Pozývame vás na Anti-prokrastinačný workshop

Nie, naozaj na ňom nebudeme prokrastinovať. Najprv si povieme, aký má každý z nás plán práce pre náš spoločný deň. Vypneme si mobilné telefóny, budeme v krásnom prostredí bratislavskej Shangrily v Starom Meste, v priestoroch s výbornou energiou pre podporu tvorenia. V miestnosti nie je wifi a absolútne obmedzíme akékoľvek spojenie s internetom, aby sme sa vedeli sústrediť na tvorbu. Urobíme si príjemné prestávky pre dobré jedlo a na konci dňa si prečítame, alebo povieme (závisí od vašich projektov), čo sa nám podarilo urobiť.

,,Niekedy mám naozaj problém byť len offline a dokončiť texty, na ktorých pracujem. V minulosti som robila niekoľko anti-prokrastinačných workshopov. Zúčastňovali sa ho zväčša autori rukopisov, ktorí si podobne ako ja, ťažko hľadali čas pre svoju tvorbu. No, občas prišli aj prekladateľky, fotografovia a ľudia, ktorí len jednoducho chceli zdieľať rovnaký tvorivý priestor a odísť s pocitom spokojnosti, že si predsa len vyhradili čas na tvorenie.

Pozývam vás na sériu mojich anti-prokrastinačných workshopov. Budú veľmi komorné (5-6 osôb) a verím, že vzhľadom na moje skúsenosti z minulých období, aj veľmi efektívne.“

Lektorka workshopu Gabriela Revická – www.gabriela.ezeny.sk

Autorka sa venuje lektorovaniu pre autorov, vedie komunitné združenie E-ženy, kde sa venuje podpore podnikateliek v rôznych fázach podnikania. Jej srdcovkou je Autorská škola Literario.eu. Vydala niekoľko kníh, niektoré súvisia s promo-činnosťou Slovenska, keďže sa vyše 20 rokov venovala prevádzkovaniu vlastnej cestovnej kancelárie so špecializáciou na Slovensko (Tricio).

Termín a miesto: 13.02.2019, čajovňa Shangrila, Bratislava - Staré Mesto

Pre koho je workshop určený:

Pre každého, kto túži po vhodnom priestore a po čase pre pokojnú tvorbu. Na veku, pohlaví, ani na ničom podobnom nezáleží.

Cena:

Bežná cena: 49 Eur

Cena pre členky OZ E-ženy a ich partnerov a priateľov Literárnej a prázdninovej spoločnosti Tricio: 35 Eur


Ak si k workshopu objednáte aj individuálnu konzultáciu, ponúkame vám ju zvýhodnenú cenu 29€/90min (bežná cena konzultácie je 59€/60€)

Termín, trvanie a priebeh workshopu:

Stretávame sa o 9tej hodine ráno a končíme o 17tej popoludní. Budeme mať spoločný úvod, spoločnú kávu a niekoľko príjemných krátkych prestávok, vrátane dôležitej obedňajšej. V cene workshopu je zahrnutá káva, čaj, voda a drobné občerstvenie. Obed nie je súčasťou ceny, v okolí našich priestorov je bohatý výber reštaurácii pre rôzne tipy stravovania.

 

Táto stránka používa cookies. Viac info