Ďalšie články o virtuálnych asistentkách

 

Poslanie virtuálnej asistentky, umenie delegovať a prečo do toho ísť

„Umenie delegovať považujem za jedno z najdôležitejších umení v podnikaní," hovorí Gabriela Revická, zakladateľka OZ E-ženy, autorka projektu pre kreatívne podnikanie. Dozviete sa, ako má vyzerať nielen správne delegovanie, ale najmä o čom je práca virtuáliek, ako ich s obľubou nazýva Bohumila Ďurišová, lektorka kurzov virtuálnych asistentiek.

Rozhovor Adely Jasenovcovej s Gabi Revickou a Bohumilou Ďurišovou

http://ezeny.eu/poslanie-virtualnej-asistentky-umenie-delegovat-preco-toho-ist/

 

Virtuálna asistentka – možnosť, ako si vylepšiť rodinný rozpočet

Venovať sa práci v čase, keď vaše dieťatko spí, to by nemuselo byť na zahodenie. Vaše pracovné zručnosti by neotupeli a domov by ste priniesli pár eur navyše. Lenže, kto v dnešnej dobe zamestná ženu na materskej dovolenke? Ak k tomu prirátame cestovanie, začína sa to znovu komplikovať.

Pracovať pár hodín z domu pri vlastnom dieťatku je ideálnou prácou, o ktorej sníva takmer každá mamina. Nič však nie je nemožné a takáto práca skutočne existuje. Počuli ste o virtuálnej asistentke? Zarobte si z domu bez zbytočných výčitiek, že dieťatko nechávate s opatrovateľkou.

Článok Danky Piljarovej

http://ezeny.eu/virtualna-asistentka-moznost-ako-si-vylepsit-rodinny-rozpocet/

 

Gabi Revická: Bez virtuálnych asistentiek si svoje podnikanie neviem predstaviť!

Rozhovor Evy Kopeckej o dlhoročných skúsenosiach Gabi Revickej s virtuálnymi asistentkami, ktoré sú dôkazom toho, že ich práca v online svete má zmysel a význam. Na workshope Virtuálne asistentky a umenie delegovať sa prináša informácie o riešeniach, ktoré poskytujú pre vaše podnikanie pri vhodnom nastavení spolupráce.

http://ezeny.eu/virtualne-asistentky-gabi-revicka/

 

Virtuálna asistentka: Prečo sa ňou stať a prečo s ňou spolupracovať?

V rozhovore Evy Kopeckej prináša Bohumila Ďurišová odpovede na 7 najčastejších otázok o virtuálnych asistentkách. Na vlastnej koži vyskúšala pozíciu virtuálnej asistentky aj jej klientky. Dnes tieto skúsenosti odovzdáva ďalej. Na workshe Virtuálne asistentky a umenie delegovať prináša odpovede ako sa ňou možno stať a čo všetko s tým súvisí.

http://ezeny.eu/bohumila-durisova-virtualna-asistentka/

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie