Stretnutie spisovateľov online

Pozývame vás na

stretnutie pre nových autorov,

prekladateľov, jazykových korektorov, editorov, blogerov a ilustrátorov. Pozývame dámy aj pánov. Ak sme zabudli na niekoho, koho vábi práca s textom, knihami a e-knihami, napíšte nám. Niečo vymyslíme. Našou primárnou cieľovou skupinou sú začínajúci autori alebo ľudia, ktorí pracujú s textom a s úpravou kníh. Na stretnutí sa budeme venovať hľadaniu riešení pre podporu vašej kreativity a prepojenie s vašou sebarealizáciou.

piseme

Organizátori: E-ženy a Autorská škola Literario.eu

E-ženy organizujú už vyše desať rokov eventy, na ktorých informujú o možnostiach nasmerovania vašich talentov a zručností tak, aby vám prinášali aj finančný benefit, v optimálnom prípade, aby vás priviedli k finančnej nezávislosti. Nie vždy ide o podporu, ktorá respondentov absolútne finančne zabezpečí, mnohokrát ide o doplnkovú podnikateľskú aktivitu. Niekedy je to o čase, ktorý nová aktivita potrebuje na to, aby dozrela, rozbehla sa... Aktuálne ponúkame aj naše marktetingové služby (rady vás budeme informovať o Marketingu srdcom).

Autorská škola Literario.eu za posledné roky svojej existencie podporila vznik niekoľkých desiatok nových kníh, pomohla autorom v nájdení odpovedí na otázku Ako napísať knihu, Ako nájsť editora, Ako vydať knihu, Vydať si knihu svojpomocne, Vydať knihu cez vydavateľstvo, atď. Aktuálne sa venuje aj poradenským službám ako sú Marketing knihy, tvorba webstránok pre autorov, Ako sa zviditeľniť cez sociálne siete - ako autor či ako zviditeľniť knihu. Ročne organizujeme niekoľko eventov s externými lektormi a poskytujeme kontakty, ktoré by aj pre vašu budúcu knihu mohli byť veľmi užitočné.

Kto povedie Stretnutie s autormi:

Gabriela Revická - autorka 5-tich kníh, medzi najznámejšie patria jej dvojjazyčné knižky o Slovensku (Ukážem Ti Slovensko a Tipy na výlety po Slovensku) a beletrria Juliet a tá druhá (erotika v ezoterike), zakladateľka Autorskej školy Literario.eu, lektorka pre autorov a začínajúce start-up-y. Podľa profesionálnych testov jej vyšiel ako najsilnejší talent "vymýšľajúci", čo výrazne používa pri práci s autormi, aj s novými podnikateľmi. Medzi jej nasledujúce štyri talenty patrí strategický, vizionársky, akčný a spoločenský. Tieto danosti ponúka svojim klientom, aby spolu mohli zľahka nájsť užitočné prepojenia, nezostať len v kreativite, ale uzemniť sa aj realizáciou a mať radosť z úspešne dokončených projektov. Hoci, je to cesta a nie vždy najrýchlejšia. Viac alebo viac prakticky: www.gabriela.ezeny.sk.

Termín, trvanie a cena Autorského stretnutia:

8.9.2020 od 17:30 do 19:00hod

Bežná cena: 15€

Zvýhodnená cena: pre členky E-ženy + pre absolventov eventov Literario.eu: 10€

Zaujímajú vás ďalšie výhody členstva v E-ženách? Prečítajte si benefitoch ako je poradenstvo k vašej sebarealizácii, k financiám, koučing, pamäťové techniky, propagácia cez našu geniálnu web-vizitku - VÝHODY ČLENSTVA.

AK SI ŽELÁTE ABSOLVOVAŤ RADŠEJ INDIVIDUÁLNU KONZULTÁCIU S ROVNAKÝM OBSAHOM, jej cena je 59€, zvýhodnená (Eženy a absolventi Literario.eu/ 39€ a trvanie 1hod, avšak celá pozornosť patrí výlučne vašej téme. Aj v tomto prípade použite prihlášku.

Dôležité - malý bonus: Pre absolventov Autorského stretnutia ponúkame individuálnu konzultáciu so zľavou vo výške platby za autorské stretnutie (koľko platíte za autorské stretnutie, toľko vám v prípade objednania individuálneho stretnutia odpočítame).

 

Čo potrebujete pre bezproblémovú účasť?

Funkčný počítač alebo telefón s dobrým pripojením na internet, funkčný mikrofón a optimálne aj funkčnú kameru (nie je podmienkou, ale rozhodne odporúčame).

Iné naše autorské stretnutia: Autorské webináre a práca s rukopismi

 

PRIHLÁŠKA

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie