Podporná skupina 6 x 6

Podporná skupina pre podnikateľ-ky aj pre autor-ky

 

Chcete byť v podpornej skupine, ktorá vás podporí a inšpiruje? Parťákov, vďaka ktorým si dokončíte neukončené projekty?

Chcete dopísať knihu, písať články a rozhovory pre web stránku?

Hľadáte podpornú skupinu pre vaše podnikanie, dokončenie webu, rozvoj jazyka??

 

 

Keď sme pridlho izolovaní, je úplne prirodzené, že nám chýba podpora našich priateľov alebo kolegov. Podporné skupiny V práci sa kolegovia hneď ráno porozprávajú pri káve a povedia si, aký majú plán. Sledujú si plnenie mesačných plánov a vďaka tomu aj napredujú. Ak si šéfujete sama, je to náročnejšie. Nikomu sa nezodpovedáte a mnoho plánov sa zľahka posúva, odsúva, niektoré upadajú až do zabudnutia... Pre naše podvedomie to vôbec nie je dobré, pretože sa nám hromadí pocit, že sme niečo nedokončili a keď je toho viac, tak sa aj tento pocit znásobuje.

Riešenie? Podporné skupiny, ktoré majú dlhoročne v E-ženách aj mimo nich mimoriadny úspech. Vďaka pravidelnému stretávaniu a sledovaniu vzájomných zámerov by vám bolo nesmierne trápne, nič so svojimi plánmi neurobiť. Absolventky predošlých verzií podporných skupín si pochvaľovali vedenie skupiny, držanie priestoru a aj dohľad nad zámermi, no obzvlášť silu, ktorú im stretnutia dávali. Referencie nájdete na konci tohto článku.

 

Pre koho sú naše podporné skupiny určené? Pre každého, kto má podobné otázky ako:

 • Kto by ma podporil v mojom novom podnikaní, v písaní alebo v situácii, v ktorej sa aktuálne nachádzam?
 • Kto rieši niečo podobné v podnikaní, v tvorbe alebo v osobnom živote ako ja?
 • Ako nájdem ľudí, s ktorými by sme mohli spolu rásť a podporovať sa?

 

Pre koho podporná skupina 6x6 nie je určená:

 • Pokiaľ chcete už viesť vlastnú skupinu a podobné formáty ste s nami už absolvovali - máme pre vás špeci ponuku - viď nižšie.
 • Pokiaľ ste líder(ka) a vediete dosť vlastných skupín, naše témy nie sú pre vás aktuálne prioritné a strážite si voľný čas pre seba.
 • Pokiaľ nemáte aktuálne záujem o žiadnu podobnú podporu.

 

Čím je formát 6x6 charakteristický?:

 1. skupiny nasledujú veľmi podobný tematický zámer
 2. skupina sa vzájomne motivuje a podporuje v podobných cieľoch
 3. vytvára nie len pocit, ale aj reálne prináša možnosť oprieť sa o ľudí, ktorí riešia podobné oblasti v podnikaní alebo v osobnej sfére


Aké skupiny priebežne otvárame:

 

Vďaka bohatým skúsenostiam s vedením skupín podobného charakteru predpokladáme unikátne zosúladenie skupiny. Z referencií absolventiek predošlých skupín vyplýva absolútna nevšednosť priebehu stretnutí. Gabi Revická, ktorá tieto skupiny vedie, sa vyše 27 rokov venuje podnikaniu, lektorskej činnosti, ovláda koučovské techniky, ale aj mnoho iných techník, ktoré pri svojej práci využíva.

 

Autorská podporná skupina - 2 x mesačne

Skupina je úplne ideálna pre autorov, ktorí majú jasný plán a chcú dokončiť svoju knihu. Dozviete sa viac o požiadavkách na kvalitu rukopisu, venujeme sa aj spätnej väzbe na vaše texty a trénujeme fantáziu autorov v rámci rozličných žánrov. Gabi Revická podporila vďaka Autorskej škole Literario.eu vyše desiatky nových kníh. Jej sprevádzanie môže významne podporiť vznik aj tej vašej. 

 

Ako písať texty a rozhovory pre web stránku - 2 x mesačne

Skupina je optimálna pre absolventov prvého modulu kurzu Ako písať texty pre web stránku a jej napredovanie je zamerané na rozvoj zručností nových copywritterov. Ak s písaním článkov pre web stránky začínate, naučíte sa nevyhnutné základy a získate obohacujúce informácie z praxe, budete mať možnosť učiť sa nielen na svojich chybách.

 

Jazykové podporné skupiny - 2x mesačne

Zámery tejto skupiny sú orientované na využitie cudzieho jazyka v praxi, optimálne v podnikaní. Celá skupina komunikuje výhradne vo vopred určenom jazyku.

 • maďarsky hovoriaca skupina so zámerom prezentovať sa na maďarskom trhu
 • pre anglicky, rusky a španielsky hovoriace skupiny hľadáme líderky - podmienky rady upresníme emailom cez gabi@e-zeny.sk

 

Vynovenie webstránky a váš osobný profil - 2x mesačne

Skupina je optimálna pre tých, ktorí nemajú dokončenú webstránku a neustále tento proces dokončenia odkladajú. V skupine riešime absolútne všetko, čo potrebujete pre dobré SEO webu, kľúčové slová, tým pádom aj texty, obrázky aj videá, ale aj dôležitosť marketingu vašej osoby.

 

Ak ste nenašli tému, ktorú chcete riešiť
alebo
Chcete prostredníctvom E-žien viesť svoju skupinu:

 

 • Ak máte pocit, že vám chýba téma podpornej skupiny, napíšte nám.
 • Ak chcete viete vlastnú skupinu, máme špeciálnu ponuku pre absolventov 5x5 a 7x7, teda absolventky, ktoré opakovanou účasťou v skupinách nabrali zručnosti nutné pre vedenie vlastnej podpornej skupiny. Napíšte nám, rady s vami nájdeme spôsob realizácie.

 

Čo vám účasť na skupine 6X6 môže priniesť?

 • nové poznatky, zručnosti, obohacujúce zdieľania
 • podporu pre oblasť, v ktorej sa chcete posunúť a kontakty
 • konzultácie, ktoré môžu výrazne zmeniť vaše myslenie a pohľad na podnikanie, tvorbu, štýl života a pod.

 

Ak máte dôvody, kvôli ktorým váhate 

 • Neviete, či sa vám štýl vedenia skupiny bude páčiť. V tom prípade odporúčame zúčastniť sa napríklad Biznis Brunch (info v úvodnej časti nášho webu) alebo iného nášho eventu (ponúkame ich grátis viacero, pokojne napíšte), kde ste si preverili, či vám štýl našej práce vyhovuje.
 • Nemáte voľné financie. Napíšte nám, je to skôr investícia pre vašu podporu. Vždy hľadáme riešenia a často ich aj nájdeme.

 

,,Tam, kde je vôľa, je aj cesta." Viete, kto to povedal?

 

Referencie z podporných skupín Gabi's Support Groups

Aj keď nechceme príliš odkloniť vašu pozornosť, je tu niečo, čo by vás mohlo zaujímať. Referencie z rôznych verzií podporných skupín, ktoré Gabi viedla a fotogaléria z offline stretnutí.

 

Informácie o lektorke

Aktuálne skupiny vedie Gabi Revická a jej nepravidelné spolulektorky. Priebežne nájdete v článku informácie o nových podporných skupinách a nových lektorkách.

Gabi Revická - vedie E-ženy aj Autorskú školu Literario, realizuje rozhovory so zaujímavými ľuďmi, učí podnikať - startupy a nové stratégie, rada šíri ďalej všetko nové, čo sa naučí. Na jej webvizitke sa dozviete o jej talentoch podľa Gallupovho testu, o jej pracovných výsledkoch a aj o osobnom živote. Ešte viac sa o nej dozviete na jej osobnej webstránke, ktorá je tiež výsledkom startupu, do ktorého sa pustila len nedávno. 

Viac o Gabi: www.gabriela.ezeny.skwww.revicka.sk

 

Ako naše stretnutia prebiehajú:

Počas pandémie výhradne online (cez zoom), mimo pandémie podporujeme aj offline stretnutia, kto nemôže prísť osobne na miesto, kde prebieha (zväčša v blízkosti Bratislavy alebo priamo v Bratislave), pripojíme vás online.

 

Koľko stretnutia trvajú a aké sú termíny a časy stretnutí:

Stretnutia trvajú 90 minút a sú teda 2 x mesačne, celkom 3 mesiace po sebe (pokiaľ sa skupina rozhodne pre intenzívnejšie tempo, je možné stretnutia zhustiť). Konajú sa zväčša cez týždeň (ak sa skupina dohodne, tak prípadne aj v nedeľu večer). Prebiehajú v čase od 17.30 a neskôr - konkrétne dni a časy zladíme tak, aby vyhovovali všetkým členom skupiny.

 

Cena za 1 online stretnutie:

Bežná cena pre nečlenky za 1 stretnutie - 25 € - odporúčame členstvo v OZ E-ženy je spojené s ďalšími výhodami.
Cena pre členky - o 30% menej

 

Pri úhrade 6-tich stretnutí - špeciálny benefit: 1hodinová konzultácia s Gabi zahrnutá v cene (konzultácia v hodnote 59 €) :
pre nečlenky = 150€ (cena za 6 stretnutí)
pre členky    = o 30% menej (cena za 6 stretnutí)

 

ĎALŠIE BONUSY K JEDNORÁZOVEJ úhrade:

 1. Online alebo offline verzia knižky Juliet a tá druhá od Gabi
 2. Ak chcete ďalšie konzultácie, dostanete ich až s 50% za 5 ďalších konzultácií s Gabi (50% sa počíta zo základnej ceny 59 €)

 

PRIHLÁŠKA

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie