Virtuálne asistentky

Virtuálne asistenky – ako sa ňou stať a s ňou spolupracovať – workshop pre dve cieľové skupiny

 

 Netradičný workshop pre dve cieľové skupiny:

 

  • pre ženy, ktoré riešia, ako začať podnikať, alebo ako vylepšiť rodinný rozpočet popri materskej dovolenke –odpovede na otázku ako sa stať virtuálnou asistentkou.
  • podnikateľky a podnikateľov, pre ktoré  je úžasným riešením delegovanie niektorých prác na virtuálne asistentky. Niektoré prídu ,,zaškolené“, niektoré sa zaškolia vďaka vám. 

 

Kto sú virtuálne asistentky a čo robia? Ako sa aj vy môžete stať virtuálnou asistentkou?

Ako sa naučiť delegovať čo najviac prác, ako efektívne využívať on-line asistentku a ako si udržať primeranú kontrolu nad takouto spoluprácou?

Každý má isto predstavu o tom, čo robí asistentka v bežnej firme. Vybavuje korešpondenciu, pripravuje rôzne materiály či dokumenty, zaisťuje a organizuje rôzne podujatia, vedie diár svojmu nadriadenému, objednáva mu klientov, vypracováva štatistiky, možno i aktualizuje webové stránky a podobne. Je pravou rukou svojho nadriadeného, je šikovná, schopná a spoľahlivá.

Malé a stredné podniky však často nevedia vyťažiť plnohodnotne jednu asistentku na celý mesiac, vyžadujú jej pomoc len občas, zamestnávať si stáleho zamestnanca sa im neoplatí. V dnešnej dobe šetrenia nákladov práve stúpa trend virtuálnych asistentiek, ktoré si vie firma najať len na konkrétnu prácu, ktorú potrebuje.  Práca virtuálnej asistentky je skvelá práca z domu pre ženy, ktoré sa popri práci chcú venovať i rodine a deťom a potrebujú časovú flexibilitu. Rovnako je to výborná práca pre študentky alebo aj pre šikovné dôchodkyne (práca na starobnom alebo tiež na invalidnom dôchodku).

Páčila by sa vám práca virtuálnej asistentky, ale neviete, či je to práca pre vás? Pomôžeme vám zhodnotiť vaše možnosti a rozhodnúť sa.

Pripravili sme pre vás workshop, ktorý je  špeciálnym produktom OZ Eženy, na tému Ako sa stať virtuálnou asistentkou.  Zameriame sa na pozíciu virtuálnej asistentky z pohľadu samotných virtuálnych asistentiek ako i podnikateľov, ktorí ich služby využívajú. Dozviete sa, aké ľudské i praktické vlastnosti a skúsenosti potrebujete, ako začať podnikať v tejto oblasti či ako si budovať  klientelu. 

Rozhovor s Gabi Revickou - Bez virtuálnych asistentiek si svoje podnikanie neviem predstaviť

Rozhovor s Bohumilou Ďurišovou  - Kto je virtuálna asistentka - online asistentka

 

Tešíme sa na vás dňa 29.10.2015  od 10.oo hod do 13.00 hod v priestoroch AHaki.sk s občerstvením od Bruncher.sk a s partnerstvom portálu jaspravim.sk

 

Lektorky workshopu:

Bohumila Ďurišová - pracuje na voľnej nohe od roku 2012 po 13 rokoch práce v medzinárodných korporáciách. Venuje sa  individuálnym terapiám vo svojom relax štúdiu /www.nadherna.sk, www.nadhernaduse.cz/ a zároveň pracuje ako virtuálna asistentka. Do jej portfólia patria najmä preklady a editovanie textov (print, web), marketing a správa webových stránok a sociálnych sietí. Pôsobí ako koordinátorka virtuálnych asistentiek OZ Eženy.

Gabriela Revická - hlavná koordinátorka OZ E-ženy - viac

 

Cena pre členky OZ E-ženy: 49€

Bežná cena: 65€

Dôležité INFO:

29.10.2015 realizujeme hneď po tomto workshope aj workshop Ako som zarobil 3000 dolárov na Amazone/ ako podnikať na Amazone (lektor Miloslav Ježo), ktorý bude pokračovať po Virtuálnych asistenkách. Cena za tento workshop bude tiež 49€ pre členky OZ E-ženy a pre nečlenky 65€.

Pokiaľ si kúpite oba workshopy spolu - cena za dva workshopy v jeden deň je pre členky OZ E-ženy 69€, pre nečlenky 89€.

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie