otázky, či chcete len podporu a pocit, že v tom nie ste samé.

V utorok 1.12.2020 o 10:00-11:30 sa vidíme online, ak sa chcete zúčastniť, pošlite nám mail na tamara@e-zeny.sk, pošleme vám prihlasovací link. Prosím, pred pripojením si skontrolujte technické vybavenie - fungujúci mikrofón a kameru, aby sme tým nestrácali čas v čase stretnutia, kvôli tomu sa, prosím, pripojte o 15 minút skôr.

 

Teším sa na vás

Tami Osaďanová

 

Ďalšie rady z oblasti financií od Tami nájdete v sekcii Moja peňaženka.

Prihlásenie