Ako dosiahnuť svoje ciele – viete, čo je koučing?

Na akcii Ženy v podnikaní - Žilina 2015,,Moja prvá koučka – Zlatka Subbs. Spoznali sme sa  na jej prednáške v Trnave, ktorú organizovalo Top centrum podnikateliek. Nebyť malej náhody, možno by sme už neboli v užšom kontakte. Na konci akcie mala vylosovať vizitku účastníčky, ktorej venuje imidžový zápisník. Nemávam šťastie na žiadne výhry, ale táto mi patrila. Krátko na som u Zlatky absolvovala prvé štyri hodiny koučovania a do pár mesiacov mi vyšla moja prvá kniha, pričom som dovtedy hľadala vydavateľa asi dva roky. Koučing sa stal súčasťou mojho života a vďaka Zlatke som sa napokon vydala po podobnej dráhe. Pochopila som, že keď máme dobrého kouča, vydoluje z nás náš skrytý potenciál a aj keď naplníme náš sen, nenechá nás zaspať na vavrínoch. Podpporí náš priestor pre oddych, ale čoskoro sa zase bude pýtať, ako si plníme naše ďalšie sny. Len tak pre istotu, ale nesmierne užitočne...”

Gabi R.

 

Pozývame vás na workshop s unikátnou koučkou, spoluzakladateľkou SAKO - Slovenskej asociácej koučov, predsedníčkou ICF /Medzinárodná Federácia Koučov/ Zlaticou Máriou Stubbs na tému

Ako dosiahnuť svoje ciele

Obsah workshopu: 

 • Potvrdenie úspechov a pohľad na neúspechy
 • Poučenie z úspechov a neúspechov
 • Vnútorné sústredenie sa na veci, ktoré nám pomôžu dosiahnuť čo chceme:
  - ako sa obmedzujeme
  - obmedzujúce a posilňujúce presvedčenia
  - naše hodnoty
  - naše roly v živote
 • Stanovenie 10 hlavných cieľov a ako zaručiť, aby sme svoje ciele naozaj aj dosiahli

Termín workshopu:

3. novembra 2016, od 14.00 – 17.00hod v Bratislave /miesto upresníme/

Cena:

29€/ členky OZ Eženy a ich partneri
45€/ nečlenky združenia /Ak vás zaujíma, ako sa stať členkou, kliknite sem./

 

Lektorka o sebe:

koučing

Mám 20 rokov skúseností v manažérskych pozíciách od vedenia projektov, cez funkcie výrobných a prevádzkových manažérov po pozíciu riaditeľky podniku. Tieto pozície boli v elektrotechnickom a automobilovom priemysle v Anglicku, Maďarsku a na Slovensku. Vo všetkých pozíciách som veľmi rada pracovala s ľuďmi a vedela som vytvoriť atmosféru vzájomnej dôvery a rešpektu na všetkých úrovniach. Spolupracovali sme na tvorení spoločných cieľov a na ich plnení. 

Poradenstvo

V roku 2000 som si v Anglicku založila poradenskú službu ZMS Management Consulting, zameranú na podporu podnikov investujúcich v Strednej Európe, pracujúc s nimi na projektoch v Čechách a na Slovensku, spojenými s presunmi výroby zo Západnej Európy. Podpora, ktorú som im poskytla bola v oblasti Ľudských Zdrojov, od náberu ľudí, po organizáciu ich školenia v zahraničí, rozvoj nových manažérov a dočasné riadenie preloženého podniku.

V roku 2005 som si na Slovensku založila firmu ZMS Consulting & Coaching s.r.o. zameranú na manažment, poradenstvo a koučovanie, školenie koučovacích zručností pre manažérov a iných workshopov.

Koučovanie

V roku 2003 som v Anglicku začala študovať koučovanie ako perfektná kombinácia k mojím manažérskym zručnostiam, a tak som pridala koučovanie ako novú službu, ktorú som začala ponúkať.

Rok potom som sa rozhodla pokračovať v štúdiu mentorovania, ako prirodzené pokračovanie môjho osobného sebazlepšovania. Sebazlepšovanie sa stalo mojím koníčkom.

V 2007  som k môjmu portfóliu pridala Profesionálny Školiteľ, ako ďalší bod môjho osobného rozvoja a pokračujem v ďaľšom štúdiu koučovania.

 

Zlatica Mária Stubbs, BA, PCC, PKcS

www.zms-consulting-coaching.com

 

ODPORÚČAME:

Príbuzné články k téme: Čím sa koučing odlišuje od poradenstva - odborný článok od Zuzany Palkovej

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie