Ambasádorka klubu Cestovanie vás pozýva na cestovateľský speed networking - 9. 11. 2017

Dve dámy z oblasti cestovného ruchu - špecialistka na Nemecko a poradkyňa pre cestovné kancelárie a ubytovateľov, vás pozývajú na stretnutie cestovných kancelárií, cestovných agentúr, ubytovateľov a rôznych podnikateľov, ktorých spája cestovný ruch. Hlavnou témou je spolupráca, priateľstvo v biznise, prepájanie projektov v podnikaní - ústredná téma Občianskeho združenia E-ženy pre rok 2017.

Akcia je otvorená, vítané sú dámy aj páni. Ktokoľvek, kto má cestovanie rád a pôsobí v ňom profesionálne. 

Kedy:   09. novembra od 17:00 hod.

Kde:     v Bratislave (miesto konania upresníme)

Cena:   7 Eur pre členky OZ E-ženy, 15 € bežná cena

          

Pre koho je akcia určená?  

Pre všetky subjekty podnikajúce a podnikavé v cestovnom ruchu a pre tých, ktorí sa chcú naučiť robiť rozhovory s cestovateľmi, cestovkármi a ubytovateľmi.

Čo nás čaká?  

Možnosti spolupráce, nadviazanie nových obchodných príležitostí, výmena skúseností, vzájomné zdieľanie, podpora a vytvorenie silnej komunity v tejto oblasti so zámerom spájať sa a vzájomne podporovať, než medzi sebou súperiť. Každý subjekt je originálny, špecifický a nápaditý. Vzájomne sa môžeme dopĺňať, rozširovať a dokonca aj prepájať naše podnikania. 

Pre tých, ktorí máte záujem vedieť viac o možnosti naučiť sa robiť rozhovory s ľuďmi z cestovného ruchu, máme pripravené základné informácie, následnú spoluprácu by sme s vami viedli formou online komunikácie.

Čo znamená speed biznis networking? 

Je to organizované obchodné stretnutie sprevádzané a časovo kontrolované zo strany moderátora. Pri príchode si každý účastník vylosuje lístok s číslom a označením skupiny A, alebo B, čo je aj označenie miest za rokovacími stolmi, kde pri jednom sú dve stoličky a účastníci s písmenom A sedia na mieste a s písmenom B sa premiestňujú. V úvode je každý účastník vyzvaný zo strany moderátora, aby sa predstavil a povedal s akým zámerom prišiel na stretnutie s tým, že doba predstavovania trvá len 1 minútu. Po vzájomnom predstavení začne samotné kolo rokovaní,  kde sa účastníci pri rokovacích stoloch stretávajú na základe vylosovaných čísiel, vystriedajú sa a posúvajú sa od stola k stolu po určitom časovom období ( napr. 10 - 15 minút ). Takéto formálne rokovania trvajú približne hodinu a hodinu a pol (podľa počtu účastníkov) s tým, že po ich ukončení je možné ešte neformálne v rámci príjemných rozhovorov a výmeny kontaktov s tými, ktorými si nemali možnosť rokovať, ale sa vyžaduje dlhšia doba na rokovanie. Účastníci biznis networkingu  odchádzajú s kompletným menným zoznamom účastníkov a kontaktnými údajmi všetkých účastníkov stretnutia. Takýto typ rokovaní je veľmi obľúbený vo svete, lebo je účelový, spravodlivý a veľmi flexibilný. 

ORGANIZÁTORKY STRETNUTIA 

Alena Hrehušová

Alena Hrehušová, www.orbistour.eu

https://www.ezeny.sk/p/207/alena-hrehusova 

Vyštudovala odbor cestovného ruchu v Banskej Bystrici a po viacerých zamestnaniach v tejto oblasti a materských dovolenkách si splnila svoj sen a v roku 2003 založila si vlastnú cestovnú kanceláriu, ktorá sa zo začiatku špecializovala na Slovensko, ktoré ponúkala prostredníctvom pobytových a poznávacích zájazdov pre škandinávsku klientelu, neskôr pracovala ako externá expertíza v oblasti kultúrneho cestovného ruchu v nadnárodných Euro-projektoch - INTERREGoch a po ukončení projektov sa začala venovať krajine Nemecko ako prvý a jediný špecialista na túto nádhernú destináciu ako online turistický portál spojený s eshopom a venuje sa jej dodnes.

 

Gabriela Revická, www.gabriela.ezeny.sk

Gabriela Revická

Cestovnému ruchu sa začala venovať v roku 1996, takmer 20 rokov sa prezentovala prostredníctvom CK Tricio (tricio.sk) ako špecialistka na Slovensko.

V súčasnosti je lektorkou pre začínajúce cestovné kancelárie (Ako založiť cestovnú kanceláriu, Marketing cestovných kancelárií) a vydala dve dvojjazyčné knihy o Slovensku - Ukážem Ti Slovensko a Tipy na výlety po Slovensku (www.slovakia.tricio.sk).

S cestovným ruchom je prepojená aj prostredníctvom ubytovateľských služieb, odporúča pobyty na Ľudmilke a Sergovi, ktoré prevádzkujú s manželom (www.chalupky.tricio.sk).

  

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie