Základy LinkedIN

Pozývame vás na webinár, vďaka ktoréme sa môžete skamarátiť NIELEN s významou sociálnou sieťou, ale tak trochu aj s lektorkou, našou novou E-ženou.

Pozývame vás na webinár, vďaka ktoréme sa môžete skamarátiť NIELEN s významou sociálnou sieťou, ale tak trochu aj s lektorkou, našou novou E-ženou.

OBSAH:

- Čo je Linked in? Na čo sa používa? Pre koho je určený?
- Ako súvisí Linked in a online marketing?
- Ako sa dá využívať Linked in na prezentáciu vašej spoločnosti?
- Ako spolu súvisí Linked in a vzdelávanie?
- Jeden bonus, ktorý si môže každý z webinára odniesť

Kedy: 26.5.2020 o 14:30hod

Cena: Pre naše členky je webinár zdarma, pre nečlenky je spoplatnený sumou 10EUR.

 

Gabi

Lektorka: Gabriela Lukáčová, autorka Projekt manažment akadémie, začínajúca podnikateľka a mentorka, ktorá sa vybrala cestou prezentácie morálnych hodnôt v prostredí projektového riadenia a leadershipu, postavenom na etických a empatických princípoc. Má za sebou realizáciu zaujímavých projektov, napríklad výstavbu závodu na spracovanie alternatívneho odpadu Ekorec, pilotné projekty výroby slinku a výrobu bioetanolu z rastlín nepotravinového charakteru a podobne.
Projektové riadenie/ manažment a leadership je spôsob myslenia a prezentácia základných morálnych hodnôt. Gabriela je digitálna nomád- ka, v zmysle slobody bytia v mieste a čase. Dáva jej to priestor pre budovanie hodnôt a priorít. Tou najzákladnejšou je v jej prípade rodina. Tento webinár ponúka v úvodnom prevedení pre členky nášho združenie AKO BONUS venovaný E-ženám.

Kedy: 26.5.2020 o 14:30hod

Kontakt: záujemkyne, hláste sa nám na gabi@e-zeny.sk

 

PRIHLÁŠKA

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie