Podporná skupina 6x6

Pozvánka do podpornej skupiny - formát 6 x 6

 

Neviete sa pohnúť z miesta a cítite sa zacyklený?

Hľadáte riešenie - ako sa zostať zo stagnácie?

Chýba vám podpora, vďaka ktorej by ste sa nakopli?

 

Po úspešných formátoch podporných skupín Gabi's Support Groups (5x5 a 7x7), vás pozývamePodporné skupiny na ďalší. Predošlé verzie boli orientované na sledovanie zámerov a zmysluplných cieľov. Tento formát je orientovaný na špecifické oblasti, ktorým sa rozhodnete venovať, teda nie na ciele všeobecné a navyše je výrazne atraktívnejší kvôli bonusom, ktoré sme pre vás pridali.

Keď sme pridlho izolovaní, je úplne prirodzené, že nám chýba podpora našich priateľov alebo kolegov. V práci sa kolegovia hneď ráno porozprávajú pri káve a povedia si, aký majú plán. Sledujú si plnenie mesačných plánov a vďaka tomu aj napredujú. Ak si šéfujete sama, je to náročnejšie. Nikomu sa nezodpovedáte a mnoho plánov sa zľahka posúva, odsúva, niektoré upadajú až do zabudnutia... Pre naše podvedomie to vôbec nie je dobré, pretože sa nám hromadí pocit, že sme niečo nedokončili a keď je toho viac, tak sa aj tento pocit znásobuje.

Riešenie? Podporné skupiny, ktoré majú dlhoročne v E-ženách aj mimo nich mimoriadny úspech. Vďaka pravidelnému stretávaniu a sledovaniu vzájomných zámerov by vám bolo nesmierne trápne, nič so svojimi plánmi neurobiť. Absolventky predošlých verzií podporných skupín si pochvaľovali vedenie skupiny, držanie priestoru a aj dohľad nad zámermi, no obzvlášť silu, ktorú im stretnutia dávali. Referencie nájdete na konci tohto článku.

 

Pre koho sú naše podporné skupiny určené? Pre každého, kto má podobné otázky ako:

 • Kto by ma podporil v mojom novom podnikaní alebo v situácii, v ktorej sa aktuálne nachádzam?
 • Kto rieši niečo podobné v podnikaní alebo v osobnom živote ako ja?
 • Ako nájdem ľudí, s ktorými by sme mohli spolu rásť a podporovať sa?

 

Pre koho podporná skupina 6x6 nie je určená:

 • Pokiaľ chcete už viesť vlastnú skupinu a podobné formáty ste s nami už absolvovali - máme pre vás špeci ponuku - viď nižšie.
 • Pokiaľ ste líder(ka) a vediete dosť vlastných skupín, naše témy nie sú pre vás aktuálne prioritné a strážite si voľný čas pre seba.
 • Pokiaľ nemáte aktuálne záujem o žiadnu podobnú podporu.

 

Čím je formát 6x6 charakteristický?:

 1. skupiny nasledujú veľmi podobný tematický zámer
 2. skupina sa vzájomne motivuje a podporuje v podobných cieľoch
 3. vytvára nie len pocit, ale aj reálne prináša možnosť oprieť sa o ľudí, ktorí riešia podobné oblasti v podnikaní alebo v osobnej sfére


Aké skupiny aktuálne otvárame:


Písanie obsahu - texty pre webstránky - 2x mesačne

 • Ako písať texty pre web stránku + gramatika, štylistika, základy o kľúčových slovách - vhodné aj pre virtuálne asistentky a pre tých, ktorí píšu veľa mailov
 • Ako robiť rozhovory pre webstránku - užitočné pre tvorbu obsahu webstránky

 

Online podnikateľka, podnikateľka, start-up, virtuálna asistentka - 2x mesačne

Táto skupina je vhodná pre každú ženu bez ohľadu na to, či je:

 • začínajúca online podnikateľka (start-up),
 • virtuálna asistentka
 • podnikateľka, ktorá mení marketingové stratégie svojho podnikateľka a učí sa delegovať.

 

Vďaka bohatým skúsenostiam s vedením skupín podobného charakteru predpokladáme unikátne zosúladenie skupiny. Z referencií absolventiek predošlých skupín vyplýva absolútna nevšednosť priebehu stretnutí. Gabi Revická, ktorá tieto skupiny vedie, sa vyše 27 rokov venuje podnikaniu, lektorskej činnosti, ovláda koučovské techniky, ale aj mnoho tzv. mäkkých techník, ktoré pri svojej práci so ženami - podnikateľkami - využíva.


,,Zdieľanie je spôsob, ako sa obohacovať, ako pretkať a podporiť naše podnikania, ako sa viac spoznať a mať nové priateľstvá. Podnikatelia sa vždy radi stretávali a vymieňali si skúsenosti overené v praxi. V našom bezpečnom kruhu je dobrým zvykom podporiť sa nielen informáciami, ale aj kontaktmi, ktoré sú pre kvalitu našich podnikaní veľmi užitočné." Gabi Revická

 

Jazykové podporné skupiny - 2x mesačne

Zámery tejto skupiny sú orientované na využitie cudzieho jazyka v praxi, optimálne v podnikaní. Celá skupina komunikuje výhradne vo vopred určenom jazyku.

 • maďarsky hovoriaca skupina so zámerom prezentovať sa na maďarskom trhu
 • pre anglicky, rusky a španielsky hovoriace skupiny hľadáme líderky - podmienky rady upresníme emailom cez gabi@e-zeny.sk

 

Vynovenie webstránky a váš osobný profil - 2x mesačne

Skupina je optimálna pre tých, ktorí nemajú dokončenú webstránku a neustále tento proces dokončenia odkladajú. V skupine riešime absolútne všetko, čo potrebujete pre dobré SEO webu, kľúčové slová, tým pádom aj texty, obrázky aj videá, ale aj dôležitosť marketingu vašej osoby.

