Anti-prokrastinačný workshop pre autorov a umelcov

,,Niekedy mám naozaj problém byť len offline a dokončiť texty, na ktorých pracujem. V minulosti som robila niekoľko anti-prokrastinačných workshopov. Zúčastňovali sa ho zväčša autori rukopisov, ktorí si podobne ako ja, ťažko hľadali čas pre svoju tvorbu. No, občas prišli aj prekladateľky, fotografovia a ľudia, ktorí len jednoducho chceli zdieľať rovnaký tvorivý priestor a odísť s pocitom spokojnosti, že si predsa len vyhradili čas na tvorenie.

Pozývam vás na jeden zo série mojich anti-prokrastinačných workshopov. Bude veľmi komorný (5-6 osôb) a verím, že vzhľadom na moje skúsenosti z minulých období, aj veľmi efektívny.“

Nie, naozaj na ňom nebudeme prokrastinovať. Najprv si povieme, aký má každý z nás plán práce pre naše spoločné dni. Na určitý čas si vypneme mobilné telefóny a absolútne obmedzíme akékoľvek spojenie s internetom, aby sme sa vedeli sústrediť na tvorbu. Tvoriť budeme spravidla v čase od 9tej hodiny ráno do 17tej popoludní. Svoju kreativitu podporíme prostredím vznikajúceho sídla E-žien, v lone čarokrásnej prírody.

Počas dňa si urobíme príjemné prestávky na dobré jedlo, ktoré si spoločne pripravíme a na krátke prechádzky Vílovom. Na konci dňa si prečítame, alebo povieme (závisí od vašich projektov), čo sa nám podarilo urobiť. Svoju kreativitu možno otestujete aj na zútulnení sídla E-žien:) Večer – voľná zábava, kreativite sa medze nekladú.

Lektorka workshopu - Gabriela Revická, www.gabriela.ezeny.sk

Autorka sa venuje lektorovaniu pre autorov, vedie komunitné združenie E-ženy, kde sa venuje podpore podnikateliek v rôznych fázach podnikania. Jej srdcovkou je Autorská škola Literario.eu. Vydala niekoľko kníh, niektoré súvisia s promo-činnosťou Slovenska, keďže sa vyše 20 rokov venovala prevádzkovaniu vlastnej cestovnej kancelárie so špecializáciou na Slovensko (Tricio).

Pre koho je workshop určený

Pre každého, kto túži po vhodnom priestore a po čase pre pokojnú tvorbu. Na veku, pohlaví, ani na ničom podobnom nezáleží.

Vílovo

Termíny a miesto

MÁJ

  12. 6. - 13. 6. 2019

 

môžete prísť tvoriť na jeden, alebo oba dni - rozhodnutie je na vás :)

   VÍLOVO - Látkovce, dobrá dostupnosť z Bánoviec nad Bebravou (cca 11 km) alebo Partizánskeho (cca 13 km)

 

Ceny

Štandardná cena:  79 Eur - cena za 1 deň, 139 Eur - cena za 2 dni

Cena pre členky OZ E-ženy a ich partnerov a priateľov Literárnej a prázdninovej spoločnosti Tricio: 55 Eur - cena za 1 deň, 97 Eur - cena za 2 dni

 

V cene je zahrnuté ubytovanie vo Vílove, celodenná strava a nápoje, workshop.


Ak si k workshopu objednáte aj individuálnu konzultáciu, ponúkame vám ju zvýhodnenú cenu 29€/90min (bežná cena konzultácie je 59€/60€)

 

Ľutujeme, na tento termín už nie je možné sa prihlásiť.

 

Táto stránka používa cookies. Viac info