Anti-prokrastinačný workshop pre autorov a umelcov

,,Niekedy mám naozaj problém byť len offline a dokončiť texty, na ktorých pracujem. V minulosti som robila niekoľko anti-prokrastinačných workshopov. Zúčastňovali sa ho zväčša autori rukopisov, ktorí si podobne ako ja, ťažko hľadali čas pre svoju tvorbu. No, občas prišli aj prekladateľky, fotografovia a ľudia, ktorí len jednoducho chceli zdieľať rovnaký tvorivý priestor a odísť s pocitom spokojnosti, že si predsa len vyhradili čas na tvorenie.

Pozývam vás na jeden zo série mojich anti-prokrastinačných workshopov. Bude veľmi komorný (5-6 osôb) a verím, že vzhľadom na moje skúsenosti z minulých období, aj veľmi efektívny.

Nie, naozaj na ňom nebudeme prokrastinovať. Najprv si povieme, aký má každý z nás plán práce pre naše spoločné dni. Na určitý čas si vypneme mobilné telefóny a absolútne obmedzíme akékoľvek spojenie s internetom, aby sme sa vedeli sústrediť na tvorbu. Tvoriť budeme spravidla v čase od 9tej hodiny ráno do 17tej popoludní. Svoju kreativitu podporíme prostredím vznikajúceho sídla E-žien, v lone čarokrásnej prírody.

Počas dňa si urobíme príjemné prestávky na dobré jedlo, ktoré si spoločne pripravíme a na krátke prechádzky po Vílove. Na konci dňa si prečítame alebo povieme (závisí od vašich projektov), čo sa nám podarilo urobiť."

Lektorka workshopu - Gabriela Revická, www.gabriela.ezeny.sk

Autorka sa venuje lektorovaniu pre autorov, vedie komunitné združenie E-ženy, kde sa venuje podpore podnikateliek v rôznych fázach podnikania. Jej srdcovkou je Autorská škola Literario.eu, vďaka ktorej sa narodilo za posledných 8 rokov niekoľko desiatok kníh z dielne slovenských autorov. Vydala niekoľko kníh, niektoré súvisia s promo-činnosťou Slovenska, keďže sa vyše 20 rokov venovala prevádzkovaniu vlastnej cestovnej kancelárie so špecializáciou na Slovensko (Tricio).

Pre koho je workshop určený

Pre každého, kto túži po vhodnom priestore a po čase pre pokojnú tvorbu. Na veku, pohlaví, ani na ničom podobnom nezáleží.

Vílovo

Termíny a miesto

OKTÓBER

  14.10.2020

 

môžete prísť tvoriť na jeden alebo na dva dni - rozhodnutie je na vás :)

   VÍLOVO - Látkovce, dobrá dostupnosť z Bánoviec nad Bebravou (cca 11 km) alebo Partizánskeho (cca 13 km)

 

Ceny

Pre online účastníkov:

                                                 - 59€ pre Eženy a ich partnerov a priateľov Literárnej a prázdninovej spoločnosti Tricio

                                                        - 79€ štandardná cena

 

                                                         Offline účastníci:  

                                                     - 99€/1 deň, 179€/2 dni - štandardná cena

                                                                   - pre členky OZ E-ženy a ich partnerov a priateľov Literárnej a prázdninovej   

                                                      spoločnosti Tricio: 79€/1 deň, 159€ - cena za 2 dni

 

V cene je zahrnuté ubytovanie vo Vílove, celodenná strava a nápoje, workshop.


Ak si k workshopu objednáte aj individuálnu konzultáciu, ponúkame vám ju zvýhodnenú cenu 29€/90min (bežná cena konzultácie je 59€/60€)

 

 

Prihláška na Anti-prokrastinačný workshop vo Vílove

Ste členka OZ E-ženy ?: *

Odoslaním Prihlášky sa zaväzujete k úhrade poplatku za workshop.

Po vyplnení formulára potvrďte overovací kód "Nie som robot", počkajte kým sa zobrazí zelená fajočka a odošlite formulár.

Ak od nás nedostanete potvrdzujúci e-mail, napíšte nám na office@e-zeny.sk.

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie