Miranda Grey - Moon Mother Training Workshop

Miranda Grey

E-ženy organizujú workshopy s Mirandou Gray.

Pozývame vás na dvojdnodňový

Moon Mother Training Workshop.

 

Moon Mother, v preklade aj Mesačná Matka, je žena, ktorá sa rozhodla, že na svojej ceste životom chce naďalej šíriť posolstvo ženskej sily a sprevádzať tak iné ženy k ich uzdraveniu. Je svetlom pre iné ženy.

Miranda spája tieto ženy a spolu tak tvoria komunitu Moon Mothers. Ako Moon Mother budete súčasťou tejto celosvetovej komunity a spoločne sa tak môžete stretávať na celosvetových stretnutiach, vymieňať si znalosti a skúsenosti.

Byť Mesačnou Matkou znamená prinášať do každodenného života energie Božského Ženstva a tak spájať ostatné ženy do milujúceho a bezpečného kruhu.

Kľúčovým prvkom práce Moon Mother je aj praktizovanie Womb Blessing Attunement - Posvätné požehnanie ženského lona. Zakaždým, kedy žena dostane od vás toto požehnanie - tento dar, lieči sa zo starých blokov a jej napojenie na ženské energie sa viac a viac prehlbuje, preciťuje svoju ženskú silu a uzdravuje sa. Preto je aj Posvätné požehnanie ženského lona také dôležité - mení nás samotné a aj naše životy. Toto požehnanie býva často súčasťou aj ženských rituálov, napr. rituál menarché, žena - matka, rituál prechodu. 

Na workshope zistíte, čo to znamená byť Mesačnou Matkou a naučíte sa pracovať s uzdravujúcou energiou Divine Femine - božským ženstvom. Naučíte sa rôzne techniky, ako pracovať so svojím telom a rukami, ako správne usmerňovať prúd tejto energie.

Čakajú vás nabité dva dni s Mirandou Gray, ktorá tieto workshopy robí po celom svete už niekoľko rokov. Mnohé ženy cestujú do okolitých krajín, aby sa mohli stať Moon Mother. Teraz máme jedinečnú možnosť zažiť Mirandu tu na Slovensku.

 

Miranda GreyTermín a miesto: 15.06.2019 - 16.06.2019, Lesná Záhrada, Senec

Cena do 10.4.2019: 265,50 Eur - platí 10% zľava

Cena po 10.4.2019: 295 Eur

Cena zahŕňa workshop, využívanie priestorov v Lesnej Záhrade a tlmočnícke služby.

Pre E-ženy platí zľavnená cena aj po 10.04.2019. Stačí ak v prihlasovacom formulári označíte kolónku "Som E-žena" a uvediete svoje ID. Ak si ho nepamätáte, napíšte na office@e-zeny.sk

 

Miranda Grey prináša na Slovensko aj jednodňový Red Moon Workshop, E-ženy sú rovnako jeho organizátorom.

 

Prihlášky:

Na workshop sa môžete prihlásiť prostredníctvom prihlasovacieho formulára na stránke www.somvedomazena.sk.

Počet miest je limitovaný, preto sa prihláste čím skôr.

 

Prihlásenie