Kruhy

Ako fungujú Kruhy

Kruhy budú zdrojom informácií, vzdelávania, skúseností a mentoringu v tej - ktorej oblasti pre všetky E-ženy. Kruhy budú spájať E-ženy s určitým odborným, profesionálnym zameraním, budú dobrým orientačným bodom, ak budete potrebovať vyhľadať pomoc a radu, kontakt alebo spoluprácu z konkrétnej oblasti podnikania. Každý kruh bude mať svoju líderku, ktorá bude Kruh viesť. Kruhy budú spájať a zároveň pomáhať orientovať sa v tom, čo ktorá členka E-žien robí, v akej oblasti pôsobí. 

Princípy fungovania Kruhov:
- vzdelávanie - organizovanie a odborné zabezpečenie workshopov/seminárov na témy, súvisiace so zameraním Kruhu
- zdieľanie špecifických odborných a legislatívnych informácií, súvisiacich so zameraním Kruhu
- aktualizácia informácií na stránke E-žien v sekcii konkrétneho Kruhu
- poradenstvo
- databáza kontaktov a odporúčaní,
- Kruh bude zdrojom informácií, kontaktov a rád, ktoré budú vedieť poskytnúť odborníčky z danej oblasti komukoľvek z radov E-žien

Štruktúra informácií o Kruhu:
Cieľ:
Ako pracujeme:
Akým témam sa venujeme a v čom vieme byť podporou:
Kde vidíme možnosti spolupráce:
Zoznam členiek a kontakty na ne:
Kruh odporúča: knihy, výstavy, programy v TV a rozhlase(ak tam napríklad bude niektorá z členiek), dôležité legislatívne zmeny, zaujímavé linky k téme kruhu. 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie