5x5 s Gabi Revickou

S autom, ktoré má pohon 4x4 sa dostaneme ľahšie na menej dostupné miesta. 5x5 je názov pre workshopy, ktoré nám vďaka intenzite piatich po sebe nasledujúcich stretnutí efektívnejšie pomôžu vytvoriť cestu k naplneniu našich zámerov.

Optimálnym výsledkom je ten, ktorý vám prinesie spokojnosť. Zrejme budete očakávať, že ním bude naplnenie vášho cieľa, ale nemusí to tak byť. Niekedy sa na výsledok príliš upíname. Na našich stretnutiach preto budeme preberať aj to, čo sa deje na ceste k jeho dosiahnutiu. Rozhodne však môžete očakávať výsledok, ktorým bude poznanie, aké kroky sú potrebné pre dosiahnutie vášho cieľa a ako ich spájať s reálnymi termínmi a rozhodnutiami.

Pre plnohodnotnosť týchto stretnutí je dôležité, aby ste vedeli, aký je váš cieľ, čo chcete realizovať. Ak to neviete, napíšte mi o tom vopred. Odporučím vám absolvovať konzultačný rozhovor alebo stretnutie s koučom. Pokiaľ sa ukáže, že hľadáte odpoveď na otázku, ktorá je mimo mojich služieb, rada vám odporučím niektorú z našich E-žien (niektoré sa venujú objavovaniu talentov, odkrývaniu problematiky, prečo nevidíte vaše možnosti, moje zdroje sú zamerané na dolovanie vášho potenciálu).

Počas našich stretnutí máte možnosť naučiť sa pracovať s plánmi a konkrétnym postupom k ich napĺňaniu. Žiadny excel, ani zabehnuté manažerské zručnosti. Ak vaša myseľ dokáže prijať nový systém práce na svojich cieľoch a adaptovať sa na jednoduchšie riešenia, môžete si osvojiť jednoduchý spôsob pre napĺňanie vašich snov v praxi.

Kedysi som so dvoma priateľkami Viktórijou Kendl a Beátou Čunderlíkovou mávala pravidelné mítingy raz za mesiac. Volali sme ich biznis lunche.  40% našich rozhovorov sme venovali našim osobným témam, 40% našim cieľom a krokom, ktoré sme za posledný mesiac pre ne spravili a zvyšok jedlu. Každá z nás mala v úcte nielen vlastný čas, ale aj čas tej druhej. Bolo by veľmi trápne prísť a neurobiť žiadny krok k svojmu cieľu počas celého mesiaca. Tejto skupine vďačím za rýchle vyriešenie môjho veľmi náročného obdobia, keď mi vykradli firmu, za posun k môjmu veľkému snu – vydať svoju knihu a aj za mnohé ďalšie. Beáta má dnes svoje ženské fitnescentrum www.bfit.sk a Viktorija sa okrem svojho kozmetického salónu Viktorija.sk venuje aj psychologickým témam, ktoré ju vždy vábili. Hoci sme dnes spolu pomenej, udržiavame kontakt stále a kedykoľvek spomenieme čas, ktorý sme spolu trávili, pripomeniem si v hlave dôležitosť takýchto pracovných priateľstiev.

Neskôr som bola v podobnej skupine, ktorú viedla lektorka, vďaka ktorej sme prešli veľkú časť systému Araretama. Ak si spomínate na Sandru Epstein z Brazílie, hosťku našej májovej konferencie, tak to boli jej esencie, ktoré sme užívali počas celých 9 mesiacov a sledovali, ako sa vyvíjajú veci v súvislosti s našimi cieľmi, na ktorých sme súbežne pracovali.

Dnes pôsobím s viacerými podnikateľkami aj podnikateľmi v malých podporných skupinách, ktoré považujem za veľmi cenné pre moje podnikanie, aj z hľadiska životných posunov.

V E-ženách funguje niekoľko podobných skupín, niektoré absolútne organicky, niektoré potrebujú svojho lídra. Jedna z najúspešnejších Mastermind skupín v E-ženách funguje aj vďaka Zuzane Pálkovej. Je mojim želaním, aby ste si po osvojení návykov fungovania takejto skupiny, vedeli časom viesť svoju vlastnú a šírili myšlienku vzájomnej podpory v privátnej sfére. E-ženy sú krásnym prototypom toho, že sa to dá a som presvedčená, že podobných komunít bude stále pribúdať.

 

Miesto stretnutia: Bratislava, presné miesto upresníme včas

Cena: 20 Eur - cena pre členky OZ E-ženy, nečlenky - 33 Eur

Cena pri platbe všetkých 5-tich stretnutí vopred: 90 Eur - cena pre členky OZ E-ženy, nečlenky - 120 Eur

 

Termín: 20.02.2018 od 10:30 hod.

Dĺžka jednotlivých stretnutí: 2,5hodiny

Prihlásiť sa môžete on-line prostredníctvom prihlášky nižšie

 

Ak vás zaujímajú ďalšie výhody členstva, dočítate sa o nich TU

 

Ďalšie stretnutia prispôsobíme dátumovo skupine. Pokiaľ by väčšia časť záujemcov preferovala večerný čas, zladíme ho s potrebami skupiny (platí už pre prvé stretnutie).

O lektorke: Podrobnejšie informácie o mne nájdete na www.gabriela.ezeny.sk

 

Prihláška na workshop 5 x 5 s Gabi Revickou

Ste členka OZ E-ženy ?: *

Fakturačné údaje

                              Chcete odoberať  Spravodaj zo sveta E-žien?

spravodaj

Naše off-line aktivity

 

Raňajky s E-ženami v Bratislave - 27.02.2018

Stretnutie Klubu koučiek - 01.03.2018

Ako prepojiť možnosti so zámermi - 08.03.2018

Vymeň starú za novú - marcový knižný networking E-žien - 13.03.2018

Fit Day s E-ženami - 24.03.2018

*************

 E-ženy majú vlastné bannery!

*************

 Odhaľte nám vaše otázky a pýtajte sa

       e-poradňa      

Pošlite nám otázku do E-poradne

 

                          

 

Táto stránka používa cookies. Viac info