Podporte svoje podnikanie cez vaše talenty

Workshop je pre dámy, ktoré chcete byť úspešnejšie, šťastnejšie vďaka svojim talentom. Je určený pre tie z vás, ktoré podnikáte alebo len chcete podnikať. Pracujete alebo chcete zmenu a hľadáte inšpiráciu. 

Promo upútavka:

Aké sú moje talenty? V čom som jedinečná? Ako si budujem vzťahy? Ako môžem prosperovať ľahšie? Ako môžem robiť efektívnejšie a ešte aby ma to, čo robím aj bavilo?

Obsah kurzu:

Kľúčom k úspechu je poznať a pochopiť, kto som, v čom som dobrý a vedieť, ako svoje talenty a silné stránky môžem uplatniť a rozvíjať v každodennom živote.

Na vyššie uvedené otázky spolu nájdeme odpovede.

V cene workshopu je dotazník. Vďaka tomuto svetovému dotazníku CliftonStrengths®, zistíte, aké máte talenty a naučíme sa im spolu porozumieť.  Je potrebné sa prihlásiť čím skôr, aby ste si stihli urobiť dotazník pred workshopom.

Budete vedieť svojich top 5 talentov, v čom ste jedinečná a iná od ostatných.

Dozviete sa praktické tipy, ako môžete svoje talenty ďalej rozvíjať, pretože v nich tkvie váš jedinečný potenciál.

Ľudia, ktorí používajú každý deň svoje silné stránky majú 3-krát vyššiu kvalitu života6-násobne viac sú zapojenejší/angažovanejší vo svojej práci, biznise. Keď pracujeme alebo podnikáme cez naše talenty, tak nás práca viac baví, sme šťastnejší a máme viac energie.

Info o lektorke:

Katarína Medvecová Plichtová

Workshopom vás povedie Katka Medvecová Plichtová, oficiálne certifikovaný kouč spoločnosťou Gallup.

Po 16 rokoch bohatých skúseností v korporáciách v poisťovníctve som sa rozhodla upraviť svoje profesionálne pôsobenie tak, aby som sa mohla každý deň viac učiť a to čo sa učím, aby som mohla aplikovať aj viac v praxi dennodenne. Túžila som po väčšej pracovnej slobode a flexibilite. Koučing sa stal, nie pôvodne plánovaným, ale veľmi prirodzeným pokračovaním tejto cesty osobného rozvoja. 

Akreditovaný kurz kouča podľa ICF som absolvovala v Business Coaching College v Bratislave. Počas tohto obdobia ma veľmi oslovila metóda na odhaľovanie ľudského potenciálu. Špecifický kurz na rozvoj talentov a silných stránok som absolvovala v Londýne. Stala som sa tak v poradí tretím certifikovaným koučom spoločnosti Gallup na Slovensku.

Termín workshopu: 16.01.2019 v Bratislave (bude upresnené po prihlásení)

Trvanie workshopu: 13:00 hod. – 16:30 hod. (3,5 hod.)

Kapacita: max 10 osôb

Cena:

štandardná cena - 65 Eur      

členky OZ E-ženy - 52 Eur (ak sa chcete stať členkou OZ E-ženy, ponúkame vám ďalšie množstvo výhod)     

V cene je zahrnutý on-line dotazník v hodnote 20 EUR, ktorý odhalí top5 talentov + občerstvenie.

 

Prihlasovanie: priamo lektorke na adrese: medvecova.plichtova@gmail.com

Odporúčame prihlásiť sa čo najskôr, pretože v dostatočnom časovom predstihu pred workshopom je potrebné vyplniť dotazník - ideálne do 10.01.2019. Ten vám Katka zašle po prihlásení a úhrade ceny workshopu. Materiály na workshop bude pripravovať na základe výsledkov z dotazníkov:) pre každého účastníka individuálne.

 

Fotogaléria z našich "talentových stretnutí"

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie