Klub - talenty a silné stránky

Profil klubu Talenty a silné stránky

Cieľ:

Spájať ľudí, ktorých zaujíma téma identifikácie talentov/silných stránok a ich následného používania a rozvoja. Lebo identifikácia a pomenovanie talentov je len prvý krok. 

Aby sa z talentu stala silná stránka, potrebujeme investovať čas v podobe znalostí, skúseností. Následne je dôležitá aplikácia a rozvoj, pretože v našich talentoch je nekonečný potenciál.

Cieľom klubu je prinášať:

- rozvojové aktivity talentov v podobe koučingu, mentoringu, workshopov, 

- networking, blogovanie, zdieľanie skúseností, vzájomné vzdelávanie, rozhovory - či už písané alebo natáčané, atď..

 

Zakladateľka a líderka klubu - Katarína Medvecová Plichtová

Som medzinárodne certifikovaný kouč spoločnosťou Gallup (na Slovensku sme momentálne traja). Gallup ako jediná spoločnosť na svete prišla s ucelenou metódou, ako identifikovať a rozvíjať to, čo máme prirodzene dané, než sa venovať tomu, na čo talent prirodzene nemáme a čo nám nejde. 

V tomto roku som sa zúčastnila svetového summitu v USA spoločnosti Gallup s účasťou okolo 1500 ľudí z celého sveta. Na vlastné oči som mala možnosť vidieť, počuť, aký veľký dosah môže mať zavedenie tejto metódy. 30 ročné skúsenosti majú svoje ovocie a výsledky v školstve, zdravotníctve, štátnej sfére, podnikaní, partnerských vzťahoch, v rodičovstve a pod. Uvítam na spoluprácu každého, kto túto metódu a myšlienku by rád rozvíjal so mnou ďalej.

 

Líderka klubu Talenty a silné stránky

 • Katarína Medvecová Plichtová

  Mojich Top 5 talentov: Hľadá riešenia, Zodpovedný, Zariaďujúci,...

  koučing osobný rozvoj poradenstvo inšpirácia mentoring podpora talenty

Členky klubu Talenty a silné stránky

 • Mária Kaliňáková

  Mojich Top 5 talentov: Zvedavý, Neustále sa učiaci, Intelektuálny,...

  koučing

 • Gabriela Revická

  Mojich Top 5 talentov: Vymýšľajúci, Spoločenský, Akčný,...

  podnikateľské poradenstvo Start-up-y PORADENSTO K SEBAREALIZÁCII A SEBALÁSKE PODNIKANIE V CESTOVNOM RUCHU AKO ZALOŽIŤ CESTOVKU AKO PRENAJÍMAŤ CHALUPU AKO NAPÍSAŤ KNIHU AKO VYDAŤ KNIHU

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie