Podporte svoje podnikanie cez vaše talenty

Workshop je pre dámy, ktoré chcete byť úspešnejšie, šťastnejšie vďaka svojim talentom. Je určený pre tie z vás, ktoré podnikáte alebo len chcete podnikať. Pracujete alebo chcete zmenu a hľadáte inšpiráciu. 

Promo upútavka:

Aké sú moje talenty? V čom som jedinečná? Ako si budujem vzťahy? Ako môžem prosperovať ľahšie? Ako môžem robiť efektívnejšie a ešte aby ma to, čo robím aj bavilo?

Obsah kurzu:

Kľúčom k úspechu je poznať a pochopiť, kto som, v čom som dobrý a vedieť, ako svoje talenty a silné stránky môžem uplatniť a rozvíjať v každodennom živote.

Na vyššie uvedené otázky spolu nájdeme odpovede.

V cene workshopu je dotazník. Vďaka tomuto svetovému dotazníku CliftonStrengths®, zistíte, aké máte talenty a naučíme sa im spolu porozumieť.  Je potrebné sa prihlásiť čím skôr, aby ste si stihli urobiť dotazník pred workshopom.

Budete vedieť svojich top 5 talentov, v čom ste jedinečná a iná od ostatných.

Dozviete sa praktické tipy, ako môžete svoje talenty ďalej rozvíjať, pretože v nich tkvie váš jedinečný potenciál.

Ľudia, ktorí používajú každý deň svoje silné stránky majú 3-krát vyššiu kvalitu života6-násobne viac sú zapojenejší/angažovanejší vo svojej práci, biznise. Keď pracujeme alebo podnikáme cez naše talenty, tak nás práca viac baví, sme šťastnejší a máme viac energie.

Info o lektorke:

Katarína Medvecová Plichtová

Workshopom vás povedie Katka Medvecová Plichtová, oficiálne certifikovaný kouč spoločnosťou Gallup. Pracovala vo finančnom sektore, v poisťovníctve 16 rokov. Prešla si v korporácii rôznymi pozíciami až po manažment, jej špecializáciou bola podpora predaja.

Svojho prvého trénera mala, keď mala 7 rokov a začala hrať tenis, ktorému sa venovala takmer až do dospelosti. Počas profesijného života nabrala mnohé skúsenosti, absolvovala rôzne školenia, programy, učila sa pod vedením šikovných kolegov, nadriadených. Osobnému rozvoju sa intenzívne venuje od roku 2013. Z rozvojových programov, ktoré absolvovala môžeme spomenúť programy spoločnosti Landmark v Londýne, v roku 2016 certifikovaný program kouča podľa ICF v Business Coaching College v Bratislave. Objavovaniu a rozvoju talentov a silných stránok sa venuje od roku 2017. Oficiálny program kouča podľa metodiky Gallup dokončila v apríli 2018 v Londýne.

 

Termín workshopu: 16.01.2019 v Bratislave (bude upresnené po prihlásení)

Trvanie workshopu: 13:00 hod. – 16:30 hod. (3,5 hod.)

Kapacita: max 10 osôb

Cena:

štandardná cena - 65 Eur      

členky OZ E-ženy - 52 Eur (ak sa chcete stať členkou OZ E-ženy, ponúkame vám ďalšie množstvo výhod)     

V cene je zahrnutý on-line dotazník v hodnote 20 EUR, ktorý odhalí top5 talentov + občerstvenie.

 

Prihlasovanie: priamo lektorke na adrese: medvecova.plichtova@gmail.com

Odporúčame prihlásiť sa čo najskôr, pretože v dostatočnom časovom predstihu pred workshopom je potrebné vyplniť dotazník - ideálne do 10.01.2019. Ten vám Katka zašle po prihlásení a úhrade ceny workshopu. Materiály na workshop bude pripravovať na základe výsledkov z dotazníkov:) pre každého účastníka individuálne.

 

Fotogaléria z našich "talentových stretnutí"

 

Táto stránka používa cookies. Viac info