Som po materskej dovolenke, čo teraz?

Workshop pre ženy, ktoré sa chcú realizovať po materskej dovolenke. Hľadajú uplatnenie a realizáciu, ktorá im poskytne dostatočný priestor nielen pre prácu, ale aj  deti.

Kľúčová téma: Ako prispôsobiť prácu osobnému životu a nie naopak?

Lektorka: Gabriela Revická 
Počas  prvej materskej dovolenky som začala podnikať. Založila som si živnosť a venovala som sa jednoduchému účtovníctvu pre 10 malých firiem. Nebavilo ma to, ale naučila som sa veľa hodnotného, čo som využila pre moje ďalšie podnikanie.

Pri druhej materskej som založila cestovnú kanceláriu Tricio.sk, ktorej som sa venovala 18 rokov.  Cestovanie, radosť, ale aj poriadna drina spojená s množstvom skúseností. Segment, ktorý som si vybrala, ma opäť mnohému naučil. Popri ňom som si začala realizovať svoj veľký sen spojený s písaním kníh. Museli sa stať nemilé veci, aby som pochopila, že mám ísť ďalej.

V súčasnosti poskytujem poradenstvo  pre začínajúce cestovné kancelárie. Založila som Autorskú školu Literario pre autorov rukopisov. Robím konzultácie na tému Ako vydať knihu a organizujem workshopy s rôznymi lektormi (Ako napísať knihu, Rodové knihy, Marketing knihy).  Som spoluzakladateľkou krásneho projektu Ezeny.sk, ktorý združuje podnikateľky, ktoré rady spolupracujú. Podpora a networking, ktorý sa nesie v zmysle priateľstva, poradenstva a spolupráce. Nesúťažíme, spájame sa.

Obsah a cieľ workshopu:

Budeme sa venovať odpovediam na otázky, ktoré si prinesiete so sebou. Vďaka skúsenostiam v rôznych ženských komunitách viem, že nám jedno stretnutie nebude stačiť. Keď som absolvovala školu koučingu (koucinkcentrum.cz) pochopila som, že najviac sa toho udeje medzi našimi stretnutiami, medzi jednotlivými hodinami.

Aj vy budete mať priestor rozmýšľať, tvoriť a konať. Stretnete sa s množstvom informácií. Pre váš posun bude užitočné, keď sa znovu stretneme a nadviažeme na cieľ, s ktorým ste pôvodne prišli. Ak by bol nezmyselný, spoločne ho prehodnotíme.

Naučím vás, ako to robím. Ako lektorka vás veľmi rada povediem spôsobom, ktorým som viedla mnohé iné ženy, dnes už samostatné podnikateľky.  Mojim želaním je, aby ste po sérii mojich workshopov vedeli vykročiť na cestu za svojim snom. Buď k vlastnej nezávislosti alebo tam, kam vás volá vaša cesta.

 

Dĺžka prvého workshopu: 9.00 – 12.30, Bratislava (termín a miesto upresníme)

Každý workshop bude trvať 3,5h, ďalšie termíny prispôsobíme skupine.

Cena: 27€ (pre členky OZ E-ženy), pre nečlenky 35€
Pri platbe všetkých 3 workshopov naraz 70€ členky OZ E-ženy a 90€ nečlenky

 

Cena individuálnej konzultácie k rovnakej téme je 59€ a trvá 90 minút. Môžete si ju vyčerpať osobne, cez telefón alebo skype.

V prípade, že sa chcete stať členkou a využívať aj ďalšie výhody členstva v našom združení, viac informácií nájdete TU: >>> 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info