 

Ak ste nenašli tému, ktorú chcete riešiť
alebo
Chcete prostredníctvom E-žien viesť svoju skupinu:

 

 • Ak máte pocit, že vám chýba téma podpornej skupiny, napíšte nám.
 • Ak chcete viete vlastnú skupinu, máme špeciálnu ponuku pre absolventov 5x5 a 7x7, teda absolventky, ktoré opakovanou účasťou v skupinách nabrali zručnosti nutné pre vedenie vlastnej podpornej skupiny. Napíšte nám, rady s vami nájdeme spôsob realizácie.

 

Čo vám účasť na skupine 6X6 môže priniesť?

 • nové poznatky, zručnosti, obohacujúce zdieľania
 • podporu pre oblasť, v ktorej sa chcete posunúť a kontakty
 • konzultácie, ktoré môžu výrazne zmeniť vaše myslenie a pohľad na podnikanie, štýl života a pod.

 

Ak máte dôvody, kvôli ktorým váhate 

 • Neviete, či sa vám štýl vedenia skupiny bude páčiť. V tom prípade odporúčame zúčastniť sa napríklad Biznis Brunch (info v úvodnej časti nášho webu) alebo iného nášho eventu (ponúkame ich grátis viacero, pokojne napíšte), kde ste si preverili, či vám štýl našej práce vyhovuje.
 • Nemáte voľné financie. Napíšte nám, je to skôr investícia pre vašu podporu. Vždy hľadáme riešenia a často ich aj nájdeme.

 

,,Tam, kde je vôľa, je aj cesta." Viete, kto to povedal?

 

Referencie z podporných skupín Gabi's Support Groups

Aj keď nechceme príliš odkloniť vašu pozornosť, je tu niečo, čo by vás mohlo zaujímať. Referencie z rôznych verzií podporných skupín, ktoré Gabi viedla a fotogaléria z offline stretnutí.

 

Informácie o lektorke

Aktuálne skupiny vedie Gabi Revická a jej nepravidelné spolulektorky. Priebežne nájdete v článku informácie o nových podporných skupinách a nových lektorkách.

Gabi Revická - vedie E-ženy aj Autorskú školu Literario, realizuje rozhovory so zaujímavými ľuďmi, učí podnikať - startupy a nové stratégie, rada šíri ďalej všetko nové, čo sa naučí. Na jej webvizitke sa dozviete o jej talentoch podľa Gallupovho testu, o jej pracovných výsledkoch a aj o osobnom živote. Ešte viac sa o nej dozviete na jej osobnej webstránke, ktorá je tiež výsledkom startupu, do ktorého sa pustila len nedávno. Eženy vedie v spolupráci s Tami Osaďanovou, tvorbu nových webov a online marketingové stratégie so Zsanett Berec. Hovorí, že svojim úspechom vďačí svojmu skvelého tímu a vzácnej spolupráci s dospelými dcérami Niki Kolesár a Viki Revickou.

Viac o Gabi: www.gabriela.ezeny.skwww.revicka.sk

 

Ako naše stretnutia prebiehajú:

Počas pandémie výhradne online (cez zoom), mimo pandémie podporujeme aj offline stretnutia, kto nemôže prísť osobne na miesto, kde prebieha (zväčša v blízkosti Bratislavy alebo priamo v Bratislave), pripojíme vás online.

 

Koľko stretnutia trvajú a aké sú termíny a časy stretnutí:

Stretnutia trvajú 90 minút a sú teda 2 x mesačne. Konajú sa zväčša cez týždeň (ak sa skupina dohodne, tak prípadne aj v nedeľu večer). Prebiehajú v čase od 17.30 a neskôr - konkrétne dni a časy zladíme tak, aby vyhovovali všetkým členom skupiny.

 

Cena za 2 online stretnutia mesačne:

Bežná cena pre nečlenky za 2 stretnutia - 59 € - odporúčame členstvo v OZ E-ženy je spojené s ďalšími výhodami.
Cena pre členky - 29 €


BENEFITY - naozaj vynikajúce benefity k stretnutiam


Každý mesiac máte skvelý benefit - individuálnu hodinovú konzultáciu s Gabi v hodnote 59€ ako bonus a je venovaná výhradne len vašim potrebám. Čiže v cene 2 online stretnutí, teda v cene 59 €, máte jednu konzultáciu v hodnote 59 € GRÁTIS .

Váhate? Ešte viac vás potešíme:)

Pri úhrade 6-tich stretnutí naraz - 1 stretnutie GRÁTIS:
59€ pre nečlenky = 354 €/295€
29€ pre členky = 174€/145€

Rozdiel v cene pre členky E-žien a nečlenky je až 150€. Pokiaľ uvažujete o členstve, ale nedisponujete aktuálne potrebným množstvom financií, rady vám vyjdem v ústrety rozdelením členského na 2 splátky a ihneď si môžete uplatniť aj zľavu na úhradu 6x6. Okrem toho vám ponúkame kvantá ďaľšch výhod. 

ĎALŠIE BONUSY K JEDNORÁZOVEJ úhrade:

 1. Online alebo offline verzia knižky Juliet a tá druhá od Gabi
 2. Ak chcete ďalšie konzultácie, dostanete ich až s 50% za 5 ďalších konzultácií s Gabi (50% sa počíta zo základnej ceny 59 €)

 

PRIHLÁŠKA

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info