Ako získať nových klientov?

Poradenská služba - Marketing srdcom

Poradenská služba - Marketing srdcom

Táto služba je určená pre podnikateľov, ktorí riešia nižšie uvedený okruh otázok:

 • Vedia o vás vaši cieľoví klienti?
 • Ponúkate im to, čo od vás očakávajú?
 • Prináša vám vaše podnikanie dostatočný zisk alebo iba prácu/ sebarealizáciu?
 • Hľadáte niečo nové pre svoje podnikanie alebo chcete vylepšiť, čo ponúkate?
 • Radi by ste dosiahli opakovanie predaja tým istým klientom alebo získali od nich priaznivé referencie v prostredí ich známych?
 • Ako je to s aktualizáciou vašich služieb/ produktov? Očakávajú to od vás vaši klienti alebo sú spokojní s produktom, na ktorí sú zvyknutí?

Nie všetko je nutné meniť. Niektoré produkty sú úspešné práve vďaka tomu, že sa nemenia. Predstavte si, že by výrobca slovenských chrumiek zmenil obal alebo nebodaj obsah. Sú však veci, ktoré treba zásadne zmeniť. Aj veľké korporátne firmy menia svoje produkty, nie raz aj obsah svojho pôvodného podnikania, hoci ich značka zostáva tá istá. Využijú jej meno, hoci zmenia obsah. Niekde treba flexibilitu, niekde môže príliš kreatívny majiteľ ponúkať zmeny napriek tomu, že jeho zákazníci očakávajú roky ten istý produkt, ktorý ponúka. Je dobré zistiť, kde je zhoda v očakávaní klientov a spokojnosti majiteľa.

Preberieme spolu:

 • aktuálny stav vašej firmy,
 • vaše ciele a očakávania od nových možností a smerovaní,
 • riešenia, ktoré možno vidíte, ale neviete ich zrealizovať (posúdime reálnosť vášho prípadného zámeru)
 • čo keby nové smerovanie firmy prinieslo viac peňazí
 • zhodnotíme spolu, či delegujete prácu, ktorú už delegovať môžete (Umenie delegovať)
 • uzavrieme stretnutie tak, aby ste mali pred sebou plán pre nové riešenia

Dôležité:

Finálne riešenie závisí od súčasného stavu vašej firmy a od vašej ochoty. Môže sa stať, že pre cieľ, ktorý si budete želať mať, odporučíme ďalšie stretnutie alebo čokoľvek, čo by mohlo chodu vašej firmy pomôcť.

Lektorka: Gabriela Revická

Podniká od roku 1992, jej  prvý podnikateľský job - telefonické zastupovanie firiem, následne vedenie účtovníctva a od roku 1996 sa venuje službám cestovného ruchu. Vyše 20 rokov viedla CK Tricio, prenájom chát a chalúp na Slovensku a po odstúpení svojej cestovnej kancelárie sa venuje konzultáciám pre podnikateľov (Ako si založiť cestovnú kanceláriu, Inovácie v cestovnom ruchu - marketing, Ako prenajímať chalupu). Okrem toho sa venuje Občianskemu združeniu ezeny.sk a Autorskej škole literario.eu (Ako vydať knihu, marketing knihy - vydala 5 kníh a jedna z nich Ukážem Ti Slovensko doslova obletela svet.) Jej najnovší projekt je spojený s ekoturistikou a realizuje ho prostredníctvom projektu Vílovo.sk


www.gabriela.ezeny.sk

Cena:

79 Eur pre 1 osobu

Cena pre členky OZ E-ženy a ich partnerov - zvýhodnená o 50% - 39 Eur

Odporúčame pozrieť si aj ďalšie výhody členstva

Miesto a dĺžka stretnutia:

Online kdekoľvek. Offline v Bratislave alebo vo www.vilovo.sk pri Partizánskom. Trvanie: 1,5 hod.

Informácie a objednávky:

gabi@e-zeny.sk

Pri vašej objednávke napíšte zopár viet o tom, čomu sa venujete a aké sú vaše očakávania od poradenských služieb.

 

Poradenstvo pre podnikateľov si môžete objednať aj ako DARČEKOVÝ POUKAZ pre manželku alebo manžela. Rady vám k nemu pribalíme 2 knižky od lektorky:

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie