Miranda Grey - Red Moon Workshop

Miranda GreyE-ženy organizujú workshopy s Mirandou Gray.

Pozývame vás na jednodňový

Red Moon Workshop.

Žijeme v dobe, kedy ženy túžia niečo vo svojom živote zmeniť. Už sme sa totiž dokázali vyrovnať mužom - ich výkonom a ich dosahovaniu cieľov. Pracujeme v tých istých firmách na rovnakých pozíciách. Avšak aj po tomto všetkom - stále nám niečo chýba. Snažíme sa rovnať mužom, pri čom si neuvedomujeme vlastnú ženskú silu. Panuje v nás presvedčenie, že byť ženou je skôr trestom ako výhrou a že menštruácia je niečo nečisté, niečo čo nám komplikuje život.

Zabúdame, že práve naša menštruácia a ženský cyklus je to magické kúzlo, vďaka čomu sme také odlišné od mužov.

Náš cyklus funguje podobne ako príroda. Každé ročné obdobie má svoju esenciu a svoje dary. Vďaka týmto darom a jej premenlivosti dokáže príroda a všetko okolo nás fungovať tak dokonale, hoci tomu na prvý pohľad nerozumieme. A podobne je to so ženským telom.

Srdečne vás pozývame na celodenný workshop pod vedením Mirandy Gray, ktorá má takéto workshopy po celom svete a teraz aj 1.krát na Slovensku. Budeme objavovať ženský cyklus a budeme sa učiť, ako sa napájať na svoju ženskú podstatu, energiu, posvätné ženstvo. 

Naučíte sa, ako si lepšie uvedomovať svoj cyklus skrz svoje telo, dňa cyklu, snov, pocitov a reakcií na svet okolo nás.

Dozviete sa, ako fungujú jednotlivé fázy ženského cyklu a ako s nimi pracovať v bežnom živote.

Workshop ponúka možnosť naučiť sa pracovať s energiami nášho lona, ktoré je zodpovedné za rovnováhu v našom živote - aby sme boli jemné, ale silné, otvorené ale nie zraniteľné.

Tešíme sa na vás.

 

Miranda GreyTermín a miesto: 14.06.2019, Lesná Záhrada, Senec

Cena do 10.4.2019: 144 Eur - platí 10% zľava

Cena po 10.4.2019: 160 Eur

Pre E-ženy platí zľavnená cena aj po 10.04.2019.

Stačí ak v prihlasovacom formulári označíte kolónku "Som E-žena" a uvediete svoje ID. Ak si ho nepamätáte, napíšte na office@e-zeny.sk

 

Miranda Grey prináša na Slovensko aj dvojdňový Moon Mother Training Workshop, E-ženy sú rovnako jeho organizátorom.

 

Prihlášky:

Na workshop sa môžete prihlásiť prostredníctvom prihlasovacieho formulára na stránke www.somvedomazena.sk.

Počet miest je limitovaný, preto sa prihláste čím skôr.

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie