Babojazdovo revival

Babojazdovo revival - týždeň vo Vílove

Chceme sa stretávať. Chceme sa spoznávať. Chceme zdieľať. Chceme sa prepájať.

Výnimočná akcia pre všetky E-ženy, ktoré túžia venovať sa samej sebe a oddýchnuť si. A zároveň nemusieť riešiť, čo s deťmi.

 

E-žena Lucka Langová (zdravotná klaunka, moderátorka a animátorka) sa spolu s Vanessou Kaveckou (pedagogička, klaviristka, speváčka, animátorka) postarajú o program pre Vaše deti, a vy sa zatiaľ budete môcť ponoriť do vnútra a vydať sa na oslavnú cestu ženy vo všetkých jej podobách.

Prehĺbiť v sebe ženu: pannu, matku, kňažku a vedmu – archetypy, ktoré sú súčasťou ženskej duše. Vďaka meditačným, psychologickým a umeleckým technikám sa budeme rozmaznávať, zdieľať svoje talenty, hrať sa, tvoriť, tancovať, prepájať sa s prírodou, s múdrosťou a intuíciou. Želáme si, nech je tento týždeň oslavou ženy v nás. Na tejto ceste vás budú sprevádzať ďalšie dve ženy: terapeutka Zuzka Bajkajová a herečka Kristy Sihelská.

Týždeň plný tanca, spevu, maľovania, divadla, dôverných ženských zdieľaní a pohody. Zažijete „reštart“ v prírode.

Boli by sme veľmi rady, keby bol tento týždeň príležitosťou prepojiť sa s ďalšími skvelými ženami, so svojím vnútrom a zároveň so svojím dieťaťom. Spoločné aktivity, spoločné večery pri ohni, spoločné tvorenie. Deti sa budú hrať, behať v prírode a plynúť s rytmom našej skupiny. Vytvoríme „komunitu“, kde múdrosť a nadanie všetkých žien, tvorí „domov“ a bezpečné miesto pre náš rozvoj, rovnako aj rozvoj našich detí.

Zdieľať, pomáhať si, podporovať sa. V nádhernom prostredí Vílova sa každá z nás napojí na svoju silu a objaví vílu, ktorá je v nej ukrytá.

Liečenie divadlomNa stretnutie sa tešia:

Lucia Langová - moderátorka, od roku 2006 zdravotná klaunka v OZ Červený nos Clowndoctors, organizátorka rôznych podujatí, odborná poradkyňa v oblasti zdravia, mama a manželka. Študovala Arteterapiu na Masarykovej univerzite v Brne, okrem klaunovania organizuje rôzne podujatia. S ďalšími mamami založila Rodinné centrum Kamienkovo, rada varí, vymýšľa a vyrába bylinkové a ovocné likéry, mieša vonné liečivé soli do kúpeľa a masážne olejčeky.

Zuzana Bajkaiová – magistra sociálnej práce so zameraním na psychoterapiu s resocializáciou, terapeutka, sprevádza jednotlivcov a rodiny v krízach, venuje sa témam dlhodobého dopadu pôrodu na život človeka, témam limbického otlačku a liečenia vnútorného dieťaťa, rehabilitácii pôrodných zážitkov, témam vedomého života a liečeniu traumy.

Kristína Sihelská - herečka v Mestskom divadle Žilina, lektorka Liečenia divadlom (spojenie cesty sebapoznania a divadla), vedie divadelnú skupinu Théaterapia, ktorá prináša autorské predstavenia inšpirujúce k hľadaniu svojej podstaty. Osobnému rozvoju sa venuje vyše 15 rokov. Vedie skupiny aj jednotlivcov. Aktívne sa venuje intuitívnemu tancu a divadlu.

Termín:

Od pondelka 22. 7. 2019 do 26. 7. 2019.

 

Milé dámy, v prípade záujmu o Babojazdovo - revival nám napíšte na e-mailovú adresu: kristinasihelska@gmail.com. Babojazdovo revival je prioritne určený pre E-ženy, ale v prípade záujmu rady privítame aj nečlenky:)

 

Cena:

Na základe vášho záujmu a veku detí nastavíme cenu pobytu tak, aby bol pre vás zaujímavý:)

 

Viac o Vílove v ktorom nie sú Babo-jazdo-tábory ničím novým, a o tom, že boli veľmi obľúbené, si môžete prečítať TU

 

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie