Autorské stretnutia

Máte dobrú fantáziu? Píšete alebo chcete svoje písanie rozvinúť? Poďte sa s nami hrať na autorov. Ide o nezávislú hru pre dospelých, ktorí majú chuť rozvíjať svoju kreativitu.

Pozývame vás na autorské stretnutia, na ktorých dostanete zadanie, vy ho dokončíte, prečítate a lektorka vám dá spätnú väzbu. Nebudeme hodnotiť váš štýl, nejde ani o vážne komentáre k štylistike a gramatike, ale drobný posun vám sľúbime. Primárnym cieľom stretnutí s autormi je

HRA a kontakt s vašou KREATIVITOU.

Pokiaľ radi maľujete, pridajte sa k nám a domaľujte príbeh. Jednoducho ho vyjadrite obrazom, kým ho ostatní vyjadria slovom. Ak máte iný nápad, ako by ste sa zapojili, napíšte nám o ňom.

Jednu časť nášho stretnutia pre autorov budeme venovať otázke Čo je nové s vašou knihou, s vašou tvorbou. Môžete zdieľať, ako sa vám darí. Pokiaľ ešte nič nevytvárate, budeme vás k tvorbe motivovať, ale len ak to budete chcieť.

 

Miesto a termíny: Bratislava - Ružinov (Ostredky, presné miesto po vyplnení prihlášky)


Každú stredu od 05.2.2020 v čase od 17:30 hod. - 19:30 hod. (rezervujte si čas pre istotu do 20:0 hod., môže sa stať…)

Počet osôb: Stretnutia sú určené pre minimálne 3 a maximálne 5 osôb

Cena: 13 Eur (cena platí pri platbe za 3 stretnutia), pri voľnom vstupe 15 Eur

8 Eur pre členky OZ E-ženy - pri platbe za 3 stretnutia (pozrite si ďalšie výhody členstva), jednorázový vstup pre členky - 10 Eur 

 

INÉ služby pre autorov a individuálne konzultácie

Darčekový poukazNaše workshopy a konzultácie vám vieme ponúknuť aj ako darček.

Pokiaľ vám nevyhovujú termíny stretnutí, napíšte nám, niekedy vytvárame nové skupiny a nezverejňujeme ich. Našim klientom ponúkame aj individuálne konzultácie:

  • Ako vydať knihu
  • Marketing knihy
  • Najčastejšie chyby v rukopisoch
  • Financie pre vašu knihu
  • Ako začať písať knihu
  • Posudok k rukopisu

Ceny indidviduálnych konzultácii závisia od rozsahu vášho rukopisu, informácie vám zašleme emailom. Základný cenník nájdete na literarne.tricio.sk

 

Gabi RevickáLektorka

Gabi Revická, autorka 5tich kníh, zakladateľka Autorskej školy literario.eu, spoluzakladateľka projektu ezeny.sk a kreatívneho centra vilovo.sk.

,,Všetky moje projekty vznikli vďaka podpore mojich blízkych a priateľov. Uvedomujem si, že bez zdanlivo nevinných slov, by som dlhšie váhala a možno by moja tvorba zostala v rovine snívania. S radosťou podporujem zmysluplnú kreativitu. Považujem to za nevyhnutnú súčasť mojej práce aj poslania.” www.gabriela.ezeny.sk

 

Prihláška na Autorské stretnutia

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie