Pobytový workshop - rodinné konštelácie

Pozývame vás na pobytový workshop vo Vílove - rodinné konštelácie s Jasminou Ivanovič.

 

Začneme umelecky. Prvý večer budeme maľovať. Ak maľovať neviete, nenechajte sa odradiť. Okrem toho, že Jasmina k výtvarnému i inému umeniu priviedla niekoľko svojich klientov, tento typ kreativity bude veľmi úzko súvisieť s rodinnými konšteláciami, ktoré nás čakajú počas víkendu. Počas celého pobytu budeme mať skvelú vegetariánsku stravu a hojnosť jabĺk z miestnych sadov.

 

Čo sú rodinné konštelácie a v čom môžu zlepšiť vaše vzťahy?

Ide o metódu, vďaka ktorej môžete jasnejšie a bdelšie vidieť vzťahy vo vašom živote. Je celkom prirodzené, keď sa na javy pozeráme zvonka ako pozorovatelia. Dokážeme mať jasnejší pohľad na veci a udalosti, ktoré sa nám bežne zdajú ako absolútne nepochopiteľné. Zrazu vnímame súvislosti, prečo sa k sebe dve osoby správajú necitlivo, čo je za problémom to skutočné, z čoho môže prameniť a s čím sa spája. Na mnohé odpovede by naša racionálna myseľ neprišla, aj keby po nich bádala celé roky. Želáme vám zažiť rodinné konštelácie v bezpečnom prostredí so skúseným lektorom a postaviť si vlastnú rodinnú alebo inú vzťahovú konšteláciu tak, aby sa vám podarilo vidieť vzťahy vo vašom živote z inej perspektívy.

 

JasminaInfo o lektorke:

Jasmína Ivanovič sa už dlhé roky venuje alternatívnym metódam, ktoré využíva pri poradenstve pre svojich klientov. Ovláda veľmi špecifickú metódu, ktorou svojim klientom pomáha a radí prostredníctvom tzv. testu geomantie. Jasminine meno sa spája s rodinnými konšteláciami, kineziológiou, ale aj s jej obľúbenými bachovkami, numerológiou či čínskym horoskopom, dokonca aj s tarotom. V prostredí E-žien je pani Jasmina známa a obľúbená.

Dátum a miesto:

Termín upresníme čoskoro - sledujte nás:), LOVO – Látkovce pri Partizánskom (cca 90min od Bratislavy)

Odporúčaný príchod - v piatok 22.03.2019 do 18.30hod, odchod v nedeľu v popoludňajších hodinách (závisí, koľkých rodinných konštelácii sa chcete zúčastniť a aký bude počet účastníkov)

 

Informácie o Vílove:

Komunitné centrum, nové sídlo E-žien nájdete na konci pokojnej obce pod lesom (s výborným prístupom a bezpečným "parkingom" pre vaše auto). Je to miesto, kde môžete dokonale vypnúť. Vílovo prechádza neustálymi zmenami a úpravami, dokonca je zatiať neoznačené (na fasáde vás ešte neprekvapí obraz víly), začali sme ho kreovať iba začiatkom roka, ale veríme, že jeho potenciál a atmosféra vás naplní podobným nadšením a radostnou energiou ako nás. Ubytovanie ponúkame v jednej alebo v dvoch chalupách ( v závislosti od počtu účastníkov). Počas prestávok odporúčame prechádzky do lesa alebo na lúku, ktorá nosí názov zázračná alebo len tak si posedieť na hojdacej lavičke pod altánkom. Blízke okolie je bohaté na menej známe atrakcie (Babylon, kaštieľ Brodzany, Jankov vŕšok a partizánske bunkre, Uhrovec  - rodinsko Ľ. Štúra a A. Dubčeka, Uhrovský hrad, kúpele a hvezdáreň Malé Bielice, prípadne aj Bojnice), ale na preskúmanie odporúčame ďalší pobyt :))

 

Kompletná cena za víkendový workshop:

Štandardná cena - 169 Eur

Cena pre členky OZ E-ženy - 129 Eur (t.j. 30% zľava). Pokiaľ vás zaujímajú aj ďalšie výhody členstva, rady vám o nich napíšeme, alebo si o nich môžete prečítať TU. Alebo sa rovno môžete stať členkou :)

Cena zahŕňa ubytovanie, celodennú stravu a pitný režim počas celého pobytu - 3 dni, 2 noci.

 

 

Prihláška na Pobytový workshop - rodinné konštelácie

Ste členka OZ E-ženy?: *

Fakturačné údaje

Odoslaním Prihlášky sa zaväzujete k úhrade poplatku za pobyt.

Po vyplnení formulára potvrďte overovací kód "Nie som robot", počkajte kým sa zobrazí zelená fajočka a odošlite formulár.

Ak od nás nedostanete potvrdzujúci e-mail, napíšte nám na office@e-zeny.sk.

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie