Virtuálne asistentky a umenie delegovať

Ako sa ňou stať, ako s  ňou spolupracovať, ako delegovať – workshop pre dve cieľové skupiny

Netradičný workshop s Gabi Revickou a Bohumilou Ďurišovou pre 2 cieľové skupiny:

  • pre ženy, ktoré riešia, ako začať podnikať, alebo ako vylepšiť rodinný rozpočet popri materskej dovolenke – odpovede na otázku Ako sa stať virtuálnou asistentkou bez ohľadu na vaše skúsenosti
  • pre podnikateľky, pre ktoré je úžasným riešením delegovanie prác na virtuálne asistentky – informácie, vďaka ktorým môžete ušetriť veľa vzácneho času pre dôležité zložky vášho podnikania. Delegovať sa dajú činnosti, o ktorých sa vám možno ani nesnívalo

Kto sú virtuálne asistentky a čo robia? Ako sa aj vy môžete stať virtuálnou asistentkou?

Ako sa naučiť delegovať čo najviac prác, ako efektívne využívať on-line asistentku a ako si udržať primeranú kontrolu nad takouto spoluprácou?

Každý má isto predstavu o tom, čo robí asistentka v bežnej firme. Vybavuje korešpondenciu, pripravuje rôzne materiály či dokumenty, zaisťuje a organizuje rôzne podujatia, vedie diár svojmu nadriadenému, objednáva mu klientov, vypracováva štatistiky, možno i aktualizuje webové stránky a podobne. Je pravou rukou svojho nadriadeného, je šikovná, schopná a spoľahlivá.

Malé a stredné podniky však často nevedia vyťažiť plnohodnotne jednu asistentku na celý mesiac, vyžadujú jej pomoc len občas, zamestnávať si stáleho zamestnanca sa im neoplatí. V dnešnej dobe šetrenia nákladov práve stúpa trend virtuálnych asistentiek, ktoré si vie firma najať len na konkrétnu prácu, ktorú potrebuje.  Práca virtuálnej asistentky je skvelá práca z domu pre ženy, ktoré sa popri práci chcú venovať i rodine a deťom a potrebujú časovú flexibilitu. Rovnako je to výborná práca pre študentky alebo aj pre šikovné dôchodkyne (práca na starobnom alebo tiež na invalidnom dôchodku).

Páčila by sa vám práca virtuálnej asistentky, ale neviete, či je to práca pre vás? Pomôžeme vám zhodnotiť vaše možnosti a rozhodnúť sa.

Pripravili sme pre vás informatívny seminár, ktorý je špeciálnym produktom OZ Eženy, na tému Ako sa stať virtuálnou asistentkou. Zameriame sa na pozíciu virtuálnej asistentky z pohľadu samotných virtuálnych asistentiek ako i podnikateľov, ktorí ich služby využívajú. Dozviete sa, aké ľudské i praktické vlastnosti a skúsenosti potrebujete, ako začať podnikať v tejto oblasti a ako si budovať klientelu. 

Rozhovor s Gabi Revickou - Bez virtuálnych asistentiek si svoje podnikanie neviem predstaviť

Rozhovor s Bohumilou Ďurišovou - Kto je virtuálna asistentka - online asistentka

Článok Dany Piljarovej - Virtuálna asistentka

Rozhovor s Gabi Revickou a Bohumilou Ďurišovou - Poslanie virtuálnej asistentky, umenie delegovať a prečo do toho ísť

Čo o nás napísal ekonomický magazín FOKUS: Čítajte TU!

 

ODPORÚČANÝ BONUS:

Máte záujem o získanie certifikátu Virtuálna asistentka s hlavičkou Inštitútu vzdelávania E-žien? Absolventkám workshopu ponúkame takúto možnosť v hodnote 79€. Ide o 5-hodinovú monitorovanú odbornú prax (vykonáva sa on-line) so spätnou väzbou od lektoriek. Pokiaľ by ste mali záujem o získanie certifikátu bez toho, aby ste absolvovali náš info-seminár, je nevyhnutné, aby ste absolvovali individuálnu konzultáciu (cena je identická).

Takto certifikát vyzerá:

virtuálne asistentky certifikát e-ženy

Lektorky workshopu:

Bohumila Ďurišová - pracuje na voľnej nohe od roku 2012 po 13 rokoch práce v medzinárodných korporáciách. Venuje sa kráse a zdraviu www.nadherna.sk, www.bohumila.eu a zároveň pracuje ako virtuálna asistentka. Do jej portfólia patria najmä preklady a editovanie textov (print, web), marketing a správa webových stránok a sociálnych sietí. Pôsobí ako koordinátorka virtuálnych asistentiek OZ E-ženy.

Gabriela Revická - hlavná koordinátorka OZ E-ženy. Svoju prácu si bez umenia delegovať a spolupráce s takmer desiatkou virtuálnych asistentiek nevie vôbec predstaviť. Ich zručnosti využíva od roku 2008. Väčšina asistentiek z jej prvých tímov dnes vedú vlastné podnikania, čo považuje za najlepšiu referenci - viac

 

Momentálne realizujeme uvedenú vzdelávaciu aktivitu prostredníctvom individuálnych workshopov alebo konzultácií na tému: Umenie delegovať alebo Ako sa stať virtuálnou asistentkou.

Prihlásiť sa môžete tu

Ak nie ste členka OZ E-ženy a máte záujem sa ňou stať, informácie nájdete TU

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie